pikica krvi na plenički (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


marty5 -> pikica krvi na plenički (17.7.2006 17:47:52)

Potrebovala bi kakšno mnenje:

V zadnjih dveh dneh sem na plenički svojega 4,5 mesečnika parkrat opazila majhno majhno pikico krvi med urinom. Res je komaj opazna, ampak me vseeno malo skrbi. Spomnim se, da se je to zgodilo nekajkrat, ko sva prišla komaj iz porodnišnice in mi je takrat patronažna rekla, da je normalno (kakšna žilica poči), sploh, če gre za pikico.

Ima katera podobne izkušnje? Je morda kaj v povezavi s kožico od lulčka? Naša pediatrinja je žal na dopustu, tako da bi rada slišala kako mnenje o tem, preden in če se odločim za dežurnega zdravnika....

Hvala vnaprej.




tinkatonka -> RE: pikica krvi na plenički (17.7.2006 17:53:34)

Marty, žal ti ne morem pomagati s kakšnim pametnim nasvetom. Sicer pa je mnenje zdravnika le tel.klic stran, pa poklič in in vprašaj. Oni bodo najbrž že vedli, ali je stvar taka, da ga pripelji pokazat, ali pa gre res za kako žilico, ki je počla in je stvar nenevarna. Upam da je to drugo.

Lp Tina




Eva MT -> RE: pikica krvi na plenički (17.7.2006 20:24:26)

Se strinjam s Tino. Pokliči zdravnika, saj ima vaš pediater zagotovo nekoga, ki ga nadomešča med dopustom.




Pupica -> RE: pikica krvi na plenički (17.7.2006 21:50:58)

Tia je pogosto imela krvavkast na plenički. Pa so mi že v bolnici rekli,da so to soli v urinu. Medtem ko je imel Gal le 2x.




Stran: [1]