senčniki za plažo - a se obnesejo? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Alina_alin -> senčniki za plažo - a se obnesejo? (17.7.2006 12:33:19)

Berem, kak nabavljate te senčnike - ala šotor. Pa me zanima, kako pa vaši malčki upoštevajo to, da so notri - ker jaz se bojim, da se to pri nas (13 m) ne bi obneslo - ker je treba hitro naokrog in čisto malo biti na miru... Pa so se vam pri taki starosti tudi obnesli?
Pa še nekaj - na morju ste s tem šotorom potem kar večino dneva na plaži (soncu)? Ker jaz si ne predstavljam, imam občutek, da je na soncu in v tem šotorčku vseeno prevroče, ali se motim?




darjatimci -> RE: senčniki za plažo - a se obnesejo? (17.7.2006 13:28:31)

Mi senčnika nimamo,sem pa videla na morju,da vsi ki jih imajo so pod njimi v glavnem starši in starejši.Otrok,ki skačejo naokoli in čofotajo po vodi ni šans obdržati pod njimi.Seveda razen dojenčkov,ki še ne skačejo naokoli.V raznih šotorčkih pa je na soncu tudi peklensko vroče,sploh če niso posebej zaščiteni proti soncu.




Dadi -> RE: senčniki za plažo - a se obnesejo? (17.7.2006 13:49:48)

Pri nas je bil tale šotorček bolj kot kotiček kamor daš otročka spat. Najprej sem vsakega posebej uspavala v vozičku pol pa v šotorček spat, ki je bil v senci seveda, ker če ne je res prevroče. Pa tolk da se je mala z njim igrala-noter pa ven lezla.




babylove -> RE: senčniki za plažo - a se obnesejo? (17.7.2006 13:55:19)

Fin je, dokler imaš dojenčka. Torej neplazeče, nehodeče, neraziskujoče bitje. Takrat služi za zaščito pred soncem in pred peskom, ki ga veter nosi naokoli na peščeni plaži.

Potem pa ne služi ničemur več. Vsaj pri nas ne. Niti mi ne pade na pamet, da bi od otroka zahtevala, naj sedi v šotoru, ko se mu pa tako mudi delat peščeni grad [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




srki -> RE: senčniki za plažo - a se obnesejo? (17.7.2006 14:43:11)

Meni se zdijo tile senčniki prav en blažev žegen, se pod njimi tako segreje, da je svinjsko vroče.




Metuljčica04 -> RE: senčniki za plažo - a se obnesejo? (17.7.2006 17:04:03)

Sploh ni vroče v šotorčku,zelo prav pride za počitek,spanje,senco.Smo letos sprobali pa mi je žal,da nismo že prej.Imeli pa smo kar otroškega (čebelico),ki se tudi zapre (na ježeka).

L.p.




Urša -> RE: senčniki za plažo - a se obnesejo? (27.7.2006 10:40:38)

Nam je tud prav prišel![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Anonimen -> RE: senčniki za plažo - a se obnesejo? (31.7.2006 12:49:16)

kašne senčnike pa to mate? a majo spodej lukne da veterskos lohk piha? k drgač se tut men zdi da more kr hot bit spodi če se sonce res upre. k mi gremo pru teden v septembru z dvoletnico in takrat 4 mesečnico in ta bo mogla bit nek v senci.gremo pa na rajsko plažo lopar rab kjer baje resn ni nobene sence. kaj mi priporočate?




Urša -> RE: senčniki za plažo - a se obnesejo? (3.8.2006 22:00:53)

Lara,mi smo bli letos na Rajski plaži...bi šlo težko brez tega šotorčka.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]