|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: umik blagovne znamke mother care
21.7.2006 11:18:37   
adriana_m
Izgleda smo premajhen trg. ampak v emporiumu so bile nosecniske hlace pa prav klavrne. Znizane za 40% pa jih nisem hotla vzet bi se pocutila kot Pehta.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: umik blagovne znamke mother care
22.7.2006 22:37:49   
MALINČICA
Moja prijeteljica dela v Emporiumu, pa je rekla, da ne bo več Mothercare-a zaradi tega, ker se je Magistrat International sportekel s Mothercare-om. In to je prišlo tako hitro, da so v slabem tednu izpraznili cel oddelek, vse!
Ostalo je še nekaj kapic in trakcev za na glavo, sem pogledala cene- mislim, halo?!?, meni je to absolutno predrago, da dam za čisto navadno bombažno kapico 3.000 sit?!
Se mi zdi, da ima H&M dosti boljše cene, pa tudi niti ni tako slaba kvaliteta. Sem za to, da se otroku kupijo boljši čevlji, kot pa zelo kvalitetne cunjice, samo da so bombažne, drugače pa jih itak še prehitro prerastejo! 

< Sporočilo je popravil MALINČICA -- 22.7.2006 22:42:06 >


_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu adriana_m)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: umik blagovne znamke mother care
28.7.2006 21:12:50   
Urša
Ful mi je žal Mothercare-a...user posted image user posted image user posted image  Čist vedno sem tam kaj našla-če ne cunjce, pa dudo al pa flaško...glede internetnega naročanja pa dvomim, da bi v SLO pošiljali.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




ime za punco?
adock

ime za punco?

julija (41%)

ajda (35%)

tinkara (24%)


Število vseh glasov: 616

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!