|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sedeti v vozičku
13.7.2006 17:13:49   
mucica1
Pozdravljene,

temo o tem, da nekateri naši nadebudneži ne zdržijo več dolgo v vozički smo že predebatirali, mi smo problem rešili tako, da se pri 4m nosimo v kengurujčku. Se je pa seveda pojavila nova težava in sicer to, da mene boli križ kot user posted image user posted image . Torej vas sprašujem, kdaj lahko male nagajivce v voziček posediš. Ne mislim, da ga dvigneš za eno stopnjo, ker to pri nas ne pali več, ampak položiš v čisto sedeč položaj. Jaz sem to že poizkusila, ampak le za pol minutke, ker sem se seveda zbala, da to ni ravno ok za otrokovo hrbtenico. Ampak tiste pol minute je bil prav navdušenuser posted image . Prosim za vaše izkušnje, pri kolikih mesecih so vaši otročki že čisto sedeli.

lepo se imejte
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sedeti v vozičku
13.7.2006 17:34:06   
SašaR
Ne govorim iz lastnih izkušenj, ker jih še nimam. Pomoje takrat ko otrok že samostojno sedi. Pri nas bomo drugi teden stari 5 mesecev, pa se vozimo še vedno ležečki, kdaj pa kdaj pa ji tudi malo dvignem, sam ne preveč (ene dve stopnji.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sedeti v vozičku
13.7.2006 17:50:34   
mml
Ufff...pri nas ležanje v vozičku že dolgo ni tema, razen seveda, če gospodična spi. Sicer se pa tako nekje pol sede vozimo od dobrih 4 mesecev, sede pa nekje od 5. meseca dalje. Nekje od 5. meseca dalje tudi sedi. Poskusi pa boš videla, če bo položaj preveč pokončen bo tako zdrsnil navzdol, če pa lahko sedi v bolj pokončnem položaju, pa to pomeni, da že vsaj delno kontrolira hrbtne mišice

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sedeti v vozičku
13.7.2006 19:06:56   
abi
Tudi pri nama je bilo to pri 5 mesecih.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sedeti v vozičku
13.7.2006 19:22:09   
Anonimen
4,5 -5 mesecih

(odgovor članu abi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sedeti v vozičku
13.7.2006 20:08:47   
NRMM
Pri 5 mesecih

< Sporočilo je popravil NR -- 13.7.2006 20:09:12 >


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sedeti v vozičku
13.7.2006 22:23:25   
BLAŽIKA
Tam pri 5 mesecih, pri 7 pa se je že sama dvignila in se spredaj za štangico držala.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sedeti v vozičku
13.7.2006 23:27:31   
dskubin
Kengurujčka sem tudi jaz kmalu odpisala, ker me je hrbet bolel. Smo pa nabavili nahrbtnik za zadaj, takega konkretnega, tudi za v hribe. Tam notri je tamali ves srečen še sedaj pri skoraj 9ih mesecih. Niti enkrat se ga še ni zaslišalo, da bi se pritoževal notri. Nasprotno: veselo gleda na vse strani, se nasmiha mimoidočim, pa tudi zaspi kdaj notri. Sicer je zdej že malo težko njega in ruzak nosit, ampak imamo pa z njim manj problemov kot z vozičkom. Evo tko to zgleda. Ni najbolj poceni, ampak definitivno koristno vsakega dinarčka. http://www.vaude.de/hps/client/vaude/public/hxfront/index.hbs/outdoor/en

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?