|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mARELA
25.1.2009 22:01:33   
timoteja
Pozdravljene. Lahko predlagate kakšno marelo, potrebovali bomo za na morje, pa za naokrog hitrih nog, deklica je stara 1 leto, kupila bi takšnega, ki ga bomo lahko uporabljali tudi še npr. naslednje leto za na morje. Kakšne ideje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mARELA
25.1.2009 22:15:10   
glen
Quinny zappuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,sam so dragi,poglej malo na bolhi za kakšnega rabljenega

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mARELA
26.1.2009 0:05:25   
Anonimen
Mutsy Spider ... se da naklon hrbtišča spreminjat in višina ročaja regulirat ... pa še ful dobro izgleda.

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mARELA
26.1.2009 7:51:38   
honey
Jaz sem za našega kupila BBY marelo. Potrebovali smo jo res samo za na morje, ker nam drugače ni hotel zaspati kot v vozičku in mi nekako ni šlo, da bi tavelik voziček vlekli s sabo. Je čisto navaden voziček, noben fancy-look, se pa da poležat popolnoma, da otrok normalno zaspi notri, streha se pa lahko potegne čez povsem do nogic, tako, da je otrok lahko cel v senci. Pa še cena je ugodna.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mARELA
26.1.2009 8:01:29   
Pikapolonica_
Quinny Zapp. Kot so že omenile. Malo prostora zasede, vozi se lahko z eno roko, aktualen je pa 100% tam nekje do 3.leta starosti. Sploh za letalo in te zadeve je super. Pa če imate majnši avto, potem jaz o čem drugem kot o Zappu niti ne bi razmišljala.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mARELA
26.1.2009 8:39:48   
Anonimen
Pri nas rules takle Maclaren:
http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&skupina=5&podskupina=55&artikel=397

smo ga imeli za na vlak, morje vse kar hoces, fino se ga da raztegnit za spat, zlozi se fino.. skratksa super...

ce se ti ne mudi, pocakaj na novo kolekcijo, takrat so eni bolj poceni... mi smo dobili 50% ceneje tako...

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mARELA
26.1.2009 8:49:14   
tana-2
MOja prijateljica je bila zelo zadovoljna s Herlagovo najbolj enostavno marelo
user posted image
Poglej tu:http://www.igrarija.com/trg/index.php?hid=18&sid=78

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mARELA
26.1.2009 9:53:37   
timoteja
Kak ste super, da se vas je tak veliko oglasilo. Nekako se najbolj nagibam k BBY, tudi cena je še solidna, mam zdele namreč izdatke z cepljenjem otrok proti pnevmokok bakterijam, pa bo šlo kr neki dnarčkov. Tak da hvala res, ko ste se tak potrudile. En lep ponedeljek vsem.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?