|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lupinica
25.8.2006 18:52:28   
Vesna
meni se zdi moj malček tako zvit v  lupinici,da sem bila vsa živčna,ko smo šli danes malo pohajat.je pa star šele 17 dni.a kaj pohajate z tako majnimi otroci?kako naj sploh pravilno podložim plenico spodaj v lupinico?
lp vsem


_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lupinica
25.8.2006 19:05:01   
Anonimen
odgovorov ne vem..

rada pa bi ti samo čestitala, ker mislim, da ti še nisem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  user posted image      user posted image      user posted image      user posted image       user posted image

(odgovor članu Vesna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lupinica
25.8.2006 19:11:25   
Miss Piggy
Moj dojenček je bil zelo rad v lupinici. Na začetku smo ga še doma imeli v lupinici, ker je bil edino tako miren. Ko sem vprašala patronažo, če je kaj narobe ker je veliko v lupinici, mi je odgovorila, da mu paše, ker posnema položaj v maternici- mu paše da je zvit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lupinica
25.8.2006 19:11:32   
Vesna
hvala biba

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lupinica
25.8.2006 19:29:34   
Teja N
Čestitam!!!!user posted image user posted image
 
Ne skrbi, dojenčkom paše bit zviti, saj so bili v tem položaju skoraj celo dosedanje življenje - v maternici. Paše jim, da so fino podloženi, da jih nekaj nežno stiska...user posted image

 

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lupinica
25.8.2006 21:59:34   
Darči76
Jaz bi dodala samo to: če ga na široko povijaš, potem z ritko ne pride čisto do dna lupinice. Jaz sem prazen prostor zapolnila s plenico ali pa brisačko.

_____________________________

Don't be afraid that your life will end,
be afraid that it will never begin.

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
26.8.2006 9:10:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Darči76)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lupinica
26.8.2006 12:05:49   
fidko
Naš dojenček je bil bolj majhen in se mi je prav smilil v lupinici, to sem povedala fizioterapevtki, ki mi je naročila, da se oglasim pri njej, da bova nekaj poskušale urediti. Pod nogicami je dala dve plenici, nato pa še dve brisački ob vsakem boku, da ni bil tako zvit in rokice tako niso uhajale za hrbet. Ko sem ga tako naštimala v lupinici je bilo bolje za pogledat, pa tudi pritoževal se ni. Moram pa reči, da se zelo poti v lupinici, če gremo na malce daljšo pot, pa imamo klimo v avtu, so oblačila na hrbtu zelo vlažna. Tako, da imamo lupinico samo za prevažanje. V košari ima več prostora in tudi miga, v lupinici pa je utesnjen. Vsaj meni se zdi tako.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lupinica
26.8.2006 18:37:29   
Dashenka
Lupinica naj bi se uporabljala le kratek čas oziroma le za prevažanje v avtu.
Jaz sem dala moji miški pod rito, torej v najbolj globok del lupinice, zloženo frotirasto brisačo.

Ko greš na sprehod, pa daj otročka raje v voziček.
Ko je bila moja hči stra 3 tedne smo tudi že hodili na krajše sprehode, pa je bilo to februarja, ne avgusta. Takrat je bilo rečeno le, da naj ne bi novorojenčkov izpostavljal mrazu, oziroma temperaturam pod 10st. 

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lupinica
26.8.2006 21:28:32   
shooo
lupinica je v bistvu avto sedez in je namenjena varnemu prevazanju otroka.tako majhen otrok bi moral v bistvu vecino casa prelezati v vodoravnem polozaju.
mi smo naso bejbo vozili v kosari 3 medece potem pa je zacela protestirati ker je postala radovedna in bun na sprehodu ni marala vec lezati. takrat smo jo dali v lupinico.
bodi pozorna da otroka podlozenega z razlicnimo cotami ne vozis v avtu, ce ga ze podlagas na sprehodih.
pa se to: nasa beejba je sla na prvi sprehod ko je bila stara 10 dni,zunaj je bilo -5 stopinj.sicer samo 15 minut.po nasvetu patronazna, pa tudimeni se je zdelo normalno.drugi dan 20 minut , tretji pol ure.
lep pozdrav



_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lupinica
27.8.2006 10:30:41   
Vesna
v lupinici ga imamo samo v avtu,ko smo šli v LJ.recimo se mi je ful smilil,ker je ves zvit,mogoče ga nisme prav  naštimala,drugače ni v lupinici.

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Pedagogi.
пеперутка16

Kakšno je vaše mnenje o pedagogih (strokovnih sodelavcih) v naših vrtcih in šolah?

Dobro. (67%)

Slabo. (33%)

Ne vem. (0%)


Število vseh glasov: 3

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!