|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   luštna kolumna.
22.3.2010 8:10:22   
m76
http://bibaleze.si/clanek/starsi/kolumna-debele-mame-suhe-mame.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: luštna kolumna.
22.3.2010 8:16:44   
Anonimen
brez veze. spet en izmišljen članek, poln predsodkov. user posted image

(odgovor članu m76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: luštna kolumna.
22.3.2010 8:56:45   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

brez veze. spet en izmišljen članek, poln predsodkov. user posted image


jauser posted image ....

me pa zanima kaj bi si izmislili, če bi prišli k nam na RD, ko nas je kr nekaj suhic in pojemo vse kaj nam pride pod roko. najbrž hodimo potem bruhatuser posted image . O kilah pa še nikoli nisem debatirala na pikniku. sicer se sploh ne spomnim kdaj sem na zadnje o tem debatirala. razen tukaj na RR.

tako da ja, totalna izmišljotinauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: luštna kolumna.
22.3.2010 9:04:01   
Kerensa*
Meni je pa članek všeč. Veliko resnice vidim v njem.

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: luštna kolumna.
22.3.2010 9:15:13   
mojcaziga
Oh, p ako bi vedele koliko resnice je v tem članku. Kamorkoli pridem je govora o nasvetih kako naj hujša, kaj naj delam, pa kako delajo one in oh in sploh..... Pa verjetno jem bolj zdravo kot one, manj je že skoraj nemogoče.
Ampak enim je to hobi.
Pa tudi take vrste pogovor sem že doživela, kaj vse imajo in kam vse gredo, mi vsi ostali smo pa itak eni kmetiči.....

Ene resnično ne vidijo dalje od svojga nosa.

Je pa daleč od tega, da bi zdaj vse metala v isti koš. So dobri in slabi tako suhi kot debeli. Sama se ne vtikam v nobenega in mi čisto nič n i mar kakšen je, važno je kkao se sama počutim v njegovi družbi.

lp, Mojca

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: luštna kolumna.
22.3.2010 9:40:42   
koala
Žalostno vendar resnično.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: luštna kolumna.
22.3.2010 9:53:29   
mojamura
mojcaziga, jaz te razumem. pri meni je še vedno ista fora (čeprav imam kar nekaj kg manj) še vedno nisem po ''''jusu'''' in še vedno mi moralizirajo in prepredajo kaj in kako...

najhuje je ko začne s tem moja mama. celo življenje sem od nje poslušala kakšna bi morala biti in kako bi naj zgledala...in ko začne še s tem, kadar pridemo na obisk, mi pade dobesedno mrak na oči.

imam pa tudi bivšo sošolko, ki je imela prav obraten problem - grozno suha navkljub vsemu kar je pojedla (ona recimo v srednji šoli za malico zmazala pol francoza - sendvič majoneza salama sir kumare in še kakšen twix poleg....jaz pa sem razmišljala ali naj pojem samo jogurt ali pa si naj privoščim poleg še žemljico)...in tudi njej je šlo nenehno govorjenje o njeni suhosti kar konkretno na živce

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: luštna kolumna.
22.3.2010 9:59:53   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

mojcaziga, jaz te razumem. pri meni je še vedno ista fora (čeprav imam kar nekaj kg manj) še vedno nisem po ''''''''jusu'''''''' in še vedno mi moralizirajo in prepredajo kaj in kako...

najhuje je ko začne s tem moja mama. celo življenje sem od nje poslušala kakšna bi morala biti in kako bi naj zgledala...in ko začne še s tem, kadar pridemo na obisk, mi pade dobesedno mrak na oči.

imam pa tudi bivšo sošolko, ki je imela prav obraten problem - grozno suha navkljub vsemu kar je pojedla (ona recimo v srednji šoli za malico zmazala pol francoza - sendvič majoneza salama sir kumare in še kakšen twix poleg....jaz pa sem razmišljala ali naj pojem samo jogurt ali pa si naj privoščim poleg še žemljico)...in tudi njej je šlo nenehno govorjenje o njeni suhosti kar konkretno na živce


Jp, zna biti hudo.

No, moja mama mi ravno ne teži, ker ve za zdr. težave, drugi v familiji pa me majo na tapeti. Mah, ko bi se s svojimi poblemi tako ubadali, tako pa sem jim jaz tisti tampon.....

Smešno je edino to, ker moj dragi je pa visok in ultra suh, jaz pa popolno nasprotje. Saj če od daleč gledaš, je res smešno. Enkrat bi rada brala misli, da bi videla kaj si mislijo ko naju vidijo skupaj user posted image user posted image user posted image user posted image

lp, Mojca

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: luštna kolumna.
22.3.2010 10:28:16   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


Smešno je edino to, ker moj dragi je pa visok in ultra suh, jaz pa popolno nasprotje. Saj če od daleč gledaš, je res smešno. Enkrat bi rada brala misli, da bi videla kaj si mislijo ko naju vidijo skupaj user posted image user posted image user posted image user posted image

lp, Mojca




Pri nas je podobno. In večkrat slišim na glas komentarje v stilu: Kaj ti mu nič ne daš za jest? Vse sama požreš? user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: luštna kolumna.
22.3.2010 10:37:03   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


Smešno je edino to, ker moj dragi je pa visok in ultra suh, jaz pa popolno nasprotje. Saj če od daleč gledaš, je res smešno. Enkrat bi rada brala misli, da bi videla kaj si mislijo ko naju vidijo skupaj user posted image user posted image user posted image user posted image

lp, Mojca




Pri nas je podobno. In večkrat slišim na glas komentarje v stilu: Kaj ti mu nič ne daš za jest? Vse sama požreš? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak resnica pa je, da sama jem kot ptička, on se pa naravnost baše. Je vsaj 7-8x dnevno in to ogrooooomne količine. včasih si gre sredi noči namazat kruh z nutelo user posted image user posted image

Me pa veseli, da nisva edina taka user posted image

lp, mojca

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: luštna kolumna.
22.3.2010 10:40:13   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Enkrat bi rada brala misli, da bi videla kaj si mislijo ko naju vidijo skupaj user posted image user posted image user posted image user posted image

lp, Mojca



eh to si raje ne želi, ker verjetno že veš, da so ljudje lahko zelo svinjski...

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?