|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lokacije za hmmm...druženje
19.5.2010 22:00:24   
kaya2007
ok, tole ni ravno moje področje, pa se obračam na vas, če ima katera kakšen fajn predlog user posted image

skratka, neka kolegica ima recimo da novega prijatelja, s katerim pa morata svoja srečanja bolj skrivati kot ne..in me je vprašala za nasvet kam bi lahko šla, da nista ravno na očeh, pa da je prijeten prostor, mogoče zraven tudi kakšna gostilnica-meni je na pamet padel le mostec, ampak je ta vseeno mogoče malo preveč obiskan, pa še s parkiranjem je nekaj problemov user posted image

ker vem, da ste tukaj sigurno poznavalke romantičnih kotičkov, vas prosim za pomoč...v upoštev pa pride LJ z okolico (recimo radij nekje 15-20km, če je cesta dokaj normalno prevozna)

dajmo pomagat revici user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lokacije za hmmm...druženje
19.5.2010 22:08:44   
Ploha
vem edino za nek kmečki turizem, kamor je veliko takih parov prišlo user posted image je pa to Ambrož pod Krvavcem, Pr Ambružarju...gostilna, prenočišče, super razgled, miren in malo obiskan kraj,...user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lokacije za hmmm...druženje
19.5.2010 22:11:25   
mala maja
Kamniška Bistrica, Zbiljsko jezero..še boljše pa Dragočajna malo naprej

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lokacije za hmmm...druženje
19.5.2010 22:46:28   
Ribica **
Enostavno drug kraj? Ce je iz LJ, je tak ze npr. Kranj, Skofja Loka (s parkiranjem ni tezav, lahko gresta na grad, jest pa obvezno v Jesharno) ipd. user posted image  Krvavec je tudi fajn, ja. Zbilje je pa vedno polno folka.  

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lokacije za hmmm...druženje
19.5.2010 23:32:22   
baguSka
jah no. vse kraje k ste nastele so obiskani kraji... jaz sem razumela bolj v stilu, da si zelita avto zapeljat v eno sumo, kjer si bosta dala duska!? in mogoce po konkretnem naporu sla se kej pojest v blizino... user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lokacije za hmmm...druženje
19.5.2010 23:37:19   
Ribica **
Ja no, to bosta pa ja sama nasla .. saj je polno gozda na poti iz LJ v KR ... sam kje pa ni obiskovalcev, pa ne bi vedla. Polno gozda ima ze v LJ v okolici Mosteca .. in sprehajalce psov. user posted image  

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lokacije za hmmm...druženje
20.5.2010 6:38:27   
kaya2007
kaj pa zajčja dobrava, iški vintgar pa te zadeve? jaz ne poznam dobro tistega konca..aja, pa verjetno je ni zanimalo samo kje je kakšna šuma user posted image  mogoče bolj kakšen prostorček, da si naredita "piknik" na dekci user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lokacije za hmmm...druženje
20.5.2010 8:24:53   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
jah no. vse kraje k ste nastele so obiskani kraji... 

Res je. Če ne drugega - ko prideš ob Zbiljsko jezero na drink, srečaš tam svojega soseda iz LJ. user posted image  Dragočajna je sicer lepa, ampak odkar je tam night-club (v katerem gospodične lahko ne samo gledaš, ampak tudi... khm, khm user posted image ), ni ravno na najboljšem glasu.
Majhni kmečki turizmi ali gostilnice malce Bogu za hrbtom so najboljša stvar. En luškan kmečki turizem je nekje med Brezovico in Horjulom oz. Polhovim gradcom (eh, nekje v tisto smer, no), v poštev mogoče pride Toško čelo (ampak ne podnevi, ker se vsi tam sprehajajo) ali pa gostilna Kirn (s prenočišči) nekje v bližini Podpeči (tam so pa navajeni takšnih obiskovalcev in so zelo diskretni - kar nekaj VIPovcev hodi tja, fotoaparati niso zaželjena reč, cene pa... hja, bolj temu primerne, no).
 
V najslabšem primeru pa na Urh.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lokacije za hmmm...druženje
20.5.2010 8:51:49   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

jah no. vse kraje k ste nastele so obiskani kraji... jaz sem razumela bolj v stilu, da si zelita avto zapeljat v eno sumo, kjer si bosta dala duska!? in mogoce po konkretnem naporu sla se kej pojest v blizino... user posted image




IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

kaj pa zajčja dobrava, iški vintgar pa te zadeve? jaz ne poznam dobro tistega konca..aja, pa verjetno je ni zanimalo samo kje je kakšna šuma  mogoče bolj kakšen prostorček, da si naredita "piknik" na dekci


evo saj pravim, Ambrož pod krvavcem user posted image

ja tud prostorček za piknik se najde, ker je ogromno placa...

< Sporočilo je popravil Ploha -- 20.5.2010 8:52:41 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lokacije za hmmm...druženje
23.5.2010 21:59:25   
kaya2007
ima mogoče še kdo kakšno idejo? mogoče za kakšen mini piknik...bom jutri sigurno srečala tole kolegico, pa vem da bo prva stvar, ki me bo vprašala, če sem dobila kakšno idejo user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?