|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   letni dopust in porodniška
11.12.2007 15:56:43   
sončnica14
S. 13. marcem 2008 začnem porodniški dopust + dopust za nego.
Zanima me ali mi za leto 2008  pripada cel letni dopust ali samo sorazmerni del za dobra dva meseca dela (2/12).

Bila sem prepričana, da mi pripada cel dopust, dokler mi ni pred parimi dnevi nekdo rekel, da mi pripada samo sorazmerni del. Vprašanje sem postavila tudi na pravniki.info, kjer je nekdo odgovoril, da mi pripada samo sorazmerni del.

Bila sem zelo presenečena in še zdaj ne morem verjeti. Na porodniškem sem bila pred tremi leti in takrat sem lahko koristila cel letni dopust in ne samo sorazmerni del.  Ali se je sedaj kaj spremenilo v zakonodaji?





Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: letni dopust in porodniška
11.12.2007 15:58:24   
Taula
Na forumu Zakonodaja je podobna tema, mogoče ti kaj pomaga.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2148890

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: letni dopust in porodniška
11.12.2007 16:09:52   
Lunca1
Sončnica v letu 2008 pokoristi lanski dopust, se pravi za 2007, potem pa še 10 dni letošnjega, se pravi za 2008, ker ti bo drugače propadel. Preostali dopust iz 2008 pa lahko pokoristiš do konca junija 2009. kolikor vem ti pripada celoten dopust, skrajšan bi bil samo v primeru, če bi bila zaposlena manj kot pol leta - sorazmeren del dopusta.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: letni dopust in porodniška
11.12.2007 16:13:44   
sončnica14
Sem sedaj prebrala, vendar nikjer nisem zasledila, da bi ti pripadal samo sorazmerni del dopusta.

Punce na tisti temi govorijo le o prenašanju dopusta v naslednje leto (npr dopust iz leta 2008 v koriščenje 2009). Pri nobenem postu pa nisem zasledila, da ti celotni dopust sploh ne bi pripadal.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: letni dopust in porodniška
11.12.2007 16:16:52   
sončnica14
V letu 2008 želim pokoristiti preostali dopust z leta 2007  (cca 10 dni) + cel dopust z leta 2008 (cca 25 dni). Ali je to OK. Ali mi za 2008 pripada samo 2 dvanajstini dopusta (sorazmerni del)?

Se opravičujem ampak rada bi si prišla na jasno, kaj mi pripada. Zaradi različnih odgovorov sem že vsa zmedena.

Hvala.  

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: letni dopust in porodniška
11.12.2007 16:43:59   
Pia77
Pripada ti celoten dopust za leto 2008 (če imaš za to obdobje sklenjeno pogodbo o delovnem razmerju s svojim delodajalcem - ne glede na to, da ti dohodke v času porodniške nakazuje CSD). V naslednje koledarsko leto se ti v tem primeru prenese celoten dopust, RAZEN prvih 10 dni (ki jih moraš koristiti v ustreznem koledarskem letu, sicer ti propadejo).

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: letni dopust in porodniška
11.12.2007 18:08:33   
tiktak
Pripada ti celoten dopust za 2008.

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: letni dopust in porodniška
11.12.2007 19:00:08   
lana38
Pripada ti cel dopust, če boš še po porodniški v delovnem razmerju pri istem delodajalcu. Če pa se ti pogodba slučajno izteče z dnem nastopa porodniške, potem ti ne pripada cel dopust. Odvisno je, kako si zaposlena.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




anke
4pikice

Katero od spodaj naštetih ženskih imen je lepše?

Lana (24%)

Ana (28%)

Ela (16%)

Ema (16%)

Lina (15%)


Število vseh glasov: 435

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!