|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lektoriranje,prevod,vezava?
15.6.2009 22:16:25   
*piškotek*
Zanima me, kdo ali kje opravlja lektoriranje diplomskega dela v Ljubljani z okolico (lahko tudi Domžale, Kranj,...)
Poleg tega imam eno stran za prevest v angleščino in potem je tu še vezava diplomskega dela.
Prosim za kakšne informacije kje bi vse tole lahko uredila, pa pomožnosti še če veste kakšne so kaj cene tehle storitev.
Vsaka pomoč je dobrodošla user posted image  Hvala!

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lektoriranje,prevod,vezava?
15.6.2009 22:22:10   
ZmajTolovaj
Imaš ZS!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lektoriranje,prevod,vezava?
15.6.2009 22:28:00   
vanomis
Imaš ZS.

LPS

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lektoriranje,prevod,vezava?
15.6.2009 22:33:34   
Tanja55
vsaka papirnica v LJ ti bo izdelala vezavo diplomskih del, npr. Zvezda danica in druge. Ampak jst nadvse priporocam papirnico Kaktus, na Rimski cesti v LJ (odvisno zdej, kje se sicer gibljes in kje je tvoj faks).

Z velikim veseljem jih pohvalim, ker nazadje ko sem rabila, sem se vse domenila preko emaila, saj nisem mogla prit osebno tja. Poslala sem datoteko v priponki na mail, oni so pa natisnili, skopirali v zeljeno stevilo kopij, zvezali v barvi in crkah kot sem zelela, vse me je tipi topi cakalo ko sem prisla iskat. narejeno je blo tud hitro in ugodno. Za cene ne vem, ker je zdej nekaj casa ze minilo, a ko sem primerjala je blo vse skupaj (hitrost in nacin dela, ter kvaliteta) najceneje pri njih. TULE je pa link.

Za lektoriranje in prevod pa mislim, da bos imela dovolj ponudbe user posted image  Ce slucajno ne, mi pa javi.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lektoriranje,prevod,vezava?
15.12.2009 13:30:35   
helfer757
Pozdravljena!
Jaz sem lektorica, sicer na porodniškem dopustu, zato pa s toliko več časa za lekturo kakšnega besedila. Sicer lektoriram vse vrste besedil, največ diplomske in magistrske naloge, pa kdaj kakšen zbornik, cena pa je 2,2 evra/stran.
Če te še kaj zanima, se javi.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lektoriranje,prevod,vezava?
15.12.2009 13:38:27   
helfer757
Aja, sem pozabila pripisat link: helfer757@gmail.com


(odgovor članu helfer757)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lektoriranje,prevod,vezava?
15.12.2009 19:39:47   
katipi
Če še rabiš, ti lahko pomagam. user posted image Imaš ZS.

(odgovor članu helfer757)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lektoriranje,prevod,vezava?
15.12.2009 19:42:44   
katipi
Ah, no, sem šele sedaj videla datum... user posted image  user posted image  user posted image No, pa drugič... 

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lektoriranje,prevod,vezava?
16.12.2009 12:36:44   
*piškotek*
Ja, punce, hvala za pomoč, datum pa je res že star, ker sem namreč že 3.7.2009 diplomirala. Tko da... user posted image
Ampak hvala vseeno, mogoče pa še komu pride prav!

< Sporočilo je popravil *piškotek* -- 16.12.2009 12:37:10 >


_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?