|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lego duplo
8.11.2014 11:20:44   
mini86
nekako smo se zmenili da bi letos otroci dobili lego duplo za dedka mraza..

ker od tega do sedaj nimata skoraj ničesar bi rada kupila kaj iz česar se bo dalo največ sestavit..
tukaj so še darila pri babicah, v službi tako da bi se znalo nabrati kar nekaj..


zdj me pa zanima kaj predlagate od tega..ok, dve klasične škatle to mi je jasno, potem pa še kakšen komplet..


kje je najceneje kupiti kocke, sj ziher bodo lets tudi v bb akcije k so kocke nekaj znižane..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lego duplo
8.11.2014 11:48:05   
Hope2
Nas ima ZOO in se eno veliko skatlo klasicnih kock in seveda 1 plosco, na kateri zida. ZOO je fajn, ker so ljudje in zivali, ostalo si lahko zgradi iz klasicnih kock.
Moja sestra je imela serijo mojster miha vozil oz strojev. Nas se je tam rad igral s tem, ampak mu vseeno nisem kupila, saj je doma lahko uporabil navadne avte in bagerje. Iz lega si je zgradil parkirisce, garaze, hise.... in se potem igral z navadnimi igracami. Nekega hudega navdusenja nad duplom ni nikoli gojil.

Se je pa nas prav zares zaljubil v lego, ko smo mu zaceli kupovati prave legice. Pri 4 letih jih je zacel zlagat in se z njimi igral in se zdaj je navdusen nad njimi (ninjago, ninja turtles, super heroes, lego movie....)- le jaz malo manj, ker moram vsako leto dokupit novo omaro. Se pa veliko preigra z njimi, vsak dan, tudi po vec ur. Zdaj je celo zacel gradil svoje kreacije in z lego ljudmi si ustvari svoj scenarij risankeuser posted image .

Sem vesela, da nismo prevec vlagali v duplo

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lego duplo
8.11.2014 11:58:24   
mini86
tudi naš bi imel chimo, pa ninjago pa te stvari..
samo smo se zmenili da taprave lego kocke-nekaj jih že ima, kupimo drugo leto ko bo če bo vse posreči imel svojo sobo in bodo(upam) tam..

drugo leto pa on dobi "prave", tamala pa potem v svojo sobo duplo..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lego duplo
8.11.2014 12:23:50   
Hope2
Mi imamo zdaj dojencka in me tudi skrbi kako bo potekala igra oz podiranje in vstavljanje v usta... ampak nimam kaj, nekaj bomo ze pogruntali. starejsemu pa ze zdaj govorim, kak mu bo bratec podiral, kako je lahko nevarno, ce da v usta.... pa mi je mali dal idejo, da naredimo ograjico okoli njegovih omar z legicamiuser posted image .

Pa mislis, da se bo vsak v svoji sobi igraluser posted image ?


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 8.11.2014 12:25:10 >

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lego duplo
8.11.2014 12:28:53   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mini86
samo smo se zmenili da taprave lego kocke-nekaj jih že ima, kupimo drugo leto ko bo če bo vse posreči imel svojo sobo in bodo(upam) tam..

drugo leto pa on dobi "prave", tamala pa potem v svojo sobo duplo..


tudi pri nas duplo kocke niso priljubljene, prave lego kocke pa so zakon in jih ni nikoli dovolj ...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lego duplo
8.11.2014 12:29:53   
mini86
to da bi dala kaj v usta me ne skrbi ker nobeden od njiju ni nikoli nič dajal v usta..
ne pomoje se ne bosta vsak v svoji sobi igrala, sploh pa ne tamala..

mali verjetno bo kaj tam sestavljal, duplo pa so lahko še vedno v dnevni za skupno igro..

sj tamala ne da bi hotla podret, samo pogleda pa itak takoj v roki ostane in smo se zmenili da bo imel v svoji sobi legice in jih bo lahko sestavljal in tudi če ne bo dokončal ga bodo tam počakale do naslednjič..
pa sem vsesela da se je strinjal ker vem kako si želi legice..

no sj..zaželel si je viteški grad k je pa 60€user posted image
če se nau igral z njim ga dobi za poročno darilo potemuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lego duplo
8.11.2014 12:30:48   
mini86
ja pol mata vidve vsaka duplo kocke viška pa mi jih lahko prodata:))))))))))))))))

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lego duplo
8.11.2014 12:32:46   
Hope2
Po vsem napisanem ne vem zakaj cakat do drugega letauser posted image , ce si ze zdaj zeli in ni nobenih problemov zakaj ne bi ze zdaj to dobil

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lego duplo
8.11.2014 12:40:21   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ja pol mata vidve vsaka duplo kocke viška pa mi jih lahko prodata:))))))))))))))))

Mamo dojencka, ki caka na duplo.
Sicer jih tudi starejsi se kdaj povoha (1x na mesec ali na 2 meseca) in njegovi sosolci, ko pridejo na obisk. Zal, ne bo slo.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lego duplo
8.11.2014 12:40:41   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mini86
tukaj so še darila pri babicah,


IZVIRNO SPOROČILO: mini86
no sj..zaželel si je viteški grad k je pa 60€user posted image


Dogovori se s starimi starši, da namesto svojih daril prispevajo denar k nakupu skupnega, takšnega, ki bo malega najbolj osrečil.


Mnoge trgovine imajo v naslednjih dneh raznorazne akcije in popuste, tako da lahko verjetno dobiš darilo za vsaj nekoliko nižjo ceno.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lego duplo
8.11.2014 15:40:46   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Pa mislis, da se bo vsak v svoji sobi igraluser posted image ?



user posted image odlično vprašanje! kocke imamo povsod po stanovanju

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lego duplo
8.11.2014 17:17:59   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Pa mislis, da se bo vsak v svoji sobi igraluser posted image ?



user posted image odlično vprašanje! kocke imamo povsod po stanovanju


in pol dela sesalc zluk, zluk, zluk, zluk, .. ko sesas.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lego duplo
8.11.2014 17:21:39   
jaz_sem_jaz
Naša je dobila Lego Duplo za prvi rojstni dan in od takrat se igramo s tem.:)

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: lego duplo
8.11.2014 22:51:53   
josephine27
Mi imamo res velik zaboj lego duplo in pri nas so zelo popularne tud ta večji se še vedno igra z njimi, čeprav je star že 6 let in ima tud že navadne lego se skoraj več igra z duplo. Mislim, da je prvi paket kupila babica prav za Miklavža in sicer Kmetijo ( ker je vedela da ga ta tema zanima) potem smo sčasoma dokupili še Gradbišče, Policijsko in Gasilsko postajo, ZOO,,, Smo imeli najprej po škatlah potem so se pa strgale in smo stresli v en velik zaboj. Ponavadi se s kockami igrata vedno skupaj v eni sobi ( dolgo smo jih imeli kar v dnevni).

_____________________________



(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: lego duplo
10.11.2014 10:00:47   
mini86
ja sj tko je bilo mišljeno da "izkoristimo" tudi pri babicah tele dedke za duplo, samo sem očitno nerazumljivo napisalauser posted image

je pa tole vse skupaj kar drago, moram rečiuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: lego duplo
10.11.2014 13:33:34   
JozicaH
Jaz sem si začela ogledovat kocke, ko je imela 1 leto, malo prej kupila en mali paketek, pa me je moj nazjal, da je še prekmalu. Pa je paketek čakal, da je bila leto in pol (no malo manj), ji je bilo zanimivo, pa smo začeli počasi, premišljeno, en mini živalski vrt, pa eno škatlo samo kock, pa tavelik ZOO, pa kmetijo, avte, ki jih sam sestavlja, podlago, babi smo naročili, naj kupi Lego za lanske dobre možeke (dobila vlakec številke)... skratka, pri 2,5 letih se je teh kock kar nekaj nabralo, smo pa skoz spremljali akcije, popuste v vseh nam dostopnih trgovinah, spletu, da smo dobili željeno čimceneje (npr. tist Mercator 20% popusta greš v Hipermarket in vzameš Lego za petino ceneje, mi smo to izkoristili, ko so bile igrače še nekaj dodatno znižane). In spremljamo, kaj jo interesira in kupimo, kar mislimo, da ji bo ok.
So pa lego ena redkih stvari, kjer se zamoti zelo dolgo časa, tudi po eno uro. Enkrat sestavlja enobarvne stolpe, drugih ustvarja raznobarvne in raznooblične kompozicije, tretjič se igra z vlakci, z živalmi, potem s figuricami, toboganom... skratka, neomejen vir igranja. Meni je žal, da nisem že v štartu kaj več kupila, namesto kake take igrače, ki je aktualna samo prvo leto. Sploh, ker vsi trije obožujemo lego :) Zdaj sem se prvič opogumila in kupila en rabljen "paket" večih kompletov, je pa riziko, da nikoli ne veš, kake kocke dobiš, če so rabljene. Nekaj hudega tako ne more biti, a vseeno... bom videla v naslednjih dneh, ko bo paket prispel. Tako da jaz vsekakor navijam zato, da se čimprej začne kaj kupovati, ravno zato, ker je tako drago... so pa to večne igrače. Poleg kupljenih je še par kock tistih, s katerimi sem se sama igrala, ko sem bila mala. In se ne razlikujejo kaj dosti (mogoče samo pododtenek barve).

...ko bo pa čas za pravi Lego in če bomo takrat imeli že drugega otročka, no, o tem bom pa takrat razmišljala :) Se pa že zdaj zaigra recimo z navadnimi Lego figuricami (zbiramo Lego Simpson in so ji ful zanimive), jih razstavlja in sestavlja nazaj, išče na priloženih tabelah... in če bi ji dala prave legice bi se po moje že super zaigrala s tistimi malo večjimi, le verjetno bi jo dosti jezilo, ker ne bi šlo tako fajn narazen, ker le še nima toliko moči v samih prstkih.

Skratka, Lego vsekakor. Raje to, kot kako drugo plastiko.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: lego duplo
10.11.2014 17:16:20   
josephine27
je pa tole vse skupaj kar drago, moram rečiuser posted image


Se strinjam samo zdaj je ravno pravi čas oz. prihajajo takei dnevi, da lahko tud kakšne popuste na te stvari ujameš. Dosti trgovin ima v začetku decembra popuste na igrače, tako da lahko to izkoristiš. Al pa razni kuponi ugodnosti, ki veljajo na en izdelek pa potem izkoristiš za kocke. Pri ta velikih kompletih se tud 25% zelo pozna. Jaz bi pač začela z enim mal večjim kompletom pa potem videla koliko bo stvar aktualna. Je pa tako, da če vidiš, da otrok pori tem uživa še ti kar hitro not padeš. Ja za lego kocke se da zapravit celo premoženje;)


_____________________________



(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: lego duplo
12.11.2014 12:45:29   
naja17
Od lego duplo ima eno škatlo navadnih, zoo, zdravstveni dom, marico s policajem, gasilca tovornjaka, bagre, smetarja.... Pač v večini vozila, pr vsaki škatli je blo nekaj kock, vse skup je zdej v eni veliki plastični, to imamo v dnevni, s tem se igramo, ko se skupaj igramo, predvsem jaz/mami, k ne maram unih malih kock user posted image

Pri 3. letih smo prebekslal na legice zanj, točno ve, da se s temi igramo za mizo, da niso vse povsod, da se jih sproti pospravlja. Tamala se tudi zraven vsede, dobi kšn večji kos in se tudi igra, seveda ob prisotnosti naju. Dobil je pa delavnico, pa avte, pa od moža stare še, k je še svoje čuval. Božičkova škatla je že naštimana in že od junija govori isto, hoče lego zimo :)

Mi smo po moje z nakupom duplic zaključili, tako da če ima fant željo, ne vem koliko je star, bi bilo morda smiselno raje kupit te, ki si želi....

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: lego duplo
13.11.2014 20:50:28   
petea
mini, ena zate:
http://www.ringaraja.net/forum/p-lego-duplo-avtopralnico-z-dodatki/m_6157790/mpage_1/tm.htm#6157790

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: lego duplo
2.6.2015 12:46:52   
kisla_glista
Na tejle strani je cel kup zanimivih idej za zlaganje Duplo kock: http://legoideas.si/?lang=sl

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?