|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ležalnik, kenguru- oboje peg perego in buggy ...
22.1.2011 15:07:37   
olimia
pozdravljene
Zanimajo me izkušnje uporabnic omenjenih izdelkov. Pri prvi hčerki nisem imela ležalnika in kenguruja - nekoliko tudi zaradi finančnih razlogov. Sedaj pri drugem otroku bi si pa to kupila, vendar me zanima kakšno mnenje nekoga, ki te izdelke uporablja. Predvsem me zanima za kenguru M1 carrier lascal. Zasledila sem ga na peg peregovi spletni strani in me zanima, če ga katera uporablja in kako je zadovoljna z njim. Enako za ležalnik melodia od peg perega.
Kako se obnese buggy board za triletnika. Naša ni najbolj navdušena nad daljšimi sprehodi, je še vedno rada v vozičku tako da bi ga kupila - ali potrebujem tudi podaljške ali je dovolj osnovni komplet za pliko po3 voziček.
Ima katera izkušnje z omenjenimi izdelki?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ležalnik, kenguru- oboje peg perego in bu...
22.1.2011 16:12:47   
kajajaka
- ležalnik sem imela in mi je kar precej prav prišel.
- kenguruja sem imela, pa sem ga le enkrat uporabila user posted image , se mi ni zdel praktičen.
- buggy board si bom pa ob drugem otroku omislila, ker je mala tudi čisto navdušena (ga je videla pri kolegici). Mislim, da so nekateri prilagodljivi na vse vozičke, če boš ra Peg Peregovega kupila, pa itak mora pasati na Plikota.

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ležalnik, kenguru- oboje peg perego in bu...
24.1.2011 10:51:58   
kristinaj
naša sta bila razlike leto in pol in sem ji kupila buggy pod... dodatni stolček in se je super odneslo, ne vem kako je z buggy podom, naša je bila takrat mala in verjamem, da pri letu in pol ne bi stala, vaša je pa že velika in se bo buggy pod verjetno dobro obnesel....

ležalnik sem imela, en star 10 let, je še nečakinja ležala v njem in mi je prav prišel, kengurujček mi je pa mimo... otroci itak zaspijo ko greš na sprehod in je bolj komot jim v vozičku...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ležalnik, kenguru- oboje peg perego in bu...
24.1.2011 11:56:27   
vesna_b
ležalnik smo imeli, tistega do 18 kg in se še sedaj natika v njem in si prižiga vibro pod ritko

kengurujčka sem imela, uporabljala sem ga parkrat, npr je deževalo, pa smo šle na sprehod z dežnikom. ni bil nepogrešljiv, mi je pa parkrat fajn prišel. tamala je pa not itak uživala, ker je vse videla. sam nisem pa mela peg peregotovega. tommy al neki tazga

buggy board pa ne poznam oz smo v fazi odločanja, ali kupimo ali ne, ker bo tamala stara ravno 3 leta, ko rodim

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ležalnik, kenguru- oboje peg perego in bu...
25.1.2011 11:06:59   
Oranza
Mi smo kupili pestunjo in kengurujček. Oboje pri Mark in Neli, sem zasledila oglas in potem naročila prek spleta. Oboje zelo ugodno in res kvalitetno. Naša sončica zelo uživa, midva pa tudi, ker ne rabiva povsod vozička zraven jemat. Radi gremo na kak sprehod, ali pa nakup v trgovino. Kengurujček se da lepo nastavit, ima več trakcev, tako da ga lahko nosima oba z možem. Priporočam! user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?