|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krčki, napenjanje
4.7.2006 7:55:40   
lenika
Naš user posted image  bo čez en teden star 2 meseca in že resnično komaj čakamo, da se nehajo te krčki, napenjanje in jok. Vem, da teorija pravi, da se to zgodi okoli 3. meseca. Mene pa zanimajo vaše izkušnje. Kdaj so krčki in napenjanje penehali? Ali so nehali postopoma ali kar nenadno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krčki, napenjanje
4.7.2006 8:32:01   
Tiamo
Jutro, moja je imela tako močne krče od kar sva prišle iz porodnišnice in so trajali do 2 meseca, in to po cele dneve in noči, spala je mogoče 20 min na dan in 1 urco ponoč, groza. V tretjem mesecu, so se pa začeli pojavljati samo zvečer in prespala je noči. Imela sem pa kapljice iz Anglije proti krčkom, tako, da lahko rečem, da so se čist končali okoli 3,5 meseca. 

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krčki, napenjanje
4.7.2006 9:16:53   
Anonimen
A imaš Plantex?

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krčki, napenjanje
4.7.2006 9:49:28   
geagaia
Tudi naša je imela krčke, potem pa smo zrihtali kapljice, ki jih delajo za pediatrično kliniko v Lj. Delajo jih pa Koroške lekarne. Sicer pa delajo kapljice tudi v Po. za porodnišnico in če imaš kje kakšne veze ti toplo priporočam, da jih izkoristiš saj pomagajo. Če pa dodajaš prilagojeno mleko ali pa če hraniš otroka samo s tem mlekom poizkusi mleko Novalac AC1. Pomaga!!!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krčki, napenjanje
4.7.2006 12:06:28   
diva 4
Nam so pomagale kapljice koroških lekarnuser posted image .Krči so pa prenehali okrog tretjega meseca.

(odgovor članu geagaia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krčki, napenjanje
4.7.2006 12:47:39   
BLAŽIKA
Baje so kapljice koroških lekarn res zakon. Mi sicer nismo imeli nikoli težav z krčeki poznam pa mamice ki so uporabljale te kapljice in so bile zelo zadovoljne.user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krčki, napenjanje
4.7.2006 13:36:18   
katarina2004
Našemu so tudi pomagale kapljice iz lekarne Dobrova baje so enake kot tiste iz koroskih lekarn. Jih priporočam!  Drugače pa so se krči prenehali tam nekje okoli 3 meseca.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krčki, napenjanje
4.7.2006 14:30:49   
NRMM
Pri nas se je nehalo malo pred 4 mesecem, ko sva že uvajali gosto hrano. Vzrok za napenjanje so bile najbolj ad3 kapljice, če pa jih nisem dajala pa je bilo malo boljše. Sem pa ji dajala sirup proti krčkom iz Avstrije-Lefaxin in je bil kar ok.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krčki, napenjanje
4.7.2006 14:37:44   
lenika
NR, a sedaj še vedno daješ AD3?

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krčki, napenjanje
4.7.2006 14:41:26   
NRMM
Dajala sem ji februar, marec,ko je bila bolj huda zima in seveda istočasno lefaxin. Potem sem kapljice ukinila in zopet preizkusila pri 4,5 mesecih in jo je zvijalo še dalje (pa imava oleovit d3), tako, da sva nehali s tem in ji sploh več ne dajem,malo več jo pustim na sončku in je to to.
Se mi je preveč smilila, sploh da ji na eni strani delam krčke na drugi pa ji dajem lefaxin, da jih ni user posted image .


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krčki, napenjanje
4.7.2006 15:03:59   
mml
Mi smo tudi imeli krče, z njimi prišli že iz porodnišnice. Imela jih je praktično vsak večer od 17-18 do 21.Trajali so do 10. tedna in so praktično naenkrat izzveneli, v enem tednu o krčih ni bilo ne duha ne sluha. Napenjalo jo je pa tam nekje do 4. meseca, najbolj "osovražena" hrana so bila jabolka in brokoli.
Proti napenjanju so najbolj pomagale kapljice proti vetrovom iz Lekarne Škofljica, proti krčem pa čisto nič.


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krčki, napenjanje
4.7.2006 17:39:33   
lenika
A so kapljice krive za krčke ali napenjanje?

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krčki, napenjanje
4.7.2006 19:49:21   
eya
Vtipkaj v iskalnik AD3, boš videla, da se je o tem že veliko pisalo.
Mislim, da je večina mnenja, da kapljice povečajo krčke, če ti obstajajo pri user posted image -ampak ne vitamini sami, temveč neka stvar (ne vem več točno katera), v kateri je raztopljen vitamin A.
Nekateri pa s kapljicami niso imeli težav.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: krčki, napenjanje
4.7.2006 20:10:22   
NRMM
Možno je vse, pri nas so bile krive. Lahko pa sprobaš in mu par dni ne daješ, pa boš videla, če se bo stanje izboljšalo ali pa ne.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: krčki, napenjanje
8.7.2006 18:55:39   
sonchica
moj žan do prverga pregleda pri pediatru sploh ni meu krčov ... po pregledo ko sen mu začela dajat ad3 kaplice pa je blo grozno ... spau ni nič ves dan in celo noč se je joko... z partnerjom sma si ga dajala iz roke na roke, mama mi je pomagala , kolegice ker ni blo za zdržat tako močne krče je meu.... nato pa sem po ukinila te kaplice in je super ... nič več krčkov... pomaga pa tudi mleko millumil! pa še to z sončkom dobi otrok dovolj vitamina d.. posebaj še takrat ko se začne igrat v peskovniko itd... tak da ni panike... pa še svakinja ki živi v avstriji je dejala ...ko je porodila sinčka ji je slovenski pediater dejal da mora dajt... nato so se preselili v avstrijo in jim je tamkajnšni pediater dejal da ni treba dajat ad3 kaplice....

_____________________________



(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: krčki, napenjanje
8.7.2006 21:24:44   
natalia
nekje do začetka 4.meseca so krčki res izginili, postopoma jih je bilo vedno manj.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: krčki, napenjanje
9.7.2006 1:40:14   
ČebelicaMaja
mi smo tudi imeli zelo močne krčke, tako, da smo bili enkrat celo na urgenci, sedaj bo ravno dopolnila 3 mesece in je že prava pesem, saj so krčki le še občasno- s časom je resnično bolje...imeli smo vse živo za krčke, pomagale so ji pa edino kaplice Sab simplex in medo-termofor iz Mullerja...sedaj vsaj lahko v miru spi in se crklja, prej je bilo pa to praktično nemogoče- cel dan jok...ne obupat, bo bolje!

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: krčki, napenjanje
9.7.2006 12:33:20   
PiaM
Pri obeh hčerah so ponehali par dni pred dopolnjenim 3.mesecem.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?