|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kopalni plašček
19.9.2008 11:55:49   
soncnica07
Zanima me, kolk so kej uporabni tile plaščki za otroke 1,5 leta? Pa kje se jih da ugodno kupit?

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kopalni plašček
19.9.2008 12:05:23   
Aja1
Naša ga ima od Svilanit za 2-4 let. Uporabljamo ga vsakič po kopanju, pa na morju je tudi prišel zelo prav. Je pa fajn, ker bo dolgo prav (zdaj ga ima skoraj do tal, potem ji bo pa malo krajši, a še vseeno prav).

_____________________________




(odgovor članu soncnica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kopalni plašček
19.9.2008 12:10:28   
Mišni
Odvisno. Če ga skopaš, obrišeš in oblečeš v kopalnici, kot sem to jaz počela, potem ga ne rabiš.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kopalni plašček
19.9.2008 12:10:34   
rija
najmanj uporabljan kos garderobe.
na morju se posuši med tekom od morja do igraluser posted image  smo sploh nehali razprostirati brisače....
doma ga brišem pa pižama...

edino včasih ga navleče v termah....ampak povdarek na včasih....ker je tudi tu cel cajt v vodi...

torej pri nas brez veze...

je pa res, da so tak kjut, da se ne morem upreti in vsake toliko kakšnega kupitiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu soncnica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kopalni plašček
19.9.2008 12:31:10   
Nika v službi
Pri nas pa je plašček zakon. Dobila ga je v dar ob rojstvu, bil je za 2 leti, uporabljamo ga od njenega nepolnega prvega leta starosti pa vse do letos, ko je dopolnila že 3. Zdaj je res že mini, a uporaben še zmeraj - na bazenu, na morju... Doma pa ga ne uporabljamo več, smo ga pa.

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 19.9.2008 12:33:39 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kopalni plašček
19.9.2008 12:37:28   
Naja30
Mi ga pa ne uporabljamo, ker ga tamala noče oblečt. user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kopalni plašček
19.9.2008 12:40:48   
kaya2007
jaz mislim, da je to bolj luškan kos garderobe, kot pa obvezen. je pa res cute user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kopalni plašček
19.9.2008 20:33:10   
ThinkPink
Mi smo ga kupili v C&A za 15 EUR, uporabljamo pa zelo redko. Res je luškano, ampak brisača s kapuco je zakon.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kopalni plašček
22.9.2008 9:17:27   
honey
Jaz sem ga lansko leto kupila na ebayu od Mojstra Mihata in je res zakon. 1. ga mali rad obleče, ker je pač Mojster Miha in 2. prav mi pride, ko ga oblečem v pižamo in potem še skače okrog po hiši, da ga ne zebe. Pa v toplicah ga ima vedno oblečenega, ko hodi iz enega bazena v drugega (menda, tako pravi babi).

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?