|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   končno dež
16.8.2007 21:28:45   
Blejka26
jutri pa končno dež.Nisem si mislila da bom kdaj v življenju tako vesela dežja oz.vsaj malo manjše stopinje,kajti noseča sem 7mesecev in ta vročina me ubija.Če je okrog 25je čist dovolj,kar je nad 30 me ubija ko hudič.je še kakšna na istem?Noge se mi obnašajo kot da jih sploh ne bi imela..ko žvečilni gumi so.Ampak moram skakat za 19mesečno hčerko in tako počitek odpade.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: končno dež
16.8.2007 21:46:30   
soraja
ja meni je tako kot tebi,razen tega,da nimam še nobenega otročka.Ampak sem tudi jaz pisala že o tej vročini oz. sopari,ki me taaaako ubija,tudi jaz sem skoraj v 7 mesecu in mi prav nič ne paše ampak jaz sem iz obale in tukaj so komaj nasledni teden napovedali dež.....joooooooj komaj čakam,da se ohladi in tudi ostane tako,upam,da ne bo dež samo kake pol urce trajal.Super,da si odprla to temo,da se še tu malo nasitnarim,ker res je grozno vroče.En tečen soparen pozdravuser posted image

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: končno dež
16.8.2007 21:48:09   
Ilije
Pri meni je pa ravno obratno. Sem v 28. tednu, imam skoraj triletno navihanko, a letos nenormalno uživam na soncu in v tej vročini. Sem bila zadnjič čist paf, ko je bilo tako mrzlo in skoz dež. Bi skoz samo spala, če pa je sončno in vroče sem pa polna energijeuser posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: končno dež
16.8.2007 21:53:22   
sandra85
kje bo dež in kje bodo ohladitve???

pri nas sigurno neuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: končno dež
16.8.2007 21:57:37   
Blejka26
na gorenjskem 100%,žal pa za primorsko ne vem.jaz sem pa ravno v dežju polna energije in nimam slabe vesti če nisem kje zunaj in res veliko lahko pospravim,zlikam..mislim da bi moral biti vsak večer dež,da bi bilo vsaj spanje prijetno.čez dan sonček zvečer dižekuser posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: končno dež
16.8.2007 21:58:00   
soraja
ja na obali naj bi bile po vikendu,ma itak da je skoraj ne mogočeuser posted image

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: končno dež
16.8.2007 22:16:46   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: domennatalija

Če je okrog 25je čist dovolj,kar je nad 30 me ubija ko hudič.


Se strinjam. Jaz sicer nisem noseča, ampak mi že res preseda tale vročina, ker ne moreva z user posted image  ven na sprehod user posted image .

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: končno dež
17.8.2007 14:31:42   
mala pikica
Kje pa je danes ta dež? user posted image  Jaz ga tudi že težko čakam, samo kaj ko na Štajersko pride bolj poredko. So ga za danes napovedovali, pa je še zmeraj prav vroče. Jaz tudi ne prenešam te vročine. Med 20 in 25 bi bilo prav idealno.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: končno dež
17.8.2007 14:35:17   
Blejka26
ja tud tuki na gorenjskem ga ni.Soparno je ko hudič-vsaj zame,dežja pa nikjer.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: končno dež
17.8.2007 16:19:15   
Laubica
Joj se strinjam z z tistimi ki čakate ohladitev-jaz sem v 29t in me ta sopara tudi ubija,pa še zdaj 2 dni sem bruhala in driskala user posted image ,komaj čakam dežžžžžž samo ne vem kdaj ga bom dočakalauser posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: končno dež
17.8.2007 22:04:05   
Anonimen
Pri nas ga še zdaj ni.

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: končno dež
17.8.2007 22:06:16   
lemavrica
Pri nas pa je ( Mengeš ) in tud shladilo se je malo. Samo upam da bo jutri hladno in da ne bo kake sopare. Ker dones je bilo za znoret.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: končno dež
18.8.2007 14:00:45   
Blejka26
ja končno smo dočakale malo ohladitve.A je katera iz okolice kranja-tam je baje divjala toča?A je bilo hudo?

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Številka žabic
Katka123 RR

katero številko žabic kupiti za novorojenčka?

56 (87%)

62 (13%)


Število vseh glasov: 15

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!