|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   komarji
4.7.2007 22:36:37   
2.2.
zdravo! zasledila sem da se ne sme dajat vseeno kakšne substance proti komarjem za dojenčke. a mi lahko poveste katere preparate lahko uporabljam proti komarjem, ker jim imamo v sobi fuuulll in mrežo pa vseeno nič ne pomaga
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: komarji
4.7.2007 22:42:00   
lojzika
Kakšno ono lučko ko jih zažge ko priletijo v območje lučke

Pa še neki se dobi joj kak se že reče, bojo punce povedalw

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: komarji
5.7.2007 9:38:29   
Linapina
Proti komarjem in ostalem mrčesu se uporabljajo klinčki ali pa eterično olje klinčkov. Sem nekje prebrala da se lahko inaredi verižica iz klinčkov in se obesi pri otroški posteljici ali v vozičku. Sem iskala, pa ne najdem kje. A mogoče še katera ve, če sem si prav zapomnila?

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: komarji
5.7.2007 9:39:26   
Linapina
Evo tu je omenjeno. Glej pod klinčke.

http://www.gorenjskiglas.si/novice/priloga_letopis/index.php?action=clanek&id=2479

(odgovor članu Linapina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: komarji
7.7.2007 20:14:23   
suzolinka
Kaj pa mreža proti komarjem, ki se namontira nad posteljico in komarji ne morejo douser posted image ? Ikea jih ima za 5 eur.

(odgovor članu Linapina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: komarji
7.7.2007 22:19:49   
Lejci
Hm, mi mamo v spalnici kar tisto zadevo od raida, ki se všteka in je prižgano celo noč... a je s tem kaj narobe??? še nisem slišala, da bi kdo imel težave zaradi tega? 

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: komarji
7.7.2007 22:22:48   
Putka
Klinčki? Prvič slišim, mi je pa ful všeč, bomo poskusli. Pa neka zadeva iz citronele se v Sanolaborju dobi. Pa ne nekem ameriškem forumu sem brala, da je to eko in se lahko pri dojenčkih uporablja. Pomoje je lučka tudi varna, razni raid i in druga kemija pa vsaj nekaj mesecev raje ne.

(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: komarji
8.7.2007 9:49:49   
s.
Mi prakticiramo samo eterično olje tea tree- avstralski čajevec in pa istoimensko kremo. Olje nakapamo v posodico za vodo- etero in komarji bežijo, pa še vsa druga leteča golazen. Postavimo na okensko polico. Naravno in učinkovito. Če pa kje drugje koga piči pa uporabljamo after bite gel swissform oz. Prick.

Je pa dobro tudi za molje, klope in uši.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: komarji
8.7.2007 10:37:37   
Putka
A lahko par kapljic tea tree kar na odejco ali npr. pižamico kanem, ker nimam tiste posodice (a je to tista kjer zgoraj vodo+olje daš, spodaj svečko?).

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: komarji
8.7.2007 10:55:51   
krfjolca
Kje se pa dobi tisto zadevo za v vtičnico, ki zvočno odganja mrčes? Mislim, da je bilo nekje na forumu omenjeno - ni kemije in naj bi bilo kar učinkovito.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: komarji
8.7.2007 13:36:24   
kaya2007
jaz sem kupila v chiccotu tisto zadevo na ultrazvok in je na baterijo, torej prenosna, pa še sprej ki naj bi bil naraven. oboje je tudi za novorojenčke, če pomaga pa še ne vem...

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: komarji
8.7.2007 13:57:42   
blue sky
Jaz sem v lekarni kupila Baby zanzara spray iz eteričnih olj - naravna stvar in ni škodljiva, kako je pa učinkovita, pa še ne vem, ker še nismo sprobali.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: komarji
8.7.2007 14:52:03   
Nogavica
Tisto zadevo, ki oddaja zvok in odganja komarje, so baje prodajali v Pikapolonici. Meni so pred enim tednom rekli, da jih letos več ne bodo dobili user posted image . Ne vem,če so jih letos sploh imeli user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: komarji
8.7.2007 22:41:48   
eya
Jaz sem tudi tole ultrazvočno stvar kupila v Pikapolonici, ampak že lani. Razni Raidi pa menda res niso priporočljivi.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: komarji
17.7.2007 10:43:56   
lilka
Jaz sem pa lih danes raid vtičnico kupila, piše edino da dolgotrajno izpostavljanje ni dobro. Hm, nisem prej tega brala, bom mogla kaj bolj naravnega zgleda poskusit, najprej bom verižico iz klinčkov naredila in nad zibko obesila, bom vidla če bo delovalo, ker je danes res popikana, pa itak nekaj rabim za na morje. Bom v lekarni še vprašala.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: komarji
17.7.2007 12:25:13   
Baucka
IZVIRNO SPOROČILO: s.

Mi prakticiramo samo eterično olje tea tree- avstralski čajevec in pa istoimensko kremo. Olje nakapamo v posodico za vodo- etero in komarji bežijo, pa še vsa druga leteča golazen. Postavimo na okensko polico. Naravno in učinkovito. Če pa kje drugje koga piči pa uporabljamo after bite gel swissform oz. Prick.

Je pa dobro tudi za molje, klope in uši.



kje pa dobiš to za kupit. V lekarni?


_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: komarji
17.7.2007 12:43:24   
Anonimen
Jaz kot zmešana iščem in ne najdem ultrazvočnega odganjevalca komarjev na baterije. Ena prijateljica, ki jih je sprobala čudo, je rekla, da je samo od Zanzare res učinkovit in seveda ga nikjer ni za dobit. Smo pa kupili sprej od Zanzare, ki je na osnovi naravnih eteričnih olj in sva jo sinoči namazala in kam jo je pičilo? V podplat, ker tam pač ni bila namazana! Tako, da očitno malo vseeno pomaga, ker drugje nima novih pikov. Je pa reva čisto rdeča od vseh pikov.
Raznoraznih Raidov in podobno pa jaz ne bi uporabljala, sploh za tako majhne ne, pa še zase ga nočem.

(odgovor članu Baucka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: komarji
17.7.2007 13:30:53   
atanja
Danes sem kupila v Sanolaborju odganjalca komarjev na baterije-jutri gremo na morje pa ni elektrike ponoči.
Upam da deluje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: komarji
18.7.2007 9:41:19   
lilka
Jaz sem poskusila klinčke, pa je danes spet vsa popikana, bom šla popoldne v lekarno, da vididm, če majo kaj pametnega.....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: komarji
18.7.2007 9:45:18   
arielca
Mi uspešno prakticiramo Zanzi baby (sprej na osnovi eteričnih olj, ki ga lahko uporabljaš od prvih mesecev dalje) in se ga kupi v lekarni, sicer pa imamo v vtičnici novi Raid in nismo popikani user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: komarji
18.7.2007 10:13:18   
Eca
Moje lanske izkušnje...

Mi smo enoletnega lumpa lani špricali - po oblačilih seveda z Zanzy Baby sprejem (tak nekak se napiše) iz eteričnih olj, ki se dobi v Sanolaborju. Je bilo učinkovito. Poleg pa smo še uporabljali UZ vtičnico (ni na baterije), ki smo jo tudi kupili v Sanolaborju. Ta proizvaja en tak visoki c pisk, ki nas je zelo motil (očitno vsi dobro slišimo). Na oknih smo imeli mreže. Če ne bi bilo mrežuser posted image , verjetno ne bi bilo nobenega učinka. Je pa dejstvo, da je treba najprej prostor "očistit komarjev", pa potem dati mreže gor. Če imaš enkat te user posted image v sobi, ti nobena od zgoraj omenjenih stvari ne pomaga preveč.

Čisto naravna stavr naj bi bili sveže narezane rezine limone ali pomaranče - kolobarji, ki jih obesiš pri oknuuser posted image Menda pomaga, mi nismo sprobali. Doma pa imamo komarnike po vseh oknih in nimamo nobenih težav.

lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: komarji
18.7.2007 10:38:54   
Anonimen
Ja pa kako je sploh možno, da imate po sobah toliko komarjev? user posted image  Kaj ste v močvirju doma? Saj se da lepo pazit, na okna mrežo, odpirat zvečer in ne luči prižigat... Za ljube sončke pa itak vse, ne?

(odgovor članu Eca)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: komarji
18.7.2007 11:29:24   
Bubilu
Jst sem pred dvemi tedni v Celju v Chiccotu kupila ultrazvočni odganjalec komarjev, eden na baterije in eden za v vtičnico in DELA. Mali nima niti enega pikeca.

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: komarji
19.7.2007 11:33:59   
lilka
Jah nismo v močvirju smo pa na deželiuser posted image . Sej ful pazimo valda ne prižigamo luči pri odprtem oknu, mreže še nimamo, jo bomo pa kmalu namestili samo da pogruntamo kako, ker je zelo visoko okno, z lestvijo ne greuser posted image .
Zanzi baby deluje, samo se mi ne zdi fajn, da bi jo zdaj vsak dan  s tem mazala, bo treba nekak mrežo naštimat, ko bomo pa menjali okna bomo pa kar komarčnike zraven kupili.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Bubilu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: komarji
26.7.2007 16:12:58   
alenkat
Pomaga tudi prerezana limona na nočni omarici.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?