|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kolikokrat patronažna?
11.1.2006 20:58:20   
majibee
punce zanima me kolikokrat po rojstvu je bila pri vas patronažna? pri meni je bila samo 3x, potem je šla na dopust, pol pa ne duha ne sluhauser posted image  user posted image je pa star 5,5 mesecev. pa prebiram zdej, da naj bi prišla tudi glede uvajanja goste hrane? hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kolikokrat patronažna?
11.1.2006 21:03:00   
kofetek2010
2x je bila, še 1x naj bi prišla ob uvajanju goste hrane

(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kolikokrat patronažna?
11.1.2006 21:08:34   
PBJ
Pri meni je bila 1x pred porodom, 3x po porodu in potem je rekla, da še enkrat pride.
Sva se srečali na cesti, ko sem bila z malim na sprehodu in je povprašala, kako sva, če se dojiva ... rekla je še ... le tako naprej...
Zdaj (pri 6.m) bi mi kar prav prišel kakšen nasvet pri uvajanju goste hrane, pa je niuser posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kolikokrat patronažna?
11.1.2006 21:27:11   
Barči78



Pri meni je bila 4 x po porodu, potem, ko je bila stara 4 mes., pa ko je bila stara 7 mesecev, sedaj pa mi je naročila, da jo pokličem, ko bo stara eno leto, da spet pride.




_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kolikokrat patronažna?
11.1.2006 21:31:36   
Anonimen
Pri meni je bila kakšne 3-krat, takoj po porodu.

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kolikokrat patronažna?
11.1.2006 21:33:41   
Anonimen
5x po poroduuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kolikokrat patronažna?
11.1.2006 21:38:22   
lelaval







1x pred porodom in 13x po porodu - se ji popek ni hotel zacelit in sem jo kopala komaj 1 dan pred 1 mesecem, pri 4 mesecih je ni bilo (verjetno, ker je že takrat tolikokrat prišla user posted image ).

(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kolikokrat patronažna?
11.1.2006 21:55:21   
tjasa10
Pri meni je bila takoj po porodu 4x, potem mi je pa rekla naj jo pri 4 mesecih pokličem, da pride,....sem jo klicala pa je bila enkrat na dopustu, drugače pa je ni bilo nikoli v pisarni. Naša mala je zdaj stara 10 m pa je še ni bilo naokoli.


čau

(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kolikokrat patronažna?
11.1.2006 22:02:12   
bobek05
k meni je prišla samo po porodu - je pa hodla ene 14 dni (vsaki dan), ker je imel Anej precej močno zlatenico... pa potem je še prišla pokazat kako se ga umije in to je bilo to..

sem pa tudi jaz brala, da k enim še hodijo, ko se uvaja hrana... no ja, pri nas je to že malo pozno (je star že skoraj 7 mesecev user posted image ).. moram pa priznat, da sem bila precej zmedena glede tega uvajanja (pri 4,5 m), pa sem veliko izvedela preko RR, od mame, večino pa delam kar po svoji zdravi pameti user posted image

(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kolikokrat patronažna?
11.1.2006 22:03:09   
*sweety*
pri meni je bila po porodu 3x in ni nič omenila, da bo še kdaj prišla , pa še nadomestna je bila in ful se ji je mudilo, tako, da mi jo je ful na hitro okopala.

(odgovor članu tjasa10)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kolikokrat patronažna?
11.1.2006 22:19:56   
arielca
Pri nas je bila 3x po porodu, napovedala se je še pred prvo posvetovalnico, a je ni bilo. Tako da ne vem, če še kaj pride...

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu *sweety*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kolikokrat patronažna?
11.1.2006 22:21:03   
makica
Mi pa imamo očitno zelo pridno patronažnouser posted image . Po porodu je bila vsaj 6x, čeprav nismo imeli kakšnih večjih problemov, potem je bila pa pri 6 tednih in pri 4 mesecih. Takrat nam je rekla, da bo prišla še okrog 6 - 7 meseca (enkrat zdaj), pri enem letu, letu in pol ter pri 3 letih. Vsaj tako je rekla. To sedaj se je vedno držala tega kar je rekla.

Torej user posted image naši patronažni

< Sporočilo je popravil makica -- 11.1.2006 22:32:08 >

(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 22:26:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu makica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kolikokrat patronažna?
11.1.2006 22:49:17   
morskadeklica
Pri meni je bila takoj po porodu 5krat ali 6krat. Pa potem pri 4m, 6m in nazadnje kakšen mesec nazaj pri 9 mesecih.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kolikokrat patronažna?
11.1.2006 23:49:26   
Cikica
Pri nas je bila do prvega kopanja.Mislim da je bila vsak drugi dan na teden.Hodila je 2tedna in sem bila full zadovoljna.

lp,cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kolikokrat patronažna?
11.1.2006 23:51:24   
jupiter
Moram pohvalt mojo patronažno user posted image user posted image user posted image , na začetku je prišla 5x, potem se je pa že kar navadla hodit in še zdaj pride (3 mesece in pol) dostikrat. Vsem privoščim takšno!

(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kolikokrat patronažna?
11.1.2006 23:52:39   
KODA
Pri nas je bila 3x kmalu po porodu.Zelo sem bila razočarana.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kolikokrat patronažna?
12.1.2006 2:30:46   
Anonimen
Pred porodom je ni bilo, po porodu pa vsak teden po 1x. Več se nikomur ni zdelo potrebno, ne meni ne njej, saj Robi ni moj prvi otrok in naj bi tudi jaz že vedela, kako se "stvari streže", pa tudi z Robijem je vse OK. Namen smo ga imeli kopati prejšnji teden, ampak ga nismo, ker je malo prehlajen (pa samo enkrat sem ga peljala na sprehod user posted image  ), danes pa imamo prvi pregled in sva se zmenili, da jo pokličem po pregledu in ji povem, kaj bo rekla pediatrinja, potem se pa bova, po potrebi, zmenili za nadaljnje obiske. Skopati ga znam pa tudi sama.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kolikokrat patronažna?
12.1.2006 10:08:23   
zoya24
Pri nas je bila štirikrat (navado imajo priti trikrat), samo nam se je ful pozno popek posušil, pa smo kopali malo kasneje. Mi je pa rekla, da jo lahko pokličem, ko bom začela uvajat, če bi imela kakšna vprašanja. Ni pa nič omenila še kakšnega obiska.

lp, Zoya

(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kolikokrat patronažna?
12.1.2006 10:36:01   
Grascakinja
3x po porodu takoj, potem pa nič več. Pri nas ni te navade. O gosti hrani se pa pomenimo v posvetovalnici.

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kolikokrat patronažna?
12.1.2006 14:27:40   
POCA
Pri meni je bila 4x takoj po porodu, 1x pa konec 5. meseca, da mi je dala par navodil glede hranjenja. Mi je pa na zacetku oz. na prvem obisku povedala, da ima pravico do 8-ih obiskov, ki pa ni nujno, da jih vse izkoristim. Pac po njeni in seveda moji presoji. Meni se je zdelo to dovolj zato sva zakljucili z obiski.

(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kolikokrat patronažna?
12.1.2006 15:16:03   
Katrin
Pri nas je bila 3x ali 4x po porodu in potem še enkrat pri 6 mesecih (uvajanje goste prehrane). Nekajkrat smo se srečali tudi zunaj in smo se kaj pogovorili. Mi je pa dala tudi svojo številko, da jo lahko pokličem kadarkoli bom v dilemi...

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu POCA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
12.1.2006 15:28:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kolikokrat patronažna?
12.1.2006 20:22:33   
krompircek
3x takoj po porodu pol pa nič  več pa smo 6mesecev stari

_____________________________

25.6.2005 je na svet pokukal najin sonček!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kolikokrat patronažna?
12.1.2006 20:56:31   
sovica3
3x takoj po porodu, od takrat ne duha ne sluha o njej, pa bo Zoja 14. stara 6 mesecev.

(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Katero ime vam je všeč?
lunca69



Staša (14%)

Žana (29%)

Cynthia (4%)

Neja (52%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!