|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko denarja
11.11.2009 22:49:37   
onka
potrošite zase..npr, za malico, za obleke ca mesečno? Kaj si kaj privoščite za dušo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko denarja
11.11.2009 22:57:03   
glen
Vsak dan kavico,1x na mes. frizerja,ob nedeljah ponavadi kosilo(jemo odzuni),ostalo pa po potrebi oz. želji,ponavadi če kaj vidim kar mi je všeč in "potrebujem" :))))))))si kupim,če ni preveč drago,(torbica,obleke,čevli in predvsem obleke za otroke,zakatere najprej zapravim

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko denarja
11.11.2009 23:08:24   
Anonimen
Ker sem študentka in brez denarja bolj malo, ker moram vsak dan plačati vlak in hrano, največ kar si še privoščim je telefon, ker res rada čvekam, pa kkšna žurka enkrat mesečno, oblek pa ne kupujem prav pogosto, aja pa za dušo grem občasno ven jest, ker jem pa tudi rada....

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko denarja
11.11.2009 23:11:02   
Ribica **
Pojma nimam. Na kave ne hodim, zunaj jeva obcasno, kadim ne, make-upa ne uporabljam, ven ne hodim... Kupim pa kake traparije za psa in zadeve za ustvarjat - pripomocke, blago itd. Obleke pa ponavadi na potovanjih oz. ko kaj rabim, ni vsak mesec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko denarja
11.11.2009 23:24:39   
Anonimen
Uf ... premalo ... frizer 2x letno ... cunja sem in tja kakšna samo niti slučajno par na mesec, kavica zunaj mogoče 2x na mesec, zunaj jemo zelo redko, ... sem in tja grem na kako pedikuro ali manikuro, čevlje kupim, ko jih že res potrebujem, sem in tja kak brie pa kila grozdja user posted image , to je pa to ... Bo bolje, ko bom v službi user posted image .

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko denarja
11.11.2009 23:41:25   
norge
Jaz tud pomoje z enimi 10 eur prezivim. Sploh si nic ne privoscim, mogoce kaksno malenkost, ko kam gremo, kaksno kavico al pa kaj za pojest ampak zlo zlo malkrat, sploh zadnje cajte. Pa se ni za hvalt s tem. Kaksnih cujn al pa kaj takega pa sploh ne, se mi sploh več ne da. A sem ze prestara user posted image ?

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko denarja
12.11.2009 7:26:11   
daga79
nič kaj takega da bi rekla to si pa privoščim vsak mesec... ta mesec bom si privošla nova korekcijska očala ..sam sem šokirana glede cen očal kak so cene zrastle ... pa nisem neki jaki okvir izbrala diop. malo večja - tanjšanje stekl... cena pa 3 x večja kot pred 3,5 leti

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko denarja
12.11.2009 7:48:36   
Anonimen
hmmmm....1x na mesec kavo s kolegicami. ko gremo v šoping.pol čike pa vsake tolko kako pivo. 2x na leto frizer, pa vsako leto nove skornje, ker jih nuuuuujno rabim!tko, da se mi je naredla zbirka 15 takvih i onakvih skornjev, za katere nimam priloznosti, da jih ponosim.hm....kaj se?
aja vsake par mescev ugotovim, da nuuuujno rabim kaj za oblect, pol pa zmecem par vrec cunj stran.
aha! pa razno razne praske, mehcalce(ce nimam 5 vrst mehcalcev na pr. stroju, mi nekaj manjka, cistila in raznorazne disave(fanatik na cistila itd.) sem najbolj srecna, ko kupim kako novo disece cistilouser posted image user posted image user posted image
ampak, se mi zdi da sem kar pridna in ne pretiravam z razvajanjem.user posted image
aja! make up. vsake tolko me trofne pa si nabavim. nisem pa nek odvisnik od najnovejsih maskar pudrov in podobnega.

cisto za duso, pa si zdaj privoscim kaj za naso tamalo. kaj nacickanega in obvezno roza!user posted image sam je se mal premajhna. se mal, pa si bom lahko dajala duska!
juhu, komi cakam!

(odgovor članu norge)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko denarja
12.11.2009 7:56:19   
bučkabb
za bencin cca 60 €, za malico cca 80 €, za obleke zase zelo malo( zdajle ko sem šla nazaj v službo sem mal več novga nabavla) drgač pa malo, cca povprečno 20 €/mes, cotke z atamalo mal več kakih 40€/mes povprečno, drugih stvari si ne privoščim kaj veliko, frizer 2x letno,  če gremo ven pa ponavadi plačuje user posted image , pijače in kakšne večerje (pizza al kaj podobnega)....

z zgoraj naštetim in položnicam(moja zavarovanja in tel.) skupaj zapravim na mesec cca 400€

(odgovor članu daga79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 8:02:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu onka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko denarja
12.11.2009 8:16:05   
gita10
Midva imava vsak po 250 eur vsak mese za najine razvade. Iz tega si plačujem cigarete, garderobo, čevlje, frizerja ter hišno pomočnico ( to si deliva približno vsak da 40 eur).
Tako, da če se bi potrudila bi lahko 500 eur več mesečno prišparala vendar potem bi se vprašala zakaj delam.   

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 8:19:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko denarja
12.11.2009 8:25:05   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: onka

potrošite zase..npr, za malico, za obleke ca mesečno? Kaj si kaj privoščite za dušo?


Preveč. user posted image  Ma kupim, kar koli se mi že zazdi, večkrat seveda čisto po nepotrebnem. user posted image

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko denarja
12.11.2009 8:52:30   
ALWAYS LARA
pojma nimam...kupujem, ko rabim in ne po navdihu - za obleke mislim.
drgač pa ja če je razvada jutranja kava, pol to vsak dan v službi..kadim ne, kozmetko si kupim, ko mi zmanjka ... sploh pa nimam svojega denarja za svoje stvari..pr ns je ves denar skupen in zadeve zase kupujem istočasno kot zadeve za druge tako da tega ne spremljam posebaj

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko denarja
12.11.2009 10:56:19   
rija
moja edina razvada so kaviceuser posted image

to grem skoraj vsak dan s kom.

sicer pa smo ga babe ravno včeraj zaglibile v eni trgovini s cunjami....pa valjda, da nisem šla praznih rok venuser posted image

ampak načeloma jaz za cunje potrošim izredno malo. res, kupim samo resnično kak kos, ki mi ne gre iz glave še tri dni.

malo več zapravim za spodnje perilo. no, tu bi lahko zapravila ogrooooomnoooouser posted image  ampak se še dokaj uspešno kontroliram.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko denarja
12.11.2009 10:57:25   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: onka

potrošite zase..npr, za malico, za obleke ca mesečno? Kaj si kaj privoščite za dušo?

Zaradi delovnika 9-17 moram obvezno med službo na kosilo - to je nekje 130-150€ mesečno. To vsekakor ni za dušo, ampak za to, da si ne pokvarim želodca (prej sem 8 let živela na sendvičih in kruhu in ni blo ok).
Za dušo pa obvezno vsak vikend z user posted image in sinkom na kavico. Brez tega mi nekaj manjka.
Obleke, obutev,... to zame ni gušt. Kupim kar potrebujem, običajno me 2krat letno prime in dopolnim vse kar rabim.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko denarja
12.11.2009 10:57:41   
Saša27
Nekajkrat na teden kavica pa pikado ali biljard z user posted image  in prijatelji, obleke po potrebi, racimo na dva meseca kakšno majčko pa hlače ali obutev (vsega imam ogromno, tak da ne potrebujem user posted image ), drugače pa kar se mi "zahoče" to kupim, ampak moram povedati, da nisem zahtevnauser posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko denarja
12.11.2009 10:58:10   
Saša27
Ups, pomota, 2x poslano sporočilo user posted image

< Sporočilo je popravil Saša27 -- 12.11.2009 10:59:27 >


_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koliko denarja
12.11.2009 11:00:05   
nadya
Skoraj vsak mesec grem k frizerju. 57€ na mesec zapravim za karto za aerobiko, po telovadbi gremo ponavadi s puncami še na pijačko. Vsak mesec grem tudi v šoping po kakšno cunjo, zame in za tamalga. Zunaj jemo približno 1x tedensko. Pokadim kakšen cigaret, sladke razvade, 1x mesečno grem na suši, ker ga obožujem. Potem so pa tukej še kakšne ženske revije in trači, pa seveda kavice s prijateljicami.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 11:06:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nadya)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: koliko denarja
12.11.2009 11:10:08   
Anonimen
uja, danes si bom privoscila kavico z kolegico/mi iz RR. dada, pristopaj v cerknico!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 11:20:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: koliko denarja
12.11.2009 11:21:41   
Anonimen
ma jaaaa, sj bom!
sam morm se en razlog, poleg kave najdit. ker drugac bo ta kava kar precej draga.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 11:22:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: koliko denarja
12.11.2009 12:02:39   
Anonimen
Sem prešaltal med Harekrišna, hranim se z duhom, hodim bos, grejem se z ljubeznijo našega Krišne in golimi telesi.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 12.11.2009 12:03:54 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?