|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdo ve????
13.8.2011 13:09:28   
kaboname
Tole sem prekpirala iz drugega foruma:

Sama sem zaposlena za določen čas in kolikor pač lahko varčujem za sinovo šolanje,tako,da ima nekaj denarja na banki.
Nekje sem slišala,da,če ima otrok sredstva za preživljanje,prihranke,da se potem ukine otroški dodatek.
Mi lahko prosim poveste,koliko lahko ima prihranjenega denarja,da se mi ne ukinejo še otroški?

To tudi mene zanima koliko je meja za otroške doklade??? tudi jaz imam za svoji dve punci narejen varčevani račun in vsak mesec pri plači se jima na njun račun nakaže določen znesek, in na ta račun se da tudi denar ki ga dobita za rojstni dan, božič,...pač dajemo na stran ker nikoli ne veš kaj vse bo treba čez 10 let plačevat(npr šolanje).In v teh letih se je nabralo že kar nekaj everčkov in sedaj me resno zanima koliko je ta meja, ve mogoče kdo?????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdo ve????
13.8.2011 13:17:30   
luka jan
Prvič slišim da bo to vplivalo na otroški dodatek. Na osnovi katerega zakona se sedaj širijo te informacije?user posted image user posted image

(odgovor članu kaboname)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdo ve????
13.8.2011 13:31:13   
kaboname
luka jan jaz v bistvu ne vem ali je to res ali so to samo govorice me pa res zanima če kdo kaj več ve o tem

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdo ve????
13.8.2011 13:35:02   
Felicita
http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?urlid=2006110&stevilka=4671

tale zakon od 67. člena dalje. kot jest zastopim je zadeva taka - če dobivaš plačo in iz tega denarja nakazuješ otroku na račun gre samo za prekladanje iz enega v drug žep in imo ni pomembno na katerem fizičnem računu je ta denar dokler obstaja za njim neka sled (ampak ker ga ti dobiš kot plačo ta denar itak prikažeš v vlogi za OD).

verjamem da pa zna bit problematično pri kakih s.p.-jih, ki si prikazujejo minimalne dohodke in so oh in sploh reveži uradno, tudi na račun tega, da na otroka prepisujejo lastnino (nepremičnine, delnice, ...)

sploh je pa, kokr jest vem starš dolžen skrbet za otroka do njegovega 18. leta oz. 26. leta če se šola; v tem vidiku je pa otrok lahko multimilijonar, ampak starši morejo vseeno skrbet zanjga (razen če vloži vlogo za osamosvojitev, to je pa že druga pesem).


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
13.8.2011 14:55:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdo ve????
13.8.2011 15:36:18   
poli*
V novem predlogu zakona o štipendiranju je zapisano, da se bo gledalo tudi vse prihranke. Za OD pa trenutno gledajo obresti, ki se ti naberejo v celem letu... pa čeprav samo kak €.

< Sporočilo je popravil poli* -- 13.8.2011 15:37:34 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdo ve????
13.8.2011 17:22:13   
*mačka*
Moja mami je na banki hotla odpret varčevalni račun za našo tamalo (na kterga bi ona nakazvala), pa ji je uslužbenka na banki svetovala nej odpre raje na svoje ime, ker bi znali "meni" ukinit otroški dodatek.
Tak da jst mislim da nekaj je(bo) na tem user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdo ve????
13.8.2011 17:59:00   
ajataja
IZVIRNO SPOROČILO: *mačka*

Moja mami je na banki hotla odpret varčevalni račun za našo tamalo (na kterga bi ona nakazvala), pa ji je uslužbenka na banki svetovala nej odpre raje na svoje ime, ker bi znali "meni" ukinit otroški dodatek.
Tak da jst mislim da nekaj je(bo) na tem user posted image


Ja ni druge kot pa v štunf user posted image že tako si težko kaj privarčuješ pa še tisto bi ti radi vzeliuser posted image

(odgovor članu *mačka*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdo ve????
14.8.2011 17:00:48   
tamchy
Zato pa mamo mi doma šparavce...

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdo ve????
14.8.2011 17:06:43   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: poli*
V novem predlogu zakona o štipendiranju je zapisano, da se bo gledalo tudi vse prihranke. Za OD pa trenutno gledajo obresti, ki se ti naberejo v celem letu... pa čeprav samo kak €.

Vaaaaaaa, pa ti niso jasni. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdo ve????
14.8.2011 20:01:12   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: poli*
V novem predlogu zakona o štipendiranju je zapisano, da se bo gledalo tudi vse prihranke. Za OD pa trenutno gledajo obresti, ki se ti naberejo v celem letu... pa čeprav samo kak €.

Vaaaaaaa, pa ti niso jasni. user posted image


Itak da niso, če bi bili bi bilo pri nas vse drugače.user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?