|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj so vaši "dobili"...
30.5.2005 23:05:04   
maja&m
svojo sobo-kdaj ste jih dale v svojo sobico?Moj sin bo star 3 mesece,a bi ze moral imeti svojo sobo?
Na drugem forumu je taka huda debata,tak da me je kar strah ali bi ze moral iti v svojo sobo in ali če te možnosti nima,bom zato slabši starš in ne bo nihče imel nočnega miru?
Prosim za mnenje

LP

Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj so vaši "dobili"...
30.5.2005 23:11:41   
Jančika_
Pri približno petih mesecih (midva sva se preselila v dnevno). Vsi bolje spimo.

Ti pa naredi tako, kot se tebi zdi najbolje. Tu ni prave ali napačne poti:).

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj so vaši "dobili"...
30.5.2005 23:16:18   
lin
Mi jo naši Lin glih kar urejamo,ima pa 10,5 mes,če bi imeli možnost prej bi jo že prej dali v svojo sobo.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj so vaši "dobili"...
30.5.2005 23:37:00   
nejcko
Slabši starš???? Bože mili, potem so vsi tisti starši, ki živijo v garsonjerah in enosobnih stanovanjih, slabi starši!!! Ne ga no lomit!!!

Naša bo stara 11 mes in še vedno spi pri nama v spalnici - kar nimava poguma, da bi jo dala v sobo k našemu razbojniku. Če sva zato kaj slabša starša, pa tudi v redu.

Zanašaj se samo na svoje občutke, pogovorita se z možem, najdita pluse in minuse in ne bosta zgrešila. Kokodajsanja pa ne poslušaj več.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 0:43:39   
Annny
Ojla,
midva sva jo dala v svojo sobo pri cca 5-6 mesecih...zdaj vsi odlično spimo, prej pa jo je vsak šum zmotil in se je veliko zbujala.
lp

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 6:29:28   
tia&silvija
Jaz sem pa enkrat poslušala na nemškem RTE - lu, da je fino, da otrok do 1 leta starosti spi v istem prostoru kot starši.
Zakaj? Ker lahko starši hitreje pomagajo (in seveda tudi slišijo) če je otrok v nevarnosti (zadušitev, zataknitev delov telesa za posteljico, padec iz posteljice,itd).
Nisem strokovnjak ampak mislim, da imajo kar prav!

LP, S&T

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 6:57:57   
Primoza
Ko smo si kupili stanovanje v Kamniku, se pravi, ko je imela 2 leti.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 7:13:17   
Anonimen
Pri kakšnih 7 mesecih, se mi zdi. Je bilo nujno, ker bi se mi sicer zmešalo:).

(odgovor članu maja&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 7:18:54   
Anonimen
Še nismo, ker nimamo prostora :( Rabimo enga notranjega arhitekta, da nam svetuje ;)

(odgovor članu maja&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 7:28:42   
Pilar
Pri nas je star 5,5 m , pa še vedno spi v najini sobi. Nimamo prostora. Če bi ga imeli, bi ga sigurno dala v drugo sobo, ker ga vsak šum zbudi. Občutek imama, da bi bolj mirno spal.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 8:02:56   
miša1
Imamo šest sob, pa spimo vsi skupaj. Sploh ne pomislim, da bi jo dala v svojo sobo. Tako je za vse najbolje. Tudi fant je spal skoz pri nama (8 let), ko si je pa zaželel, je šel v svojo sobo.

Veliko spanja vam želim.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 8:05:34   
Skabi
Vsi štirje spimo v isti sobi. Otroka se počutita bolj varna, midva pa bolj mirna, ker ju imava na dosegu rok. Ko bo tavečji hotel v svojo sobo, bo šel, prej pa ne.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 8:07:13   
KIRA
Še ne. Upajmo, da kmalu, oz. ko bo stara 1 leto, ker imamo namen se takrat preselit.
Drgač pa je po mojem absolutno prerano tako zgodaj (3m). Za dojenčka je najbolje, da je čim bližje staršem, dokler je še tako majhen. Jaz sem proti temu, da se otročke v prvem letu seli v svoje sobe. Svojo postlo ja, da se navadi spat notri - ne bo večno v postli staršev. Svojo sobo pa mora dobit, ko rabi več prostora, se pravi, ko zrase...
Bebice ne rabijo drugega kot poln trebušček, čisto pleničko, bližino mame in dosti cartanja....

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 8:19:42   
Anonimen
Pri enem letu. Bil je skrajni čas. Od takrat spi non stop 12 ur.

(odgovor članu maja&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 8:32:20   
kaja11
Mislim, da okrog 1 leta. Zaenkrat še uživamo v skupnem spanju9nebesa

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 8:36:47   
Primoza
Lepo povedano.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 9:01:56   
Bejba
Midva sva malemu prpravila in opremila njegovo sobico še ko sem bila noseča. Iz spalnice pa se je "preselil" tja, ko je bil star malo manj kot tri mesece. Prve dve noči mi je bilo hudo, potem pa smo ugotovili, da vsi bolje spimo, tako da je super.
Če imaš možnost, jo daj v svojo sobico, če ne pač ne. Veliko jih te možnosti nima, pa so še vedno krasni starši, zato se s tem ne obremenjuj.

LP; Bejba :rozica:

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 9:11:16   
spacey
KIRA super si napisala zadnji stavek... :bravo 9nebesa

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 9:20:07   
NinKa
Midva sva mu pripravila sobico preden se je rodil.....Vanjo se je "vselil" tisti dan ko je prišel domov, torej 3 dni star. Od takrat je v svoji sobi. Midva imava spalnico direktno zraven. Imamo babyphone. Dojila nisem, tako da tut to ni bil problem.

Je pa res, da od 14 dneva, spimo, bolj ali manj celo noč. Od začetka je jedel na 4 ure. Od 5 meseca, pa se zbudi samo 1-2 krat na noč, ko je žejen. Dobi lonček in spi dalje.

Jaz sem trden zagovornik otroških sob in tega da je spalnica moja soba, vsaj ponoči!!!

Sicer pa je odločitev o tem stvar vsakega starševskega para posebej.

:sloncek::kuza::sloncek:

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 9:26:35   
Anonimen
Vsak otrok je drugače, eni rabijo spanje pri starših, drugi pa ne. Moj in napirmer Metin očitno ne, ker vsj moj prej ni spal cele noči, pa jaz tudi ne, odkar ima pa svojo sobo, pa spi 11 ur brez da bi se kdaj vmes prebudil. Tako to je. Narobe je vse otroke metati v en koš, vsak je svoja osebnost.

(odgovor članu maja&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 9:57:27   
Pi-kica 1
Ima svojo sobo, spi pa pri nama v spalnici v svoji posteljici. Tako nam vsem ustreza in zagotovo bo tako ostalo še kar nekaj časa.

LP

Pi-kica

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 10:14:32   
Špacka

Stara bo 3 mesece in spi kar pri naju, ker žal nimava dovolj prostora, tko da dokler ne bo selitve bo tko...
Sicer jo pa ponoči nič ne moti(zaenkrat), se je zadnjič moj zaletel v njeno posteljico, ko je šel spat, pa mala še pogledala ni, sva že mislila, da je kaj narobe.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 10:34:34   
maja&m
Punce zlate ste,hvala.Res da živimo v hiši in je v bistvu dovolj prostora,ampak v tem nadstropju ko smo sedaj,je prostorsko že vse urejeno.Nameravamo oz. že delamo na tem,da bomo eno nadstropje višje živeli sami trije,potrebno je le še nekaj dela...Pa se mi zdi nesmiselno,da bi sedaj nekaj na silo in hitro preurejevala.


(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   kdaj so vaši "dobili"...
31.5.2005 15:04:54   
špelica
pri osmih mesecih!

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Ime za punčko
mia02

Najlepše ime za punčko

Daša (26%)

Korina (12%)

Mija (42%)

Lora (20%)


Število vseh glasov: 392

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!