|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj po oblačila
2.4.2007 18:25:58   
inibini
ojla!mene pa zanima  kdaj ste kupovale  nosečniške obleke-v katerem tednu?ker jest sem v 11t  in so mi vse hlače premejhne no nezapnem jih če pa jih me pa tko tiščijo da ni zadihat!hvala za  odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj po oblačila
2.4.2007 18:53:20   
lex
To je čisto od tebe odvisno. Če ne moreš zapret hlač si kupi raje kaj udobnega. lahko so že nosečniška oblačila, lahko pa kaj drugega. Jaz sem si pri tej nosečnosti kupila hlače s patentom zgoraj in so super. Pri Aleksu sem si kupila tiste, ki imajo gumbe in gumico z več luknjami, pa mi je na koncu gumica počila - še sreča da tisti dan ko sem šla rodituser posted image . No sem jih popravila ampak raje nosim te, ki imajo širok patent - pa še ledvice imam skoz pokrite.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu inibini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj po oblačila
2.4.2007 18:53:22   
kaya2007
Hmm, ne spomnim se več točno, ampak mislim, da sem imela tudi jaz že težave, ko sem bila noseča toliko kot si ti zdaj. Ti pa priporočam, da ne pretiravaš z nakupi-iz dveh razlogov...jaz sem full hlač nakupila, na koncu pa nosim samo ene ali dvoje, ker mi ostale niso več prav pa še vrh glave imam teh nosečniških oblačil! tako da sem npr. farmer hlače oblekla samo parkrat na začetku nosečnosti, tiste ki pridejo čez trebuh pa tudi. Najbolj so se mi obnesle kavbojke od Benettona-ves čas so mi prav in nikjer ne tiščijo.

(odgovor članu inibini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj po oblačila
2.4.2007 19:07:07   
juniorka
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

Ti pa priporočam, da ne pretiravaš z nakupi-iz dveh razlogov...jaz sem full hlač nakupila, na koncu pa nosim samo ene ali dvoje, ker ...


Se strinjam!

Drugače sem jaz tud v 11t ene leviske dobila od mojga, ki so pa bile večje za št. oziroma dve! So imele nizek pas in sem jih lahko nosila do 16 t. Pol pa sem si kupila črne hlače na zvon z gumico na gumbe, visoke, elastične... Ej, sem jih probala, pa jih nisem dala dol, sem kavbojke iz trgovine v vrečki nesla-kakšno udobje... Kar nabavi, jaz bi tudi prej, če bi vedla, ne pa da sem v avtu gumb odpirala, da sem komot vozlauser posted image ! Ful ugodno sem jih dobila-če te zanima kje, pošlji zs! Mi je pa mož pol en kup cunj na znižanjih nabavu, pa so v omari...user posted image

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj po oblačila
2.4.2007 19:19:50   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: inibini
ker jest sem v 11t  in so mi vse hlače premejhne no nezapnem jih če pa jih me pa tko tiščijo da ni zadihat!


Jaz sem kar dolgo nosila običajne hlače, problem v pasu pa sem reševala z elastiko. Sem si jo napeljala čez luknjo za gumb in potem čez gumb, pa kakšne daljše mikice, bluze sem nosila čez, pa je bil za nekaj časa mir. user posted image

(odgovor članu inibini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
2.4.2007 19:27:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj po oblačila
2.4.2007 21:04:10   
inibini
hvala za pomoč pa še neki me zanima kje ste kupile hlače a v lj v H&M imajo?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj po oblačila
2.4.2007 21:27:19   
lunca2
Čisto odvisno od posameznice kdaj potrebuje nosečniška oblačila. Jaz sem do 4 meseca user posted image imela običajne kavbojke po 4  mesecu pa sem si kupila nosečniške hlače (športne) v H&M v Celju in sem dala takrat za njih 7.000sit. Se mi zdi, da imajo v H&M v Ljubljani tudi nekaj oblačil za user posted image . Sedaj pa sem v 28.tednu user posted image in sem si kupila poletne hlače kar običajne vendar številko večje kot nosim in z nizkim pasom. (so mi prav in me ne tiščijo, kar je najbolj pomembno).

Nosečniške hlače oz.nasploh vsa oblačila so zelo draga in ti kasneje ne pridejo več prav!user posted image


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu inibini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj po oblačila
3.4.2007 12:21:55   
zabica26

Jaz ti svetujem, da si kupiš ene dobre nosečniške hlače, ker so zlata vredne. Jaz vem, da jih bom naslednjič začela nosit že prej, ker čez udobje ga ni. Sama sem sicer nosila svoja oblačila do približno 17. tedna, ampak sem imela zelo omejen izbor na koncu. Ko sem kupila prve hlače za nosečnice, jih nisem več dala dol in so mi skor razpadle na riti. Zdej imam troje elegantne hlače za v službo, ene kavbojke in ene žametke. Trenirko sem pa tut nosečniško vzela. Ti povem, če se dobro počutiš, je zlata vredno. Pa tut vsaka nosečnica je rada urejena, ne pa razcapana. Zato si hlače le privošči. Sama sicer priporočam trgovino Popek-cene so zmerne, stvari pa kvalitetne. V Kepci sicer lepo zgleda, ampak ne morem za vse reči, da je kvalitetno. Motijo me materiali. Aja, pa glede oblek je še to hudič, da če si prej vse nosila oprijete, krajše modele, boš kmalu vse skupaj samo še pospravila. Jaz svojih oblačil od prej praktično nimam več v omari…

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj po oblačila
3.4.2007 12:39:27   
Anonimen
Živjo...

Jaz sem v 29.tednu pa so mi hlače še vedno prav..

Če so tebi premale, pejd kar zdej kupit, da te ne tišči v spodnjem delu, ker to ni ravno ok..

LP

(odgovor članu zabica26)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj po oblačila
3.4.2007 13:09:15   
nemrak
user posted image user posted image ,
jaz sem si prav danes kupila hlače, pa sem noseča šele 9t.
Sem pa v prvi in drugi nosečnosti nosila svoje hlače skoraj do 5 meseca. SEdaj pa imam zelo napihnjen trebuh in sem si rekla zakaj bi pa trpela, če mi  ni treba. Sem pa dala za njih 30eur, tako, da se tudi nisem spufala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj po oblačila
3.4.2007 21:41:36   
LUNA06
Jaz sem jih kupla v petem mesecu.Ampak če te stare tiščijo, nujno kupi nove!

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj po oblačila
5.4.2007 8:25:23   
Laubica
Jaz sem v 10.t in sem tudi danes prešaltala na nosečniške ,pri prvi nosečnosti sem pa do 5 meseca bila fit

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj po oblačila
5.4.2007 12:32:23   
inibini
čao no včerej sem si kupila nosečniške hlače in so ful  dobre!pa  še nč me  ne  tiščijo!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Otroci brez varstva
kili kili

Ali bi vozil-a otroka v varstvo v Kamnik ,če bi ga v prihodnosti kdaj odprli?

Ja (19%)

Ni pomembno kje je samo, da dobim varstvo (2%)

Mogoče (7%)

Nevem (14%)

Ne (43%)

Nikoli (16%)


Število vseh glasov: 58

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!