|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj iz lupince v enko?
1.12.2005 8:17:51   
April
A je pri sedmih mesecih še prekmalu? Baje so lupince do 13 kg, mojuser posted image  jih ima okol osem, star 7 m pa ga že težko zapnem.
Pa še v lupinci se tok nerad prevaža, ker skoraj ne vidi ven. Sem pa prebrala, da naj bi se otrok vozil obrnjen v nasprotni smeri vožnje vsaj do enega leta.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj iz lupince v enko?
1.12.2005 8:26:53   
Anonimen
če ne gre v lupino ne gre. js sem svojo tut dala v sedež in to od 9 - 36 kg pr 7h mescih sej so ji cele noge že gledale v n iz lupine skori, pa tut 9 kg je mela pa tut sem jo težko zapela v lupino, če je mela bundo gor pa sploh!

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj iz lupince v enko?
1.12.2005 8:31:08   
tiktak
Mi smo jo glihkar dali, ima 7 m in nekaj čez 8 kg. Lupinica ji je bila že ful majhna.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj iz lupince v enko?
1.12.2005 9:39:56   
Anonimen
Mi tudi okrog 7. meseca.

(odgovor članu tiktak)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj iz lupince v enko?
1.12.2005 10:00:52   
Ninica
tudi mi pri 7.mescu

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj iz lupince v enko?
1.12.2005 10:18:35   
rikica
Jaz sem jo tudi dala pri 7 mesecih.Je itak imela že več kot 9 kg!

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj iz lupince v enko?
1.12.2005 10:27:17   
Grascakinja
Moja ima 5m pa bo lupinica max še za 1 mesec... ne samo noge, tud glava ji bo ven pogledala, pa 9 kil bo tudi kmal navagala... velika punca. Če jo dam v zimska oblačila, je sploh ne spravim več not, tako da jo normalno oblečem, pa fino zadekam povrh do avta. Se mi ne zdi varno otroka prevažat v lupinici, če mu noge preko gledajo. Na eni nemški spletni strani o avtosedežih pa piše, da je čas za zamenjavo, ko glavica doseže vrh lupinice in je s tem ne more začititi kot se šika.

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj iz lupince v enko?
1.12.2005 10:28:19   
janjja
Mi smo jo že dali ven pri 4 mesecih. Saj ne da bi bila lupinica premajhna, samo jokala je v njej ko ni nič vidla ven. Tak da glavo je že sama držala pa smo jo dali v avtosedež, ki ga uporabljamo še zdaj ko ima 15 mesecev in bo še kar nekaj časa v njem.

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj iz lupince v enko?
1.12.2005 11:53:46   
petraz
Mi smo našega dali v avtosedež pri 4,5 mesecih, saj je lupinica bila že premajhna.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj iz lupince v enko?
1.12.2005 12:03:59   
A-N-J-A
Punce,merilo za premajhnost lupinice niso noge ampak glava.Ko doseže rob lupinice je  ta premajhna.

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj iz lupince v enko?
1.12.2005 12:06:20   
KODA
Našedva smo prestavili okoli 8-9 meseca.Rada sta se vozila v lupinici.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj iz lupince v enko?
1.12.2005 12:10:05   
Anonimen
Tudi mi smo jo dali tam okrog 7 meseca.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj iz lupince v enko?
1.12.2005 15:54:22   
pravljica
po moje je odvisno tudi od modela lupinice...ene se mi zdijo tako "utesnjene"...naš cabrio izgleda, da bo še kar za en čas...upam, ker je vsem tako komot

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?