|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kavni avtomat
22.8.2011 17:54:08   
aknela123
saj vem, da je blo že nekaj napisanega na to temo, pa ne najdem nikjer...
no, ker imava oba z možem rada "gostilniške" kavice, domačih turških pa ne preveč, sem se odločila, da bom šla malo pogledat po trgovinah te aparate, saj po nekaj letih kupovanja otroške opreme, pa ni vrag, da si sama ne bi smela kaj privoščit. Od Nescafe mašine so ful drage, imajo pa v Hoferju zdaj  aparate Martello po 50 eur. Je katera že poskusila, je možno kje takšno kavo poskusit, da ne bom kupovala mačka v žaklju?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kavni avtomat
22.8.2011 18:20:36   
marsovcek
Meni full dobra. Če imajo še vzami večjega, mislim da je okoli 80 eur, ima še za penjenje mleka in pride super vroča čokolada.

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kavni avtomat
22.8.2011 19:08:48   
Ajda A
jaz sem ga dobila za rd pa ne pijem te kave ampak samo turško, tako da sem se odločila da ga prodam za 70 eur, če si zainterisirana. Nov  je 140 eur. evo še slikca:
http://www.merkur.si/aparati/pomoc-pri-kuhanju/kavni-avtomati/kavni-avtomat-delonghi-ec-190-cd.html

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kavni avtomat
22.8.2011 19:27:35   
luka jan
Sama nimam takega avtomata, sem pa pila kavo narejeno na tem avtomatu in je bila zelo dobra. user posted image user posted image

(odgovor članu Ajda A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kavni avtomat
22.8.2011 19:40:49   
Anonimen
Jaz ti priporočam, da kupiš malo boljši aparat, ampak takega v katerega daš lahko samo malo bolj grobo mleto kavo in ne takega na "tablete". Midva sva na začetku kupila Krupsov expresso avtomat na navadno mleto kavo, samo nek osnoven model in moram rečt, da je bila kava božanska, a ga je kar naprej nekaj sračkal: so se basale mrežice in tesnilo na ročki je šlo 2x. No potem sva dobila prav tako Krupsov Dolche Gusto aparat na "tablete" ... kava je ok, je veliko manj packarije, samo so pa drage tablete ... 16 bolj močnih kavic pride okoli 5€, če pa hočeš kak kapučino ali belo kavo pa pride 5€ 8 kavic.

(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kavni avtomat
22.8.2011 19:45:56   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz ti priporočam, da kupiš malo boljši aparat, ampak takega v katerega daš lahko samo malo bolj grobo mleto kavo in ne takega na "tablete". Midva sva na začetku kupila Krupsov expresso avtomat na navadno mleto kavo, samo nek osnoven model in moram rečt, da je bila kava božanska, a ga je kar naprej nekaj sračkal: so se basale mrežice in tesnilo na ročki je šlo 2x. No potem sva dobila prav tako Krupsov Dolche Gusto aparat na "tablete" ... kava je ok, je veliko manj packarije, samo so pa drage tablete ... 16 bolj močnih kavic pride okoli 5€, če pa hočeš kak kapučino ali belo kavo pa pride 5€ 8 kavic.


Podpis pod tole, drago je za umret. Midva imava nek Delongi avtomat dokaj drag, kjer lahko daš notri mleto kavo ali pa v zrnu. Imava tudi Tchibo avtomat za male pare in notri daš samo kapsule in ga imamo samo za dopust. Na dan spijeva ene 3-4 kave oba skupaj in če je treba kapsule kupovat te res pride drago. Če pijete kavo na dan še gre, drugače pa je to predrago. Boljše dat več za avtomat in potem manj dat za kavo. V obeh primerih pa je kava odlična.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kavni avtomat
22.8.2011 20:12:48   
marsovcek
Kapsule v Hoferju so malo cenejše, 10 kom je 2 eur.

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kavni avtomat
22.8.2011 20:14:58   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: marsovcek

Kapsule v Hoferju so malo cenejše, 10 kom je 2 eur.

A za Dolche gusto aparat?

(odgovor članu marsovcek)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kavni avtomat
22.8.2011 20:42:53   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: marsovcek

Kapsule v Hoferju so malo cenejše, 10 kom je 2 eur.

A za Dolche gusto aparat?



ne, za hoferjev (Martello). Drugače še ena low budget varianta (stroj je 80€, kapsule pa mislm da 1,8€/10 kom) je v Sparu... znamko sm pa ta trenutek pozabila... modra elipsa z zlatim napisom.
jest mam sicer dolce gusto... ne menjam user posted image res so kapsule drage, ampak... ja no user posted image ta kava mi je res odlična.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kavni avtomat
22.8.2011 20:43:54   
ZARA
A so to kavni aparati zdaj malo preveč moderni?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kavni avtomat
22.8.2011 21:01:36   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

A so to kavni aparati zdaj malo preveč moderni?


Po moje ne lih moderni, samo mi smo čedalje bolj kamot.user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kavni avtomat
22.8.2011 21:09:40   
Felicita
evo našla: http://www.tchibo.de/Cafissimo-und-Cafissimo-DUO-c400005732.html

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kavni avtomat
22.8.2011 22:09:08   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

evo našla: http://www.tchibo.de/Cafissimo-und-Cafissimo-DUO-c400005732.html


tale ni ravno low budget, kapsule pa so po 2,79/10 kom.

Sicer pa ga imam in sem zelo zadovoljna. Dolce gusto mi je bil predrag (predvsem kapsule).

Martelo (Hofer) sem gledala in degustirala, ko je prišel ven. me najbolj moti to, da moraš ves čas držat gumb, da teče kava.... torej stat zraven user posted image  govorim za mali aparat, velikega niso imeli razstavljenega in mi tudi degustatorka ni znala povedat.

Kapsule pa na žalost ne pašejo križem, to sem šla namreč na predstavitev preverit. user posted image


Ima pa baje Tchibo v Avstriji občasno akcijo kapsul, samo ne vem kdaj (baje da po nekem sistemu - ve kdo slučajno?)

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kavni avtomat
22.8.2011 22:15:23   
*bubi*
Aja, ko smo že pri aparatih: meni je všeč tale, cena malo manj:

http://www.philips.de/c/kaffeemaschinen-und-wasserkocher/latte-select-hd7854_80/prd/

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
22.8.2011 23:23:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kavni avtomat
23.8.2011 7:28:32   
tintin
tudi mi imamo tchibo cafissimo že več kot 3 leta (kupljen še v AT)...super zadovoljni. Ok, če bi imeli malo preveč denarja bi kupili mogoče illy-evo mašino na kapsule, ampak je malo predraga....tako pa imamo tale tchibo, ki ima vse kar rabimo...ročko za penjenje mleka, kapsule lahko kupuješ povsod...
Ja, bubi kapsule se v AT dobijo zadnji petek v mesecu po ceni 3 + 1 gratis (včasih pa 2+1 gratis, kakor je), ampak ker so gor malo dražje kot pri nas (2,99) se ti splača, če imaš še kako drugo pot v AT. Sicer pa imajo kake akcije še pred novim letom...Midva kupujeva kapsule tudi pri SG Guzelj v Škofji Loki, ker držijo tudi kapsule sistema Cafitally (to je ta sistem kot ga ima tudi Tchibo), torej oblikovno enake kapsule, samo da je notri kava drugega proizvajalca - Crem Caffee in je kava še celo boljša (cenovno pa malenkost dražje)...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kavni avtomat
23.8.2011 8:11:34   
3jeMi
mi imamo tegale... user posted image
http://www.nespresso.com/#/at/en/coffee_machines/sel_ecteur_gamme/machines-citiz/citiz--milk---titan-1
no, uradno je možev, ga je dobil za RD za letos in za naslednjih par let... glavni operater je pa naš 3-letnik... ne smemo kuhat kave brez njega... user posted image
kapsule oz. kavice so...
http://www.nespresso.com/#/si/en/coffee_nespresso/grands_crus
ki jih žal lahko kupujemo najbližje v vasici Graz ali pa Dunaj... cena 10 se vrti okoli 3,5 €... naročilo po netu pa se ne splača, ker v Slo pošiljajo iz Švice in ob večjih količinah ti še carino vžgejo, kje je še poštnina...

poleg pa na žalost ne dobiš... user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=PONgKkItPQg&feature=related

< Sporočilo je popravil 3jeMi -- 23.8.2011 8:14:39 >

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kavni avtomat
23.8.2011 11:23:56   
tintin
meni je pa drugač všeč tale:http://www.espresso.si/eshop.asp?sk=2-mitaca
no za ceno 500 kapsul ga dobiš zastonj:)


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kavni avtomat
23.8.2011 13:18:28   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

poleg pa na žalost ne dobiš... user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=PONgKkItPQg&feature=related


mmmmmmmmmmmm... ja, na žalost user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kavni avtomat
23.8.2011 21:34:34   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

poleg pa na žalost ne dobiš... user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=PONgKkItPQg&feature=related


mmmmmmmmmmmm... ja, na žalost user posted image user posted image user posted image


Zraven ga res ne dajo, pa saj nič hudega. Za kavo kuhat je absolutno predober. Jaz bi ga porabila v kakšne druge namene.user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
23.8.2011 21:56:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kavni avtomat
24.8.2011 7:34:27   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

mi imamo tegale... user posted image
http://www.nespresso.com/#/at/en/coffee_machines/sel_ecteur_gamme/machines-citiz/citiz--milk---titan-1
no, uradno je možev, ga je dobil za RD za letos in za naslednjih par let... glavni operater je pa naš 3-letnik... ne smemo kuhat kave brez njega... user posted image
kapsule oz. kavice so...
http://www.nespresso.com/#/si/en/coffee_nespresso/grands_crus
ki jih žal lahko kupujemo najbližje v vasici Graz ali pa Dunaj... cena 10 se vrti okoli 3,5 €... naročilo po netu pa se ne splača, ker v Slo pošiljajo iz Švice in ob večjih količinah ti še carino vžgejo, kje je še poštnina...

poleg pa na žalost ne dobiš... user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=PONgKkItPQg&feature=related


Jaz mam tudi takega, sem zelo zadovoljna, edino kapsule so pri nas drage. 10 kapsul je 5 evrov. Iščem neko alternativo cenejših. Baje od tshiba in edusha pašejo še not. A kdo ve kaj o tem?

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




izbira imena za moja dvojčka
nosečka sem

katero dva imena sta vam najbolj všeč za dvojčka?

lovro-jure (38%)

jon-luka (15%)

aron-lan (9%)

jaša-rok (12%)

tijan-amadej (12%)

matej-staš (13%)


Število vseh glasov: 243

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!