|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katera igrača za 6mesečnike
10.11.2008 15:00:04   
pikapoka0608
Naš mali 5mesečni škrat se zaenkrat še veselo igra na igralnem centru, ki ga bo počasi "prerasel". Sedaj pa bi mu rada kupila še kakšno drugo igračo. Zanima me, katere igrače iz lastnih izkušenj pripročate za 6mesečnike.

Hvala za pomoč user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katera igrača za 6mesečnike
10.11.2008 15:07:48   
botrca
Kupi mu npr. telefon, kocko, žogico, bilo kako ropotuljico, razne igrače v obliki sonca, kakšno živalico. Tako  začne spoznavat kaj je kaj.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu pikapoka0608)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katera igrača za 6mesečnike
10.11.2008 15:17:54   
pikapoka0608
Igralni  center od Tiny Love sem mu jaz že dopolnila z žogico, pa s konjčkom, ropotuljice ima tudi že gor. Jaz sem imela bolj v mislih igrače ala lonček presenečenja, pametni kuža kakšne kocke, ipd. 

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katera igrača za 6mesečnike
10.11.2008 15:21:57   
botrca
Pametni kužauser posted image  To je pa prehitro če mene vprašaš. Moj ima 11 mesecev in je pred 14 dnevi dobil prvo knjigo iz Mladinske knjige (kako se oglašajo živali), pametnega kužeka bo dobil za 1. roj. dan. Ne vem sama se odloči ali pa pojdi v baby center ali pikapolonico pa tam vprašaj kaj je primerno za to starost. 

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu pikapoka0608)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katera igrača za 6mesečnike
10.11.2008 16:26:00   
lotty4
Sam da se sveti in poje je pri nas zakon, če pa še mal pomoga je pa sploh odlično. Pa nad žogo ki ima zvončka je tudi zelo navdušena.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katera igrača za 6mesečnike
10.11.2008 16:32:26   
koala
Igrača, ki je nsjbolj in najdlje zanimiva mojemu sončku zadnja 2 in pol meseca je...............PLASTENKA.user posted image

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katera igrača za 6mesečnike
10.11.2008 16:51:29   
Sooncek
Edina igrača, ki je pri nas aktualna že 3 mesece in to vsak dan, so plastični lončki, ki jih sestavljaš v stolp. So raznih barv in porisani. Dobijo se v Pikapolonici in tudi v večjih supermarketih. Pa še relativno poceni so (manj kot 10 €). Sploh se jih ne naveliča. So me res presenetli. Priporočam!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katera igrača za 6mesečnike
10.11.2008 18:00:43   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Igrača, ki je nsjbolj in najdlje zanimiva mojemu sončku zadnja 2 in pol meseca je...............PLASTENKA.user posted image


user posted image tudi pri nas je plastenka neomejen vir zabave.
drgač pa imamo tudi pametnega kužka, pa se kar dobro obnese, mal se meče po njem, mal ga stiska, pa še govori, tko da se mala kar zamoti z njim.
stolp oz lončki so tud ok (ga majo v dmu za okoli 3e), če že sedi so pa tud kul kartonaste knjigice al pa obroči.
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=133654
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=167434
no te dve igrači sta v tem mesecih primerne bolj zato da jih meče okol po stanovanju (kar naša fizioterapevtka prav da je koristnouser posted image ), tko da ti boš sestavljala, mali razturaval.

< Sporočilo je popravil jajula -- 10.11.2008 18:08:52 >

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katera igrača za 6mesečnike
10.11.2008 18:16:44   
abi
Pri nas je palila Zabavna žoga iz Mullerja (15 €) ki se premika in ob pritisku oddaja zabavne zvoke.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katera igrača za 6mesečnike
10.11.2008 19:47:02   
pikapoka0608
Hvala vsem za vaše "zlate" izkušnje.

uživajte s sončkiuser posted image

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katera igrača za 6mesečnike
10.11.2008 20:02:52   
Soncnica Sandra ***
Pri nas so ful aktualne pena puzle. Ja sej vem, da so za gor sedeti, ampak naša mala jih razstavlja in ven pobira motive (avto, vlak, letalo, ...).
Potem pa ima še ful rada žogice, ki so kot ropotuljica, pa plastenke in eno ogromno pikapolonico (plišasto), ki jo je dobila s telegramom vporodnišnico.
 
Ima celo morje igrač, ampak so samo te aktualne.

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu pikapoka0608)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katera igrača za 6mesečnike
10.11.2008 22:06:16   
ona
Pa v plastenko daš riž in nastane ena fajn ropotuljicauser posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katera igrača za 6mesečnike
10.11.2008 22:19:38   
Tisana
Plastične posode - tiste domače, ali pa kupljenje posodice, ki se potem lahko zložijo v stolp, pol jih pa otrok podre.Potem pa vse, kar ima lučke, ropota, cvili, poje, govori,... pa žogice, žogice, žogice. Drugače pa, ni boljšega kot mama klovnesa, pa kakšna biba leze ipd.Aja, naša je takrat dobila tudi Freda - kuža ki poje, laja in hodi, ko ga potrepljaš, ker jo je spodbujal k plazenju.Je pa fino, da je vse bolj živih barv.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katera igrača za 6mesečnike
10.11.2008 23:03:02   
BUŠICA
vse igrače,ki jih ima, so zanimive 5min. daljinc od TV-a pa je kot sedmo čudo-zanimivo še pa še. moram v nakup.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katera igrača za 6mesečnike
10.11.2008 23:47:45   
Pia77
Naš  je imel in ima še vedno rad pojočo knjigo.

(odgovor članu pikapoka0608)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katera igrača za 6mesečnike
10.11.2008 23:48:19   
polma
Uuuuuu, tple je pa moja tema user posted image !
Naključen izbor je tale:
http://nakup.pikapolonica.com/igrace/igrace-za-dojencke-in-malcke/ropotuljice/smoby-cotoons-valj/31653032163165187
http://nakup.pikapolonica.com/igrace/igrace-za-dojencke-in-malcke/moje-prve-igrace/fp-pametni--kuZek/K31410027084400687
http://nakup.pikapolonica.com/igrace/igrace-za-dojencke-in-malcke/moje-prve-igrace/smoby-cotoons-gugavCek-punky/84313032168431270
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=177819
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=188648





(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katera igrača za 6mesečnike
10.11.2008 23:57:41   
polma
Ne morem si pomagatuser posted image , sem nora na igrače in tele še niso preverjene, pa vseeno...
http://www.kosobrin-igrace.com/didakticne_igrace.html
http://www.carobni-svet.si/
http://www.les-kra.si/sl/

Od teh strani nekaj pade letos za praznike-za 5 mesečnika, skoraj 2 letnika in vse odrasle otroke v naši družini.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katera igrača za 6mesečnike
11.11.2008 0:32:33   
Pandica
Najljubša "igrača" od moje malčice je moj mobitel in daljinc za tv, radio al pa dvd user posted image  user posted image  user posted image   to je zanjo zakon user posted image
Drugače pa ima tut pametnega kužka, se kr veliko igra z njim, pa od Fisher Price ima dosti igrač, gledam pa vedno, da so primerne njeni starosti.
Ampak itak so najboljše "igrače", tiste, ki jih ne sme imet user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: katera igrača za 6mesečnike
11.11.2008 0:34:54   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Pametni kužauser posted image  To je pa prehitro če mene vprašaš.



Mislim, da na škatli piše, da je od 6m dalje tako da... ne vem zakaj bi blo prehitro user posted image
Moji je blo tak vedno zanimov, da je imela kakšno igračko, ki je pela, govorila, spuščala kakšne zvoke, itd...


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: katera igrača za 6mesečnike
11.11.2008 7:07:23   
mala pikica
Pri nas je igračka ponavadi aktualna 5 minut. Plastenke, kljupe za perilo, pokrovke, sesalec in podobne stvari pa so zakone user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Pametni kuža  To je pa prehitro če mene vprašaš.


Meni se ne zdi prehitro. Saj nihče ne zahteva od otroka, da se bo že učil abecedo in številke, otroku je zanimivo, ker igračka govori in poje.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: katera igrača za 6mesečnike
11.11.2008 9:15:11   
botrca
Vsak ima svoje mnenje, je pa res da imajo najrajši daljince, mobitele skratka tisto kar ne smejouser posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: katera igrača za 6mesečnike
11.11.2008 9:51:10   
alisha_2008
Igrača, ki je nsjbolj in najdlje zanimiva mojemu sončku zadnja 2 in pol meseca je...............PLASTENKA.


ja pri nas tud plastenka :) in to ta velika
uglavnem bol sumi bolj je

jaz sem ji kupila eno plasticno knjigico (v tusu-lepota in zdravje) mal tud piska....pa jo ne porajta nevem kolk
trugac je pa blazno zanimiv mobitel (smo ji kupli telefon) , dalinc za tv...tko da jaz mislm da pridejo v postev bolj sumece stvari, cim bolj pisane in vecje....pa upogljive

(odgovor članu Sooncek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: katera igrača za 6mesečnike
11.11.2008 10:19:15   
pikapoka0608
mobiteli in daljinci so tudi našemu škratu izredno zanimivi, čeprav niso pisaniuser posted image

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: katera igrača za 6mesečnike
11.11.2008 10:21:59   
alisha_2008
ja zato ker je skos v tvojih rokah user posted image
pa tist kar mas ti je 100x bolj zanimiv kokr pa karkol druzga :)

(odgovor članu pikapoka0608)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: katera igrača za 6mesečnike
11.11.2008 10:22:51   
alisha_2008
pomoje da tud ce bi z kuhovnco hodila okol..pa bi sla za tabo in tisto kuhovnico in jo hotla met :)
ko bo pa starejsa pa cim bolj stran od tega rinla
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Vozicek
Tehtnica25

Kateri vozicek vam je bolj vsec, oz. katerega imate?

Vozicek s tremi kolesi (48%)

Vozicek s štirimi kolesi (52%)


Število vseh glasov: 492

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!