|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 9:16:56   
iva01
Zanima me katera blagovna znamka pleničk, čistilnih robčkov in kremic je najbolj primerna. Ali je kakšna razlika med pleničkami pampers, Hugiies,...Ali so todi izdelki od Spara za nego otroka in tisti iz DM-a vredi?

LP :ups:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 9:26:33   
mammika
Jaz az mojega malega uporabljam od dm-ja robčke in so mi ful dobri.Na pampers in nivea robčke je alergičen.Pleničke pa mam od pampersa...Sprobaš pa pol vidš ktere ti najbolj ustrezajo.

LP:sloncek:

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 9:32:22   
Lenny
Težko vprašanje ... večinoma pa se izkaže, da je treba preizkusiti in potem vidiš, ali otroku odgovarja. Midva sva kupila Niveo in Pampers, pa smo vsi zadovoljni. DM robčki so tudi O.K., jih imam vedno pri roki za brisanje, če ni vode v bližini.
Izkušnje imamo vse mamice precej različne in težko je v naprej vedeti, kaj bo dojenčku ustrezalo, če bo na kaj alergičen in podobno. Najboljše boš videla sama.
Lp

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 9:40:17   
KIRA
jaz uporabljam amperske in samo te. sem probala parkrat lumpija - ampak razlika je gromozanska. pa ne menjam nikoli več!!

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 9:43:04   
VALENTY
MI imamo Pampers,pa je bla mami mal pametna pa je kupla huggies in zdej imamoizpuščaje.In reakcija moža: A SEM TI REKU ,DA PAMPERS! Pa ma enkrat moški prov.!Prisegamo na Pampers!!!!!!!!!!

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 9:46:45   
Erdbeere
pr nas smo mogl bit pa čimdlje od papmpersk...je imela ritko k opica čist rdečo....tko da so bile edino sparove pleničke ok

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 9:47:01   
jojo
mi uporabljamo samo pleničke babylove od dm, ker najbolj odgovarjajo naši mali ritki, pa tudi njihove robčke. treba je sprobat.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 9:53:10   
Jančika_
Preden smo prešaltali na Moltex Öko, smo imeli Babylove pleničke od DM-ja - pri nas so se super obnesle. Prav tako njihova oljna kopel in olje.

Kot so rekle že moje predhodnice, pa je treba sprobat, otroci zelo različno reagirajo.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 10:14:32   
Bela
Mi že od prvega dne uporabljamo pampers, prav tako tudi čistilne robčke za ritko.Še nikoli ni imel izpuščajev.
Pri kozmetiki pa prisegam na Bubchen!!!!! Sicer probaš in vidiš kaj:duda:najbolj ustreza.

Lp:miska::)

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 10:20:29   
tina.nika
Isto kot Bela.
lp, Tina:bravo:

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 11:14:08   
Anonimen
Mi smo začeli s pamperskami. Pa smo jih pri 4 mesecih miorali nujno zamenjat, ker so povsod prepuščale. In sem bila čisto razočarana in jezna:grrr::grrr:
Potem smo poskusili Huggies in Babylove, pa je blo isto sranje. Sedaj zadovoljni uporabljamo pleničke Fiexis, ki so sicer malce dražje, ampak vredne svojega denarja...mali ni več premočen čez noč. :bravo:

Od robčkov so mi najbolj všeč roza Nivea-najlepše dišijo in so zlo mehki.

Tudi kozmetiko vso uporabljam od Nivee in je super.

Seveda pa moram povedat tud to, da naš mali nima občutljive kože in ni nobenih izpuščajev, pikic...

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 13:52:14   
kimi
se strinjam z belo razen da jaz uporabljam robčke od nivea

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 13:56:31   
Nogavička
Jaz uporabljam vse od DM-a in mi je vse v redu.

L.p.

Tea

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 14:07:49   
BARBARA R.
pleničke Babylove od DM-ja so za našo ritko najboljše,kreme pa zmešajo v lekarni-hladilno mazilo.
Od DM-ja uporabljam še krpice za umivanje za enkratno uporaboin podlogo za previjanje za enkratno uporabo.

:muca:

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 14:09:56   
KIRA
Aja, tudi jaz uporabljam v glavnem kozmetiko od nivee, pa tudi čistilne robčke. Bübchen je tudi v redu, samo da se nekatere kremice malo težko mažejo, zato pa ne grejo tako hitro dol.
Edino otroškega olja od nivee ne uporabljam več, ker je mala dobivala izpuščaje po njem. Je doktorica rekla, naj jo raje z kakšno kremo mažem ali losijonom. Zdaj pa ma super kožo!!

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 14:31:36   
TARA in MAJ
Najbolj primerna bo tista ki jo boš kupila sama vsaka pa ima tudi svoje mnenje zato probaj pa ugotovi sama ;)

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 14:38:02   
dory
Mi smo probal vse zivo...se najbolje se je odrezala celotna kozmetika od penatena,ki tako tamalmu kot meni najbolj odgovarja :)

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 14:39:24   
dory
Aja od plenic pa nemske pampers, active fit...najboljse :)

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 16:54:01   
kikica
Mi uporabljamo plenice Fixies, saj je na Babylove alergična, Pamperske pa pogosto prepustijo. Kozmetiko večinoma uporabljamo od Bubchen-a, otroško olje pa imamo od Babylove, saj ima mala po njem tako nežno kožico. Tudi krema za obraz od Babylove je super. Nad Niveo nismo preveč navdušeni.V hujših primerih vnetja ritke nam pomaga Praška pasta, ki je sicer rjava, ampak učinkovita. Evo, to je naša kolekcija.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 17:52:39   
willma
Mi smo pristaši Fixies pleničk:bravo:9nebesa:bravo::love::bravo:
Drugače pa tudi uporabljamo NEMŠKE Pamperske (Activ fit) in Babylove(DM).
Vse ostalo se pri nas ni odneslo!!!

Spar ali DM???
Definitivno DM:bravo:

Spar-ove pleničke so "trde", robči pa mami tako smrdijo, da ji je slabo:(

Evo to so naše izkušnje!

lp
:angel:Kolenci:hudicek:

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 22:07:34   
Veva
Pri nas smo doktorirali iz plenic in prisegamo na Pampers Active Fit. Od kozmetike pa Bübchen in Babylove.

Lp, Veva

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   katera blagovna znamka je primerna?????
3.11.2004 22:52:07   
Anja167
Mi imamo od vsakega nekaj: pleničke Fixies, Bubchen mleko za telo, Nivea kremico za obraz, Penaten olje, hladilno mazilo in praško pasto iz domžalske lekarne pa otroško vato od Tosame in vodo iz pipe. :)

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   katera blagovna znamka je primerna?????
4.11.2004 9:38:29   
Abby
Zanimiva je primerjava mae plenicami PAMPERS in BABYLOVE (od DM). Te poljske Pampers so trde, manjše in grobe, Babylove so pa občutno mehkejše in večje.
Robčke sem pa uporabljala več ali manj vse, pa med njimi nisem opazila posebne razlike - da bi kateri bili bistveno boljši. Pri novorojenčku sem pa začela z robčki Nivea Soft Creme.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Kdaj imeti drugega otroka?
jagodka7

Idealna razlika med sorojenci

1 leto (16%)

2 leti (31%)

3 leta (35%)

4 leta (8%)

5 let (5%)

6 ali več (6%)


Število vseh glasov: 324

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!