|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kampiranje z otroki in dojenčki
17.7.2009 13:48:58   
mateja in peter
Oj!

Letos gremo z našim podmladkom (2,8 let in 6 mes) in prijatelji (s 7 mes dojenčico) z avtodomom kampirat v Čikat na Lošinj.
kampiranje s podmladkom je za nas nova izkušnja. kakšne so kaj vaše izkušnje? Je kaj takega, na kar bi nas opozorili? Kateri so + in - kampiranja z malimi?

KOmaj čakamo...user posted image
m
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kampiranje z otroki in dojenčki
17.7.2009 13:53:56   
tintin
Mi smo bili z 1.5 letnikom. V kampiranju vidim same pluse - na zraku in v naravi so 24 ur na dan, svoboda, kopanje...

zagotovite veliko sence in to je to.

Uživajte!

(odgovor članu mateja in peter)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kampiranje z otroki in dojenčki
17.7.2009 13:59:18   
živa
Meni avtodom sploh ni kampiranje user posted image . V dežju si noter na suhem user posted image . Meni je kampiranje v šotoru. In če je lepo vreme, se mi zdi odlično.

Lp,

živa

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kampiranje z otroki in dojenčki
17.7.2009 14:10:01   
Hans
Mi gremo z dvema malčkoma tudi kampirat s šotorom. Bili smo lani z dve-letno deklico letos imamo še dojenčico. Bomo videli kako bo. Upajmo, da ne bo dežja. Prednosti je veliko, narava, svobodo, zraven morje, ... user posted image .

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kampiranje z otroki in dojenčki
17.7.2009 14:32:55   
Lunca1
S Čikatom ste že zadeli terno.user posted image  V tem kampu imaš tudi 2 otroški kopalnici. V eni je banja za dojenčke, otroški wcji in tuši. Sanitarije so opremljene kot v domači kopalnici. V drugi pa je manjša bana za malčke. Ta druga je v sanitarijah blizu hladilnikov. Te boljši pa so, če greš mimo hladilnikov in mimo sanitarij naravnost (ne levo proti morju). Ko prideš do konca te ceste pa malo na desno. V Čikatu imaš v glavnem plažo iz večjih kamnov, v sosednjem zalivu pa tudi mivko.

Meni je kampiranje super, ker si skoz zunaj, otroci uživajo 100 na uro, sicer moraš pa imet skoz oči na hrbtu, da ti kam ne pobegnejo. Našo taveliko smo letos 2x iskali po kampu.user posted image

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kampiranje z otroki in dojenčki
17.7.2009 15:58:10   
abi
Mi smo tudi letos prvič šli z avtodomom po dalmaciji.
Torej 3 letnica in 6 mesečnik - mami je bila ZELO aktivna stevardesa ampak na koncu koncev je bilo potem ko smo se organizirali zelo dobro. Če boste šli direkt v avtokamp je enostavno , če pa romaš iz ene lokacije v drugo pa se malo bolj organiziraš. 
Dobro je če pride dež da ni treba delat jarkov , napenjat vrvic itd... slabo pa npr da nisi mobilen (avto) ko se že enkrat usidraš v kamp. Lahko seveda greš s camperjem ampak moraš vse pospravit pa vijuganje mimo malih šotorov ni ravno prijetno. No, pa npr spuščanje meteorne vode vsakič ko je polno, pa seveda  kemični wc.user posted image
Otroci so pa seveda cel dan na zraku le opoldne in zvečer jih zvabiš na počitek.  S seboj imejte kak žar ker je kuhanje v avtodomu pri zunaj 32 stopinj malce utrujajoče.
Veliko užitka želim .

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kampiranje z otroki in dojenčki
17.7.2009 21:24:10   
tintin
ja tudi jaz se strinjam, šotor je zakon!!!

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kampiranje z otroki in dojenčki
17.7.2009 21:59:07   
lukec
Kampiranje je super, mi smo bili v prikolici, ko je bil naš star 8 mesecev. Ni panike! Se vidimo na Čikatu!

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?