|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam z zajčkom?
9.10.2012 20:32:34   
divna
Pozdravljene,

imamo hišnega zajčka že 6 let. Kar nekaj časa smo ugotavljali, da sin kašlja in pokašljuje ...., zdaj pa so ugotovili, da gre za alergijo na zajčkovo dlako.

Zajčka nam je sicer zelo žal, ampak ga v stanovanju s sinom vred ne moremo imeti. Od sorodnikov ga nihče ne želi, bodisi ker niso ljubitelji hišnih živali ali pa svoje živali že imajo.

Ali zajčke sprejemajo v zavetišču MB?

Razmišljala sem, da bi ga poskusila oddati, ampak to lahko traja kar nekaj časa.....

Mogoče imate kak drug nasvet?

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam z zajčkom?
10.10.2012 8:14:41   
alda
Divna pa je huda alergija?

To sprašujem zato, ker našemu fantu, so pred 5leti tudi postavili dg. alergija na pasjo dlako in epitel.
Psa smo seveda imeli doma v hiši, le v spalnice in kopalnice ni smel.
Ko sem zdravniku to povedala in vprašala če mora vseeno stran je rekel da ne, ker če ni prehudo se lahko telo "nauči" boriti proti alergenom, le res da v spalne prostore ne.
No in pes je bil z nami vse do pred 1.mescem, ko je zaradi starosti šla v pasja nebesa user posted image .

,,smo pa morali iz njegove sobe dat ven tepih, nabavit druge zavese, ker je bil pozitiven tudi na pršico v zraku

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu divna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam z zajčkom?
10.10.2012 8:15:41   
alda
glede zajčka ti pa žal ne znam svetovati..morda pa zoo?


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam z zajčkom?
10.10.2012 8:16:10   
Tippi
Tudi jaz sem pomislila na živalski vrt. se je za pozanimat!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam z zajčkom?
10.10.2012 8:22:44   
divna

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Divna pa je huda alergija?

To sprašujem zato, ker našemu fantu, so pred 5leti tudi postavili dg. alergija na pasjo dlako in epitel.
Psa smo seveda imeli doma v hiši, le v spalnice in kopalnice ni smel.
Ko sem zdravniku to povedala in vprašala če mora vseeno stran je rekel da ne, ker če ni prehudo se lahko telo "nauči" boriti proti alergenom, le res da v spalne prostore ne.
No in pes je bil z nami vse do pred 1.mescem, ko je zaradi starosti šla v pasja nebesa user posted image .

,,smo pa morali iz njegove sobe dat ven tepih, nabavit druge zavese, ker je bil pozitiven tudi na pršico v zraku



Mi imamo zajčka že 6 let, ko je bil sin star 4 leta. Kašelj in hripavost smo začeli opažati dobro leto nazaj, ravno ob prehodu zime v pomlad, ko je tudi zajčje dlake bilo največ. Pa je seveda je vedno žulil zajčka in pomagal pri menjavi stelje ipd. Do pred kratkim nismo na to niti pomislili, ampak kašelj se je enostavno vlekel in vlekel. Smo pomislili na to, da se je tega navadil ali da celo išče pozornost.
Končno se je pediatrinja odločila za testiranje in voila user posted image , sicer je pokazalo en kup drugih tudi.

Ne vem, hudo nam je vsem, ampak v stanovanju ga več ne upam imeti. Prihaja čas ko je prehladnih obolenj že tako veliko in se pri našem kašelj še samo stopnjuje.

lp

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam z zajčkom?
10.10.2012 9:38:29   
Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: divna


IZVIRNO SPOROČILO: alda

Divna pa je huda alergija?

To sprašujem zato, ker našemu fantu, so pred 5leti tudi postavili dg. alergija na pasjo dlako in epitel.
Psa smo seveda imeli doma v hiši, le v spalnice in kopalnice ni smel.
Ko sem zdravniku to povedala in vprašala če mora vseeno stran je rekel da ne, ker če ni prehudo se lahko telo "nauči" boriti proti alergenom, le res da v spalne prostore ne.
No in pes je bil z nami vse do pred 1.mescem, ko je zaradi starosti šla v pasja nebesa user posted image .

,,smo pa morali iz njegove sobe dat ven tepih, nabavit druge zavese, ker je bil pozitiven tudi na pršico v zraku



Mi imamo zajčka že 6 let, ko je bil sin star 4 leta. Kašelj in hripavost smo začeli opažati dobro leto nazaj, ravno ob prehodu zime v pomlad, ko je tudi zajčje dlake bilo največ. Pa je seveda je vedno žulil zajčka in pomagal pri menjavi stelje ipd. Do pred kratkim nismo na to niti pomislili, ampak kašelj se je enostavno vlekel in vlekel. Smo pomislili na to, da se je tega navadil ali da celo išče pozornost.
Končno se je pediatrinja odločila za testiranje in voila user posted image , sicer je pokazalo en kup drugih tudi.

Ne vem, hudo nam je vsem, ampak v stanovanju ga več ne upam imeti. Prihaja čas ko je prehladnih obolenj že tako veliko in se pri našem kašelj še samo stopnjuje.

lp


Hja, poskusi z oddajo, daj v rubriko Živali iščejo nov dom, tukaj gor, poskusi na bolho dat, podarimo zajčka. Azil ga sigurno ne bo vzel, mogoče pa bi ga vzeli oni v Konjicah no...Mini Zoo Land ali pa kaj podobnega. V vmesnem času, pa poskusi malega malo distancirat, dajte zajčka v nek prostor kamor mali ne zahaja tako veliko, maker v spalnico vašo Ž8če nimate ravno skupne), da bo tamali čim manj trpel, zajček pa vseeno funkcioniral normalno. Čeprav glede na to kaj pišeš, je vprašanje ali je zajčja dlaka merodajna za tole pokašljevanje, sploh če imate zajčka že toliko let. Sicer možno je, ni pa nujno.

(odgovor članu divna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam z zajčkom?
10.10.2012 9:58:50   
alda
divna saj pri nas je tudi kašelj, pa solzne oči, pa nos pušča.... pa je dal alergolog le kaplice berodual, če bi kašelj bil lih prehud -za inhalacije.


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam z zajčkom?
10.10.2012 10:03:05   
divna
Hvala vsem.

Saj nekako bomo že user posted image

Glede oddaje zajčka drugemu je pa tako, da je zajćek star že skoraj 7 let. Baje živijo v večini tam 8 let, posamezni tudi več. Po eni strani si ne predstavljam, da bi ga imeli doma še toliko časa, po drugi strani pa se mi ne zdi pošteno ga nekomu oddat za eno leto. Se ga ravno privadijo v tem času.

Bomo po drugem testiranju poskusili z antialergiki (zdaj jih pač ne sme zaradi testov).

lp

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kam z zajčkom?
10.10.2012 14:23:47   
Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: divna

Hvala vsem.

Saj nekako bomo že user posted image

Glede oddaje zajčka drugemu je pa tako, da je zajćek star že skoraj 7 let. Baje živijo v večini tam 8 let, posamezni tudi več. Po eni strani si ne predstavljam, da bi ga imeli doma še toliko časa, po drugi strani pa se mi ne zdi pošteno ga nekomu oddat za eno leto. Se ga ravno privadijo v tem času.

Bomo po drugem testiranju poskusili z antialergiki (zdaj jih pač ne sme zaradi testov).

lp


Glej, če se da, ga imejte še naprej kot sem rekla. Dajte ga malemu s poti, naj ga ne vlači po rokah in podobno. Čeprav se mi zdi, da sem enkrat brala, da so otroci reagirali predvsem na slamo oziroma steljo, ki je bila na kletki - tako da bolj v tej smeri ko si napisala alergije na cel kup stvari, so tudi kakšne trave vmes?

(odgovor članu divna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kam z zajčkom?
10.10.2012 15:05:31   
divna

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko


IZVIRNO SPOROČILO: divna

Hvala vsem.

Saj nekako bomo že

Glede oddaje zajčka drugemu je pa tako, da je zajćek star že skoraj 7 let. Baje živijo v večini tam 8 let, posamezni tudi več. Po eni strani si ne predstavljam, da bi ga imeli doma še toliko časa, po drugi strani pa se mi ne zdi pošteno ga nekomu oddat za eno leto. Se ga ravno privadijo v tem času.

Bomo po drugem testiranju poskusili z antialergiki (zdaj jih pač ne sme zaradi testov).

lp


Glej, če se da, ga imejte še naprej kot sem rekla. Dajte ga malemu s poti, naj ga ne vlači po rokah in podobno. Čeprav se mi zdi, da sem enkrat brala, da so otroci reagirali predvsem na slamo oziroma steljo, ki je bila na kletki - tako da bolj v tej smeri ko si napisala alergije na cel kup stvari, so tudi kakšne trave vmes?


Ja, hvala.

Saj sem tudi sama pomislila na to.
V glavnem čakava na podrobnejše testiranje. Je pa stelja in seno ena izmed možnosti, da je alrgičen, ja.

Seveda imamo zajčka radi in bomo naredili vse, da mu bo ok - pri nas ali kje drugje. Za enkrat še pri nas user posted image

lp

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?