|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako vašim malčkom rastejo nogice
19.1.2006 12:22:26   
alexa
Ojla punce

sem bolj nova na forumu. sem dobila že kar nekaj nasvetov od vas. Sedaj me pa zanima kako vašim malčkom rsatejo nogice? Mojemu skoraj 18 mesečniku je nogica zrasla v pol leta za 3 številke. Je to normalno?
Čevljev mu ne moreš kupit ne vem kako prevelikih, le za eno številko in mi vasaka dva meseca kupimo ene copatke in ene čevlje. Noro, saj bomo bankrotirali.

Hvala za odgovore in lp 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
19.1.2006 13:50:16   
Anonimen
Se mi zdi, da našemu nogica kar zmerno raste. Jeseni (oktober) sem mu kupila čeveljčke št.23, pa sem mu jih včeraj obula, so mu še čisto prav.  Copatke ima sicer št. 24, pa so mu malenkost prevelike....
Tko...vsake 3-4 mesece je treba menjati. Pa če računamo, da čevlji in copatki za malčke niso ravno poceni,....res skorajda bankrotiramouser posted image

(odgovor članu alexa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
19.1.2006 13:55:38   
dory
Tud pri nas raste nogica..pri 21-ih mesecih ima st.23 user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
19.1.2006 14:39:06   
lan
Pri nas pa mu,hvala bogu,raste nogica pocasi.Septembra sem mu kupila ceveljcke in jih ima se zdaj obute.Ima pa pri 26 mesecih nogo 23,24,tako da ima bolj majceno.Saj na necem prisparamo.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
19.1.2006 14:46:04   
Mikica
Našemu zgleda, da raste bolj počasi (upam, da se ne bom čez pol leta ugriznila v jezik), v 14 mesecih mu je zrasla za celi 2 številki. Pri 19 mesecih ima št. nogice 20.

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
19.1.2006 21:54:52   
KODA
Naš tastarejši ima pri 5 letih 31-32.
Tamali pa pri 3 letih 28.

< Sporočilo je popravil KODA -- 19.1.2006 21:56:00 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
19.1.2006 22:21:11   
* Mateja *
Mi imamo pa pri 14,5 oz. korigirani starosti 11,5 št. čevljev in copatk 21 in so nam en piko preveliki.Jeseni, ko smo pa kupili taprve copatke, smo kupili št. 19, tako, da kar raste noga, čevlji pa dragi za ....

(odgovor članu alexa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
20.1.2006 9:21:11   
lelaval
Tudi jaz imam te probleme s sinom. Mu je v 3 mesecih zrasla nogica za 3 številke in je čevlje obul le enkrat. Sem bila jezna ko user posted image , ker sploh niso bili poceni.
Hčerki pa hvalabogu ne raste tako hitro.

(odgovor članu alexa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
6.3.2010 15:40:39   
anika87
Ojla!
Imam enako vprašanje kot avtorica teme, vendar mene zanima predvsem za malčke podobne starosti mojemu sinčku (9 mesecev bo ta mesec).


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
6.3.2010 15:43:04   
CatJa
Zakaj pa 9mesečnik potrbuje čevlje? Že hodi zunaj?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
6.3.2010 16:07:54   
anika87
Zunaj še ne, je pa v hiši veliko na nogicah in mu mislim kupit prave copatke, da se zacne navajat.

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
6.3.2010 17:10:05   
AnciM
Za tako majhne pridejo upoštev le copatki z mehkim podplatom ali pa nogavičke z bremzicami. Drugega ne potrebuje. Otroci ne potrebujejo nekega posebnega zgodnjega navajanja na čevlje, saj je nogica premehka.

Je pa moj imel takrat številko copat 19, sedaj pri 18m pa 23. Skoraj vsaka dva meseca menjamo copate. Škorenčke za ven sem pa kupila šele decembra, ko je zapadel sneg in bodo k sreči zdržali do pomladi.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
6.3.2010 17:14:18   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: anika87
Zunaj še ne, je pa v hiši veliko na nogicah in mu mislim kupit prave copatke, da se zacne navajat.

NAROBE - ne kupuj nobenih trdih copatov s kakim trdim opetnikom in gumijastim trdim podplatom - 100x boljše bodo bolj debele nogavičke z bremzicami ali pa tisti copatkim ki so ala nogavičke, samo da imajo usnjen podplat in robek (da si jih težje dol potegne in sezuje).

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
6.3.2010 18:26:55   
anika87
Hvala za odgovore in nasvete!
Nisem itak mislila kupit nič  trdega, ker ko sem šla prebirat kakšni bodo morali biti prvi čeveljčki in ugotovila, da vem narobe (da Ciciban ni zakon), sem bila presenečena.

Mislim kupit nekakšne copatke, ki so mehki in ravni, ampak podobni copatkom za obut, da dol ne padejo, ker ko stresa z nogicami si tiste copate (zoken z usnjenim podplatom) napol sezuje. Tako, da bi stali lepo na nogici in, da se ne bi dol vlekli...



_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
6.3.2010 20:48:37   
AnciM
Poizkusi kaj v stilu robeez copat. Mi imamo sicer slovensko varianto brodi in si jih še ni sezul. So pa celi iz usnja, mehki in ne drsijo. Super za te tamale nogice

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
6.3.2010 21:08:51   
anika87
Anci, kje pa kupiš te brodi? Mi lahko daš link?

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
6.3.2010 21:20:24   
AnciM
Prodajajo jih v trgovinah Wenice. Lahko pa kontaktiraš proizvajalca info@brodar.si in ti jih pošlje na dom.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
6.3.2010 22:02:42   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Anci, kje pa kupiš te brodi? Mi lahko daš link?


Ravno v četrtek so bili v Hoferju za ugodno ceno. Mogoče še imajo te najmanjše številke.

Drugače pa se to preko e-baya naroča, malo poišči starejše teme.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako vašim malčkom rastejo nogice
7.3.2010 17:56:21   
nananaja
Nogice prav tako kot otrok rasejo v skokih, npr, dva meseca zelo malo niti za stevilko, potem pa v enem mesecu lahko za dve. To je normano, ni pa pravilo, da vsem tako.

Mi smo starejši tudi nekaj časa menjali copate na dva meseca (od 19 do 23), potem sem kupila balerinke 25, so bile na začetku prevelike, jih ni imela takoj, sedaj jih ima pa že pol leta, pa še niso pretesne, torej se ji je rast malo ustavila.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?