|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako se upreti nakupom cunj?
26.5.2008 23:17:53   
karmy
No kako se uprete, npr. ko greste v tujino? Jaz sem danes po pomoti zašla v eno trgovino kjer so imeli tudi po 70% znižanje obutve in oblačil... kar vleklo me je not user posted image user posted image user posted image Nisem se mogla upreti ne da bi kaj kupila...se kateri da upreti ali je ravno potrebno vse pustit doma...z vse seveda pomeni denarnico in karticami user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
26.5.2008 23:48:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 0:02:30   
rija
zakaj bi se človek matral.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 6:09:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

zakaj bi se človek matral.....


user posted image

se strinjam

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 6:28:53   
srki
Z lahkoto, ker je rauzum močnejši od želje, da nekaj moram imeti. Če bi kaj koristnega rabila in našla, bi kupila. Pretiravam pa nikoli ne. V Izoli sem si zadnjič, ko smo šli na izlet z vrtcem, kupila 2 hlače za 5 eur. Ostala sem pri 2 hlačah in to je to.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 7:33:30   
silvya
Nimam teh problemov. Vedno kupim samo tisto kar potrebujem. user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 7:40:09   
*kinnie*
Jaz tudi kupim, samo če potrebujem....sem pa čisto nerazsodna ko je treba  na počitnice-samo gledam kam bi šla in jeeee poletje je tu

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 8:46:46   
dana
Jaz grem enostavno mimo trgovine. To pri meni še najbolj zaležeuser posted image .
Iz službe grem vedno tako, da se mi mudi na vlak, ker potem nimam časa gledat po izložbah, kaj šele da bi šla v trgovino.
Če imam pa čas šnoflat po trgovinah, pa skoraj vedno kaj kupim.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 8:51:22   
Angellina
Še nise imela te sreče, da bi lahko na veliko zapravljala za cunje. Pri nas gre vse in še več za hišo, saj nam to več pomeni. Upam, pa, da se bom lahko kdaj utapljala v razprodajah.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 8:57:07   
HuAnita
Ah, jaz sem, ko sem začela delati, delala toliko, da mi dobesedno ni ostalo časa za šoping, no vsakih nekaj mesecev pa sem potrebovala kaj novega, za v službo, pa kakšne čevlje, jakno, takrat sem bila sposobna v enem popoldnevu zapraviti tudi 400 euser posted image user posted image user posted image  Ampak potem pa pol leta spet nič, razen kake štumfe ali modrc na hitro.

Zdaj pa itak hujšam - user posted image user posted image user posted image  že pol leta, pa še vedno verjeamem, da se bodo učinki kmalu videliuser posted image  --- pa še štedimo za hišo, je pa res, da sem nerazsidna za cunje za otroke. Teh pa res ni nikoli dovoljuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 10:00:20   
gajka
Uprem se z lahkoto, ker se meni šoping na splošno upira in je zame samo kup stresa! user posted image  Takrat, ko so pa znižanja in gužva po trgovinah, me pa tudi s konji not ne zvlečejo.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 10:30:51   
Hanna M.
z lahkoto, ne maram shopinga. Jaz grem ponavadi v trgovino, ko ni nobene gneče, na hitro pogledam kaj imajo in če mi je kaj res všeč in to rabim tudi kupim, drugače pa hitro ven.
Mi je hodit po trgovinah totalna izguba časa.
Imam pa sodelavko, ki mora ob vsakem najmanšem stresu v trgovino po kakšno cotko, da se potolaži,...

_____________________________

Bog, daj mi pogum, da spremenim stvari, ki jih lahko, daj mi moč, da sprejmem stvari, ki jih ne morem spremeniti in modrost, da ločim to dvoje.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 10:32:03   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: rija

zakaj bi se človek matral.....



user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 12:54:10   
iva01
ja jz če vem da mam vse al da morem šparat keš..potem če že slušajno grem kam v trgovino, obvezno kartico vn iz denarnice že doma..not si pustim max 20€...tko če je res kaj kar bi mi bilo zelo všeč..seveda v okviru 20€..pa si to kupim..drugače pa najrajš kr negrem po trgovinah..mam pa srečo tud to..da živim v takem kraju kjer ni ene pametne štacune z oblekami..sami neki glupi italjanski butiki kjer so vse cote univerzaluser posted image ..kr neki v glavenm..tko da ko je cajt in keš se odpravim v LJ..in seveda takrat brez zadržkov..ker grem z namenom da si bom kaj kupila :)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 12:57:29   
tatam
To bi tudi jaz rada vedla?!?!user posted image
Sem  med tistimi,ki v trgovini vedno kaj najdejo,pa če rabim al ne.Zadnje čase zase sicer ne ravno,mimo otroških cunj pa ne morem.
Zadnje čase se bremzam tako,da nikamor ne grem v bližino takih trgovin!Enostavno se ne morem upret drugače!
Ampak je res vrag to!!Sploh če nimaš ravno veliko denarjauser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 14:03:32   
smrka
Zakaj bi se uprla nakupu? Ce lahko kupujes pomeni da imas sluzbo, da imas sredstva za nakup, da lahko uzivas. Moj nasvet je edino to, da nekupuj nekaj kar potem nebos nosila ti ali tvoji bliznji. Drugace pa kar veselo!

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 14:14:21   
mojsoncek
Ce so finance OK, potem upor ni mozen... ce pa finance "skripajo", potem pa sploh ni debate.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 16:37:53   
amaya
Moj odgovor: nikakor....ker imamo to me zapisano v DNK-ju

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 17:08:22   
LunaLuna
Jaz imam kar naprej željo, da bi si nekaj kupila. Obvezno obleke. A mi dostikrat (nažalost ali pa nasrečo) nič ni všeč ali pa mi ni prav. Sploh kadar so ful znižanja in razprodaje. Potem pa mi je kot nalašč vse prav pri ta dragih oblekah, pa še zelo všeč mi je vse povrsti. user posted image

_____________________________

Ni me strah.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 17:17:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

zakaj bi se človek matral.....


My thoughts exactly

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 17:19:01   
Anonimen
Zakaj bi se pa človek zadrževal če si lahko privoščiuser posted image

Jaz sebi ful mal kupujem, ker mi pač nič ne gre na rituser posted image . Posledično ma moj miljon cunj k pol pa zanj kupujem če že zase ne moremuser posted image

(odgovor članu LunaLuna)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 17:37:33   
caillou
Pojdi po trgovinah brez denarnice, samo na oglede. Za špecerijo, se pravi z denarjem, pa pošlji koga drugega.  Je krasna terapija za težke nakupovalne odvisnice.

...tudi sama nekoč huda odvisnica.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 17:44:57   
2.2.
ja jaz sem šla v soboto namenoma v lj da si bom kaj kupila in si nisem nič ker mi ni bilo nič po volji. dobila je samo hčerkica nove cunjice in mož eno srajco. ampak za nas malo tamočnejše je pa res zelo težko dobit cunje?-ali mi mogoče katera izda kje kupite cote za sebe- tiste ki ste elegantno popolne?user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
27.5.2008 17:57:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

ja jaz sem šla v soboto namenoma v lj da si bom kaj kupila in si nisem nič ker mi ni bilo nič po volji. dobila je samo hčerkica nove cunjice in mož eno srajco. ampak za nas malo tamočnejše je pa res zelo težko dobit cunje?-ali mi mogoče katera izda kje kupite cote za sebe- tiste ki ste elegantno popolne?user posted image


Evans v emporiumu ima zelo lepe in kakovostne stvari. Marks&Spencer ima tudi lepe stvari in kakovostne. Včasih se kaj v benetonu najde.
Cenejš roba pa v C&A, H&M, Takko, addesa občasno,......

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako se upreti nakupom cunj?
28.5.2008 19:25:45   
karmy
ah jaz živim sred ljubljane, drugače pa nimajo čisto nič pametnega, ampak res čisto nič... tisto kar je, pograbijo kot vroče žemljice...tle v angliji pa sploh ni tiste nakupovalne mrzlice, trgovine so napol prazne, v miru lahko nakupuješ med razprodajami, ker je folk bolj zasvojen z bajtami user posted image user posted image user posted image user posted image kot z oblekami...

no npr. danes sem našla ene super duper modrca ki sem ju mogla kupit ker imam le enega user posted image pol so pa še za šiht rekli da rabim dolge elegantne črne hlače in belo majco... no to pa še nisem našla user posted image


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Avto za 5 člansko družino
lola85 RR

Kateri avto je primeren za druzino s 3 otroci?

VW Touran (44%)

Citroen C4 Grand Picasso (14%)

Renault Grand Scenik (4%)

Peugeot 5008 (4%)

Honda FR-V (8%)

Ford S-Max (26%)


Število vseh glasov: 50

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!