|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako se na nosečnost odzivajo vaši partnerji?
1.1.2008 21:25:57   
Anonimen
Sem 1 noseča, v 6 mesecu, trebušček se že super vidi, tudi brcike user posted image se čutijo, sem res vesela user posted image , a moj user posted image se mi zdi, da sploh ne dojame, kaj se dogaja! Ni nobenega vzhičenja, nič! Kako pa vašo nosečnost doživljajo vaši user posted image ?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
1.1.2008 21:28:31   
Strawberrie Cherrie
Približno 10% manj je paničaril kot jaz.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
1.1.2008 21:32:12   
Anonimen
Ma ne vem no, ti povem svoje mnenje: bužanje buščka, crkljanje trebuščka, pogovarjanje s trebuščkom in user posted image  ki je notri,....to mi je vse tako pocukrano, kot bi gledala ameriški film. Saj imava svoje trenutke, me poboža, mi namigne, da zdaj mora zaradi trebuha on dati rit nazaj, ko se kušneva....take malenkosti imava. Večinoma, ko greva spat, pa se še kaj pogovarjava pred spanjem.Pa me takrat poboža.user posted image

Vsa ta dejanja, pa besede, ki jih berem tu na RR...to mi resnično deluje preveč pocukrano. Včasih se prav vprašam, če se dejansko nekateri pari takole obnašajo ?

Pa ni mišljeno noben napad na kakšno nosečnico, bodočega očka. Nikakor ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
1.1.2008 21:37:24   
Alfabeta
No, jaz sem drugič noseča in moj mož ni niti pri prvem niti sedaj lupčkal trebuha kar vsake pet minut, pa božal in ne vem kaj še. Sedaj ko sem na koncu se mu sicer zgodi, da preden gre, da ko da meni lupčka, ga da še na trebuh, ampak to se zgodi vsak teden 1x. Ne more pa recimo prijeti trebuha ko mali brca, ker mu je "čuden" občutek.

Meni v nosečnosti to ne pomeni toliko. Meni ogromno pomeni, da mi po porodu pokaže da ve za kaj se gre. Sicer pa vsega tega kar me user posted image  občutimo naši možje ne morejo. Tudi če rečejo, da razumejo, da vejo kako nam je...Ne, ne vejo.

Jaz se ne bi toliko sekirala za to. So pa eni res pocukrani, eni malo manj, eni gredo z partnerkami rodit, eni pač ne, eni so levičarji, eni desničarji, eni.... Še naštevam?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
1.1.2008 22:03:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
1.1.2008 22:04:46   
baguSka
So pa eni res pocukrani


ja eni smo.. so.. mi se sploh noseci nismo, pa ga tko boza pa lubcka, kot da bom glihkar rodila.. user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
1.1.2008 22:13:21   
Pia77
Skupaj se smejeva, kaksne 'barba-papa' oblike dela mali od znotraj z mojim trebuhom, na otip skušava ugotovit, kje ima hrbet, ritko, koleno... Mož mi je nekajkrat dal lupčka na trebuh, sicer pa brez nekega pretiranega božanja, lupčkanja, ipd.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
1.1.2008 22:16:42   
N _ B
Pri prvi user posted image  je še pokazal malo interesa, pri drugi bolj malo. Sem imela včasih občutek, da je on user posted image  in ne jaz. user posted image

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
1.1.2008 23:00:24   
gerilum
Meni se zdi bolj pomembno kaj moj dragi dela zame in ne za moj trebuh user posted image . Sicer me včasih poboža po trebuhu pa mi da lupčka, ampak to bolj po redko... se pa potrudi pri hišnih opravilih in že par mesecev samo on pometa, pomiva tla, posodo, kdaj pa kdaj skuha... hiti pa tudi delat zadjna popravila v stanovanju in pridno pripravlja gnezdece user posted image . To je zame TO! Da mi pokaže, da me tudi dejansko ne samo čustveno podpira.. pa že mam raje pospravljeno in čisto stanovanje kot pa lupčkanje trebuha user posted image .

Ne se preveč obremenjevat s temi pozornostimi glede trbuha, saj to zelo malo partnerjev dejansko počne.. no razen v filmih ko počnejo vsi user posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
1.1.2008 23:03:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sem 1 noseča, v 6 mesecu, trebušček se že super vidi, tudi brcike user posted image se čutijo, sem res vesela user posted image , a moj user posted image se mi zdi, da sploh ne dojame, kaj se dogaja! Ni nobenega vzhičenja, nič! Kako pa vašo nosečnost doživljajo vaši user posted image ?


Moj je bil veliko bolj pozoren do mene in je pazil, da ne bi kaj tezkega nosila, ipd. scen v stilu bozanja trebuscka in pogovarjanja ipd. pa ni bilo... je pa suuupppeeerrrr oce nasi punci..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
1.1.2008 23:03:54   
baguSka
pa že mam raje pospravljeno in čisto stanovanje kot pa lupčkanje trebuha


user posted image  jst mam vse to, pa se nisem noseca.. user posted image

(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
1.1.2008 23:04:11   
baguSka
aja pa se skuhano user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
2.1.2008 0:06:13   
Anonimen
Sem na začetku 3. nosečnosti, pa se mi zdi da sploh ne porajtauser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
2.1.2008 0:10:02   
kovač
Ne se sekirat, pač eni desci so bol lesene sorte in so pa bolj nežni in čustveni. Glavno pa je da bo dober mož in oče in da že in bo pomagal, da ne bo mami za vse..
Zapomnite si samo dejanja štejejo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
2.1.2008 9:46:55   
Blejka26
moj se je obnašal podobno..komaj da je sploh kdaj dal roko na trebuh..kot da ne bi bila noseča.Pol sem ga obe nosečnosti prosila naj me ne živcira,ker to ni dobro za otroka..pa misliš da se je držal tega..v podrobnosti pa raje ne bi šla..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
2.1.2008 9:59:03   
jaša2
ma moj tud ni pretiraval. pa sem si včasih tud mislila, halooo? ampak,saj sva se pogovarjala o bebiki, je božal trebuščka, ko sma šla v posteljo, je dal lupčka na trebušček, tipal brce...ma ja, saj je bil kr sladek - ampak ne zdaj cel čas, cel dan, da bi mi na trebuhu visel. pač, je  imel svoje trenutke, ko se mu je zahotelo, ko je čutil potrebo, da se malo pogovarja z bebiko.
meni se te stvari ne zdijo pucukrane, ker te otrok že zdaj sliši, čuti...in se "moraš" že zdaj ukvarjat z njim - tud očka. tak da? enim pač paše, in so čist zmešani v otroka, drugi imajo pačsvoje trenutke. saj smo si pa različni, vsak po svoje to dojema. so taki, ki to bolj "hladno" prenašajo, to pa ne pomeni, da se ne veselijo, razmišljajo o tem... mogoče se pa malo boji vsega, kar ga čaka? nove naloge, odgovornost... počakaj, da bosta hodla na CTG, ko bo 20 min poslušal njegov srček...pa ko boš rodilauser posted image ....vse bo prišlo za njim!!!user posted image

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
2.1.2008 10:03:06   
natasaom
moj se je pa držal trebuha vsako noč,se pogovarjal z njo,ko je prvič začutil brco v roko je imel solze v očeh.......ko se je rodila jo je prvi on crkljal,ker se je meni pojstlca zarastla in so me operirali..
men ni to nč pocukrano...

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
2.1.2008 11:31:55   
špelin@
Hja, vsak po svoje.
 
Jaz osebno si ne znam predstavljati, da moj partner moje nosečnosti ne bi doživljal tako, kot jo user posted image  
 
Res v prvi nosečnosti ni bil pretirano raznežen, ker sva bila oba precej zmedena in marsičesa nisva vedela oz. si nisva znala predstavljati, se pa še zdaj v živo spominjam, kako sva za novo leto (1998/1999) skupaj opazovala prvo valovanje trebuščka, ki so ga povzročile kepičine brcike user posted image user posted image
 
Drugo, tretjo in zdaj četrto nosečnost pa uživava in močno doživljava oba skupaj - ravno pred par dnevi je prvo brciko začutil preko trebuščka na svoji roki tudi moj user posted image  in je bil presrečen user posted image  Nasploh smo ena hudo crkljiva familija in se vsak večer vsi štirje + mali trebušni podnajemnik stiskamo skupaj v postelji user posted image  Mož mi masira hrbet, jaz pa božam obe piki - ok, saj menjamo vloge user posted image  Kar raznežim se, ko zdaj že tudi mala pika (včeraj je prvič začutila, kako jo je kepica brcnila v roko user posted image ) kar naprej hodi božat trebušček in je vsa srečna user posted image
 
Skratka: priznam, da ne bi bila tako srečna, če ne bi moj user posted image  tako rad pobožal trebuščka, se z mano pogovarjal o nosečnsoti, čustvih, dogajanju okrog tega,...

IZVIRNO SPOROČILO: gerilum
se pa potrudi pri hišnih opravilih in že par mesecev samo on pometa, pomiva tla, posodo, kdaj pa kdaj skuha... hiti pa tudi delat zadjna popravila v stanovanju in pridno pripravlja gnezdece user posted image . To je zame TO! Da mi pokaže, da me tudi dejansko ne samo čustveno podpira.. pa že mam raje pospravljeno in čisto stanovanje kot pa lupčkanje trebuha user posted image .


Ej, nikjer ni rečeno, da ni možno oboje user posted image  In tudi je user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
2.1.2008 14:02:44   
petra05
Tud jest sem prvič nosečka rok imam 31.1..Moj dragi me čisto razvaja,včasih mi gre že kar mal na živceuser posted image ,ker me skos sprašuje a boš to,a ti to nardim za jest,a dobr ležiš,...si včasih mislim - pa daj me že mal pust na miru sej nism invalid..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
2.1.2008 14:38:53   
Bonnie_RR
Moj user posted image je bil med nosečnostjo malo bolj zaščitniški do mene, pa večkrat je pobožal trebuh in čakal, kje ga bo mali brcnil.user posted image
Ker sem zadnji mesec zelo zatekala, mi je tud več pomagal, pa kdaj malo zmasiral...
Je bil pa od vsega začetka ful navdušen, zainteresiran za stvari glede nosečnosti in otroka, bil je tud zraven pri NS in morfologiji.
Za porod sva se zmenila, da mu ni treba biti zraven (sem videla, da ni bil ravno navdušen nad tem in ga nisem silila, čeprav proti koncu nosečnosti ni bil več tako prepričan), na koncu pa sem tako imela CR. Prvi stik s tamalim je imel on, še danes je čist raznežen, ko se tega spomni in mi razlaga, kako je bilo...user posted image

Skratka, na nosečnost se je odzval zelo pozitivno.user posted image

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu petra05)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
2.1.2008 14:44:11   
vaney
Jaz imam rok čez 2 tedna in me moj tudi kar precej razvaja, sploh zdaj na koncu. Na začetku ni bil tako, bolj kot gre proti koncu, več pozornosti dobiva moj trebuh in user posted image  v njem. Boža ga, se pogovarja z njim in z mano, pogovarjava se o porodu...meni se to ne zdi pocukrano in mi je prav všeč.

(odgovor članu petra05)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
2.1.2008 16:43:57   
*lenc@*
Mo0j je bil pozoren, sicer pa trebuha ni ne vem kok prijemal, ni dojel tistega še, kar sem čutla jz v seb. Saj mu ni za zamert...K se je rodila, pa je bil šokiran, takrat ga pa je zadelo in zdaj sploh je vesel k je vsak dan kaj novga.

Eni ragirajo tako, drugi drgač, nič ni narobe če ni ne vem kako vzhičen, saj še bo...


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
2.1.2008 16:50:01   
mateyka
moj mož je igral mojmu trebuhu na klavir, da bo mala mela popolni posluh, kot ga ma on user posted image je pa tamala vedno nehala brcat (je bla živa k user posted image na koncu), ko je on položu roko na trebuh - ko da bi ji blo nerodn, al pa ne bi hotla, da oči ve kok ona razgraja v mamici. tko da sem ga na koncu uporabljala kot "miritvomat" (aua - aha, hej, dej roko na trebuh user posted image ) za tamaline norije v trebuhu user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
2.1.2008 17:45:20   
Roberta69
Moj dragi je zelo vesel (to pač vem), po trebuhu me pa poboža le, če jaz vztrajam in ni nič posebej vzhičen ali kaj podobnega (je že na splošno daleč od odsladnega, romantičnega... tipa, zaskrbljen je le, ko sem v avtu na cesti, malce me opominja, če pravilno jem in ko se skregava (ker sva drugače zelo srborite narave), se me tudi dotakne ne. Vem pa, da bo najboljši očka na svetu (še ko sva se skregala je rekel, da ni panike, naj samo rodim in ga dam njemu - bo sam kar se da lepo skrbel zanj user posted image ).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
2.1.2008 21:12:28   
koala
To, da se moški drugače odziva na nosečnost je meni popolnoma jasno, saj so vsaj pomoje moški prikrajšani za čudovita doživetja, ko občutiš to drobceno življenje kako se prebuja v tebi, jaz si prav želim, da bi mojemu lahko vsaj za kak dan to omogočila.
Ja pa čudovit partner, ki poskrbi za moje dobro počutje, ko je doma mi maksimalno pomaga, pa tudi trebušček poboža, polubčka, me maže vsak večer. Ampak meni je najbolj važno da mi stoji čustveno ob strani, da prenaša nosečniške muhe.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Katero ime bi izbrale?
OliveOyl



a.) Tina (71%)

b:)Marie (17%)

c.)Maria (13%)


Število vseh glasov: 374

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!