|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako oblečete 2 mesečnike
8.4.2010 14:52:39   
mama5
Zdravo,

kako oblečete sedaj dojenčke, ko je zunaj cca 16 - 20 stopinj?

Kako pa jih imate oblečene za spanje? Sprašujem zato, ker mi je rekla pediatrinja, da ima pikice po obrazu in trupu, ker ga preveč oblačim........

Hvala, da delite izkušnje in vse dobro in veliiiiiiko lepih sončnih dni!

mama5
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako oblečete 2 mesečnike
8.4.2010 18:14:36   
Zala01
No jaz imam 3-mesečnika, za zunaj:bodi, bombažne tanke žabice, bombažna majčka, hlače, jopica iz flisa, tople nogavice za čez, tanka bombažna kapica na glavi. Vedno vzamem s sabo dekico, leži v globoki košari.

Za spat: bodi + bombažna tanka pižamica, v sobi: 20 stopinj


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu mama5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako oblečete 2 mesečnike
8.4.2010 20:55:55   
AnciM
V stanovanju ima majčko, bodi in plišaste hlače, ki se zapnejo na ramenih. Ko greva ven mu nataknem kapo in copatke. Oboje je spletla moja mama. V vozičku pokrijem z volneno deko in do polovice zapnem zimsko vrečo. Košare nimam.

Spi v majčki in plišastem pajacu.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako oblečete 2 mesečnike
8.4.2010 21:34:01   
lenca1
Naša 2,5mes. je bila danes na sprehodu oblečena takole - body, žabice do pasu (iz flisa), nogavičke in mehka bundica. Ko sva šle ven sem ji dala še tanko kapico, potem je pa na soncu tako pripekalo, da sem ji jo vzela dol (vozičkamo v košari brez zimske vreče in dekice). Za spanje: body, tanke bombažne žabice do pasu + pokrita s kovtrčkom.

(odgovor članu mama5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?