|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj v toplice
14.2.2011 12:14:07   
katy83
ok, jutri greva z dragim in s sinčkom prvič pozimi v toplice in nekak nimam predstave kaj si v hotelu obleči. user posted image Ok, vem da je smešno, ampak kako so ljudje vajeni? Do bazena greš normalno oblečen za ta letni čas, al v kratkih hlačak al kak? Pa verjetno nam ni treba nekih dolgih rokavov zraven vlačit?

No, kakorkoli gremo v Vivat in vsaka informacija bo dobrodošla. user posted image user posted image

aja gremo za 4 dni
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj v toplice
14.2.2011 12:17:11   
ksenjak
Po moje se bosta najbolje počutila kar v trenirkah, za v bazen pa bi ti priporočala le kopalke in kopalni plašč. Aja, pa na brsičo na pozabiuser posted image .

lp

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj v toplice
14.2.2011 12:17:58   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Po moje se bosta najbolje počutila kar v trenirkah, za v bazen pa bi ti priporočala le kopalke in kopalni plašč. Aja, pa na brsičo na pozabiuser posted image .

lp


Seveda sem imela v mislih brisačo.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj v toplice
14.2.2011 12:24:42   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Po moje se bosta najbolje počutila kar v trenirkah, za v bazen pa bi ti priporočala le kopalke in kopalni plašč. Aja, pa na brsičo na pozabiuser posted image .

lp


aha, hvalauser posted image
no kot vedno sem preveč komplicirala in sem spakirala vsega bogauser posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj v toplice
14.2.2011 12:36:37   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Po moje se bosta najbolje počutila kar v trenirkah, za v bazen pa bi ti priporočala le kopalke in kopalni plašč. Aja, pa na brsičo na pozabiuser posted image .

lp


Če boš bivala v depandansi Vivat, ti bodo mogoče v tem letnem času kopalke in kopalni plašč premalo.....ker moraš do bazena, ki je v Hotelu Vivat, iti kakih 50, 60 metrov zunaj......user posted image

< Sporočilo je popravil liliana -- 14.2.2011 12:37:05 >

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj v toplice
14.2.2011 12:38:22   
ZmajTolovaj
Jaz sem bila v trenirki.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj v toplice
14.2.2011 12:53:43   
Nika v službi
Jaz v hotelu praviloma ne hodim v trenirki, sploh če gre za hotel višje kategorije. Ok, mogoče za zajtrk, pa če greš potem ven na rekreacijo, sicer pa pač hlače, kavbojke, krilo, pulover, kar sicer nosiš. Saj v službo, trgovino ali na kavico verjetno tudi ne greš v trenirki... ali pač? Kakor koli, če je hotel povezan z bazeni, do tja ne potrebuješ drugega kot kopalni plašč in kopalke š brisače. Nekateri imajo uporabo kopalnega plašča všteto v ceno in te plašča čakata v sobi. Preveri v hotelu, da ne boš nosila dveh plaščev zaman. Za otročka pa le vzemi plašček.

Uživajte!

p.s. Kratki rokavi ti tudi vedno prav pridejo, jaz jih vedno vzamem s seboj. In natikači za hojo po bazenih.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj v toplice
14.2.2011 13:04:25   
sazi
Mi smo se ravno vrnili in Moravcev. Večinoma smo bili v kavbojkah/trenirkah. Kopali smo se tako v hotelskem bazenu kot v Termah 3000 - do kamor se gre malo tudi zunaj, zato smo imeli, kadar smo šli tja tudi bunde in kape.
Kratki rokavi pridejo zelo prav, saj je v hotelu zelo toplo. Smo imeli v sobi odprto okno in zaprt radiator, pa je bilo še vedno 23 stopinj.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj v toplice
14.2.2011 13:06:10   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

ok, jutri greva z dragim in s sinčkom prvič pozimi v toplice in nekak nimam predstave kaj si v hotelu obleči. user posted image Ok, vem da je smešno, ampak kako so ljudje vajeni? Do bazena greš normalno oblečen za ta letni čas, al v kratkih hlačak al kak? Pa verjetno nam ni treba nekih dolgih rokavov zraven vlačit?

No, kakorkoli gremo v Vivat in vsaka informacija bo dobrodošla. user posted image user posted image

aja gremo za 4 dni



Mi smo bili konec oktrobra par dni v Čateških. Glede na to, da je hotel povezan z bazenom, nisem prav nič komplicirala - na zajtrk in večerjo sva šla z možem v hlačah ala trenirka+pulover/majica, sin je bil oblečen tako, kot je doma - majčka in trenirka, za na bazen pa kopalke, brisača, kopalni plašč in crocsi. Simpl. Tudi ostali gosti so bili oblečeni povsem običajno, nobenih fensi oblek, kril ipd. Itak smo bili večino dneva v bazenu, zvečer pa v igralnici za otroke. user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj v toplice
14.2.2011 16:17:35   
Hope2
v vivatu imaš kopalne plašče za odrasle v sobah, vendar je potrebno nekaj plačat.
S sabo vzami še igrače za v vodo

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj v toplice
14.2.2011 17:17:50   
katy83
hvala vsem za odgovoreuser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?