|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj naj rečem???
19.1.2009 19:14:34   
Alisa
Če na kratko napišem;
31.12.2008 sem prenehala delat pri enem podjetju v eni od poslovalnic, in nato je to poslovalnico prevzel sin od bivše diroktorce, in me prosil če bi on prevzel ali bi ostala pri njemu oz. njegovi firmi. Z njim se namreč razumem odlično ( z mamo sta kot noč pa dan).
In meni je itak odgovarjal, saj mi ni bilo potrebno iskat novo službo. In med tem časom sem jaz zanosila ( zdaj dobrih 8 tednov). Prejle pa me kliče, da če bi se lahko dobili, da bi se pogovorili še z računovodkinjo kako in kaj. Namreč zadnjič smo govorili oz. on  je dal predlog da bi bila kao zaposlena za 4 ure, ostale 4 pa bi imela na roke. Trenutno kredita ne mislim jemat, ker ga ima čez glavo, njemu bi na en način pomagala, vendar pa sem že pri prvi user posted image šla na roke šefu , pri porodniški pa se mi je znatno poznalo, saj tisto kar dobiš na roke nihče ne upošteva.
zDaj pa ne vem kaj naj naredim, namreč povedala še nisem da sem user posted image , saj sem hotela počakat vsaj do Nuhalne.
Kaj naj naredim  ob 20h danes mam sestank??
Pomagajte prosim!!!
Hvala


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj naj rečem???
19.1.2009 19:29:35   
Netopirčy81
Slej ko prej boš itak mogla povedat. Tko je. Vseen, če to tudi danes nardiš. Upam, da se bo dobro izšlo. Srečno

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj naj rečem???
19.1.2009 19:32:19   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Netopirčy81

Slej ko prej boš itak mogla povedat. Tko je. Vseen, če to tudi danes nardiš. Upam, da se bo dobro izšlo. Srečno



Enako.

Srečno!user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj naj rečem???
19.1.2009 19:33:26   
Taanikaa
jst mislim da prvo povej da si user posted image ,pa boš pol vidla sploh kak dogovor ti naprej ponuja,če še sploh kak..upam na najboljše in držim pesti..drgač pa jst nikakor nebi sprejela tega 4 ure plačamo,4 ure dobiš na roke,ker sej si sama rekla da si to že dala skoz in se ti na porodniški to ne upošteva in dobiš znatno manj porodniške zato,ker sama veš da ravno ko si v porodniški,tolk več denarja rabiš (vsaj mi no porabimo ker nimamo možnosti dobit od nikogar nič več) in je vse tolk drago,otroc rabijo,nimaš kej. To je moje mnenjepa fajn se zmenite,upam da v tvojo koristuser posted image

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj naj rečem???
19.1.2009 19:45:33   
bskrle
Kaj pa če te zaposli za poln delovni čas, ti pa koristiš krajši delovni čas, tako del prispevkov plača država.

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj naj rečem???
19.1.2009 20:08:37   
srki
Če je fer do tebe, bi mu takoj povedala. Če boš še naprej delala, pa četudi za 4 ure, je boljše to, kot nič. Odločiti se boš morala pa sama.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj naj rečem???
19.1.2009 20:20:49   
ribica.
povej mu sedaj, pa boš vidla če te ma še tolk rad kot prej ;) Boš vsaj zvedla resnico. Pa tudi, odvisno komu bi rada delala uslugo, sebi al njemu??

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj naj rečem???
20.1.2009 6:13:59   
Alisa
Punce najprej hvala vsem za pomoč.


Zmenili smo se tako, da bom delala kot 4 ure, 4 ure na roke, vendar mi je dvignil tok neto, da se pri porodniški, glede na zadnjih 12 mesecev ko bom morala pisat za porodniško ne bo bistveno poznalo. Najprej je bil šok, potem pa smo se vsaj po mojem dobro zmenili.
Jaz sem zadovoljna,  on pa tudi kljub nepričakovani novici.

Hvala njemu in punce tud vam.


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj naj rečem???
20.1.2009 9:59:55   
MAŠKA
Pri porodniški se ti bo poznalo. Vse kar bi ti dal na izplačilno listo bi predstavljalo osnovo za porodniško. Poznalo pa se bo tudi naprej pri bolezninah in negi za otroka, ker se za vse te zadeve vzame osnova preteklega leta in še to le 80%.

Za moje pojme ni tole idealen delodajalec, ampak če druge službe nimaš, je pa vseeno bolje kot nič.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj naj rečem???
21.1.2009 6:19:31   
Alisa
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Pri porodniški se ti bo poznalo. Vse kar bi ti dal na izplačilno listo bi predstavljalo osnovo za porodniško. Poznalo pa se bo tudi naprej pri bolezninah in negi za otroka, ker se za vse te zadeve vzame osnova preteklega leta in še to le 80%.

Za moje pojme ni tole idealen delodajalec, ampak če druge službe nimaš, je pa vseeno bolje kot nič.


Pri porodniški se mi na prejšno plačo, ki sem jo dobivala ne bo poznalo, ker mi je tok brutto zvišal. Prej sem imela za 8 ur, tako plačo kot jo bom zdaj imela za 4 ure. Ta pogodba pa je začasna, za dobo 3 mesecev, potem pa po stari 8 ur.



_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Fantovsko ime
metuljčica12

Katero fantovsko ime vam je všeč

Žan (14%)

Nik (32%)

Urh (36%)

Anže (18%)


Število vseh glasov: 22

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!