|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj naj naredim
10.5.2009 22:59:55   
2005gl
drage mamice kaj naj naredim,naša tamala bo čez en teden stara 6m.
ima pet zobekov in me je že pre 14-dnevi začela fejst grist za dojko.
Kljub temu pa sem ugotovila da tudi mleko nimam dovolj več močno,
in to tako da se mi je ponoči dva dni zbujala skoraj vsako uro in jaz
vzamem mleko in ji v flaško naredim čokolino in glej spala je celo noč!
morem pa še povedat da ji že dugo hrano tudi dajem,lahko rečem da kar vse po
malem rada je!!!!
ampak problem je da mi marsikdo reče da bi še morala kupti aptamil ali kakšen drug
dodatek in ne še čokolino ,kaj bi ve naredile -
ZDAJ PRI 6M-POLEG VSE OSTALE HRANE-da še povem vse dobro prenaša nobenega problema
ČOKOLINO ALI KAKŠEN DRUG DODATEK

hvala za nasvete
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj naj naredim
10.5.2009 23:07:55   
Anonimen
jaz sem mojemu malemu ko je bil 3mesece star dala rižolino,ker se je od aptamila zbujao nba vsako uro...verjetno je bil lačen.pol pa s 6mesecov čokolino in te zadeve..kravlje mleko je začel pitis 6mesecov...sedaj je zdrav 5letnik z nič bolezni,in alergij...skoraj nikoli bolan..1krat na leto prehlajen..pač odvisno od otroka kako prenašauser posted image

(odgovor članu 2005gl)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj naj naredim
10.5.2009 23:30:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 2005gl

drage mamice kaj naj naredim,naša tamala bo čez en teden stara 6m.
ima pet zobekov in me je že pre 14-dnevi začela fejst grist za dojko.
Kljub temu pa sem ugotovila da tudi mleko nimam dovolj več močno,
in to tako da se mi je ponoči dva dni zbujala skoraj vsako uro in jaz
vzamem mleko in ji v flaško naredim čokolino in glej spala je celo noč!
morem pa še povedat da ji že dugo hrano tudi dajem,lahko rečem da kar vse po
malem rada je!!!!
ampak problem je da mi marsikdo reče da bi še morala kupti aptamil ali kakšen drug
dodatek in ne še čokolino ,kaj bi ve naredile -
ZDAJ PRI 6M-POLEG VSE OSTALE HRANE-da še povem vse dobro prenaša nobenega problema
ČOKOLINO ALI KAKŠEN DRUG DODATEK

hvala za nasvete



Jano,glede na to, da si šla iz dojenja hopla na čokolino pri 6 mesecih, ji najbrž tud klobasa ne bo škodla, pa še nasitila jo bo.user posted image


A sploh kdaj prebereš omejitve po mesecih? Pa čokolino, ki je največji alergen za otroka?Ta je priporočljiv šele po 8 mesecu, nekaterimotrokom ga odsvetujejo celo do 1 leta. Tega pa res ne bom razumela. na GH se gre počasi, postopoma.


(odgovor članu 2005gl)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj naj naredim
10.5.2009 23:33:34   
Anonimen
Didlinaa,se podpisem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj naj naredim
11.5.2009 0:09:09   
pikicai
user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: 2005gl

drage mamice kaj naj naredim,naša tamala bo čez en teden stara 6m.
ima pet zobekov in me je že pre 14-dnevi začela fejst grist za dojko.
Kljub temu pa sem ugotovila da tudi mleko nimam dovolj več močno,
in to tako da se mi je ponoči dva dni zbujala skoraj vsako uro in jaz
vzamem mleko in ji v flaško naredim čokolino in glej spala je celo noč!
morem pa še povedat da ji že dugo hrano tudi dajem,lahko rečem da kar vse po
malem rada je!!!!
ampak problem je da mi marsikdo reče da bi še morala kupti aptamil ali kakšen drug
dodatek in ne še čokolino ,kaj bi ve naredile -
ZDAJ PRI 6M-POLEG VSE OSTALE HRANE-da še povem vse dobro prenaša nobenega problema
ČOKOLINO ALI KAKŠEN DRUG DODATEK

hvala za nasvete



Jano,glede na to, da si šla iz dojenja hopla na čokolino pri 6 mesecih, ji najbrž tud klobasa ne bo škodla, pa še nasitila jo bo.user posted image


A sploh kdaj prebereš omejitve po mesecih? Pa čokolino, ki je največji alergen za otroka?Ta je priporočljiv šele po 8 mesecu, nekaterimotrokom ga odsvetujejo celo do 1 leta. Tega pa res ne bom razumela. na GH se gre počasi, postopoma.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj naj naredim
11.5.2009 7:39:41   
aluš
Ja, veš, večkrat je tako, da se težave ne pokažejo takoj ampak kasneje, čez leta. VSaj meni je bilo tako razloženo.

Jaz bi bila na tvojem mestu malo bolj previdna. Saj če tamala rada je, bo tudi rižko dober namesto čokolešnika. Ker čokolešnik oz. čokolino so res kar huda obremenitev za želodček. Pa probaj z aptamilom. Bo boljše. Edino če ga ne bo sprejela (mojemu nobenemu ni pasal, tako, da sem ta velikemu, ampak to pred 12-timi leti tudi pri 6 m začela dajat navadno mleko, tamalega pa sem do 13 m dojila, potem smo šli na navadno mleko), potem mogoče navadno mleko. AMpak probaj še vztrajat z dojenjem. Ker kar naenkrat po 6 m mleka ne more zmanjkat. Glede grizenja pa baje, da moraš, ko te ugrizne, dojko vzet in strogo povedat, da se to ne sme. baje razumejo. Izkušenj s  tem pa nimam, je pa imela prijateljice te "vaje" z grizenjem. In je en čas potem tud dojila z nastavkom (da se je zacelilo). Ampak je z dojenjem normalno nadaljevala, ker se je po kakšnem mesecu punčka "skulirala".

(odgovor članu pikicai)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj naj naredim
11.5.2009 23:09:33   
Veselka21
Naša se je pri 4,5 tako zbujala in ful vlekla dojko. Potem sem ji začela dajat opoldne in zvečer rižolino od Milupe na žličko. Se je stanje umirilo. Potem sem počasi uvajala drugo hrano. Dojiva se pa še(7m) zjutraj in zvečer. Očitno je bila takrat tako lačna in tudi jaz sem mislila, da nimam več dovolj mleka

(odgovor članu 2005gl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?