|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj jedo?
4.7.2005 21:56:52   
corfu
Kaj imajo raje:duda: in kaj jim ponudite, doma pripravljeno hrano ali kupljene kašice?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaj jedo?
4.7.2005 21:58:39   
**Petra**
Ko gremo z doma, ji s sabo vzamem kupljene kašice, drugače pa doma pripravljamo hrano, razen, če se nam kam mudi.

Kupljenih zelenjavnih kašic ne mara, medtem ko sadne obožuje.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kaj jedo?
4.7.2005 22:20:06   
lidia
:metulj:pri nas povsem enako!:metulj:

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kaj jedo?
4.7.2005 22:41:00   
valči
Kupljene hrane zaenkrat ne mara,ji sama kuham,rada ima edino kuplene kašice od Hippa,ki se mešajo z vodo,je jih za večerjo:muca:

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kaj jedo?
5.7.2005 7:18:00   
Nia30
Sadje pripravim sama, kosilo pa iz kozarčka Hipp (po 9m pa bomo začeli s hrano, ki jo jemo mi - seveda nezačinjeno). Zvečer mlečna kašica Milubrei.

Lp

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kaj jedo?
5.7.2005 9:44:37   
Mina1
Jaz sem bila pri prvem kar naprej zunaj (na terenu in tako:)-), torej sem več ali manj kupovala Hipp, Nestle, Alete kašice, tudi Frutek... - in vse je več ali manj rad jedel, skoraj bolje kot doma:zmeden:

Enostavno nisem komplicirala, pa je bil vedno zdrav, tako da;)

Zdaj pri drugem 4-mesečniku še ne vem, ker mu nekako še ne potegne nič razen mleka in tako.

pa-pa Mina1

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kaj jedo?
5.7.2005 15:22:53   
SISI25
Jaz jima vso hrano pripravljam sama, razen če kam gremo jima dam Hippovo kašico - sadno. Sem jima kupljeno dala sama kakih 2x.
Rada imata pa oboje.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kaj jedo?
5.7.2005 23:14:46   
Pikca
Naša je poseben primer - zelo neješča. Kašic in frutkov sploh ne mara, če kam gremo, ima za malico kruh ali banano ali piškot. Tudi pri domači hrani je izbirčna, usta odpre le, če je (zanjo) dovolj okusno, se pravi vsaj malo posoljeno in začinjeno. Ker je taka suhica, ji ugodimo, saj drugače sploh ne bi nič jedla...
Lp, Pikca

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




katero ime
Kratka

za fantka?

Aleks (56%)

Marko (44%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!