|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj je zdaj s to subvencijo
13.7.2009 9:19:29   
Alisa
Ali kdo kaj več ve kaj je s to subvencijo za mlade družine:
Ali niso rekli da bodo začeli izplačevati v mesecu juliju? A je sploh kdo že dobil odločbo oz. odgovor kdaj in kako?
Ker leto vse skupaj res dolgo traja.user posted image


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
13.7.2009 9:51:15   
Tinky
Jaz se tudi sprašujem kaj čakajo.
Sem pa glihkar klicala (2x) pa se nobeden ne ogasi user posted image
Bom probala kasneje, pa če kaj zvem, javim.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
13.7.2009 9:51:48   
PAJO
mi tud še nč nismo dobil,ne odločbe ne nčuser posted image user posted image user posted image
ne vem kaj je to letosuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
13.7.2009 9:54:09   
knedli
Ne vem zakaj se razburjate. Pokličite na sklad pa boste izvedle. Presenetilo jih je število vlog. Še enkrat več jih je kot lani, tko da počasi bodo odločbe.

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
13.7.2009 9:58:47   
Tinky
Evo, frišne informacije.

Ne vejo niti kdaj bojo začeli sklepe pošiljat, ker vloge še pregledujejo, lahko da bo še konec tega meseca, kot šele avgusta. Pošiljali bojo v več paketih, prednost imajo pa tisti, ki so subvencijo pretekla leta že dobili.
Se pravi, da tisti, ki smo letos prvič oddali vlogo, bomo dobili med zadnjimi. Kdaj pa....pa pitaj boga.



_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
13.7.2009 10:10:27   
NAJBOLJŠA
Kakšna subvencija pa to je?

_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
13.7.2009 10:13:33   
Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Kakšna subvencija pa to je?


za mlade družine

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
13.7.2009 11:02:34   
kajalin*
kakšni so pa pogoji?

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
13.7.2009 11:58:27   
Anonimen
Govora je o subencijah za prvo reševanje stanovanjskega problema za mlade družine.

Razpis in pogoji so objavljeni na straneh stanovanjskega sklada.

(odgovor članu kajalin*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
13.7.2009 12:13:36   
NAJBOLJŠA
Punce, mene pa zanima glede dodatka na veliko družino.Na csd šiška piše, da bo izplačilo 14.04....Hallooo, a ga nismo dobili 3 meseca?

_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
14.7.2009 6:58:08   
Alisa
Ne ponavadi so izplačila iz CSD vsa tam po 11. v mesecu od porodniške, otroških, -........

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
14.7.2009 11:16:36   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

Evo, frišne informacije.

Ne vejo niti kdaj bojo začeli sklepe pošiljat, ker vloge še pregledujejo, lahko da bo še konec tega meseca, kot šele avgusta. Pošiljali bojo v več paketih, prednost imajo pa tisti, ki so subvencijo pretekla leta že dobili.
Se pravi, da tisti, ki smo letos prvič oddali vlogo, bomo dobili med zadnjimi. Kdaj pa....pa pitaj boga.




Prvi paket bi lahko že zdavnaj odposlali. Zakaj morajo najprej vse vloge pregledat user posted image

Glede na to, da se vloge obravnavajo po datumu pošiljanja (si lahko datum in uro gor napisal oz. je na nalepki priporočene pošiljke), se točno ve, kdo pride prej na vrsto. In se mi ne zdi fer, da bi novinci morali čakat do konca.

Aja, mi nismo novinci.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
14.7.2009 11:22:00   
Tjašy
To velja za vloge oddane po 3.mesecu(v primeru,ko se družina poveča pozneje,....)user posted image

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
15.7.2009 13:32:06   
*bubi*
Evo, danes me je (vsaj za trenutek) razveselila pošta.

Obveščajo me, da so prejeli mojo vlogo in jo bodo obravnavali pod številko to pa to... user posted image  

Datirano 7.7., so že "kupili" en teden.


Zdaj pa bo verjetno v kratkem odločba user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Tjašy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
15.7.2009 18:55:11   
Tinky
bubi, kdaj si pa oddala vlogo? Si bila med "ta zgodnjimi" ?

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
15.7.2009 19:49:05   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

bubi, kdaj si pa oddala vlogo? Si bila med "ta zgodnjimi" ?


Ja. Po dnevu, ne pa po uri. user posted image  Saj po številki zadeve vidiš, kateri si user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
15.7.2009 20:17:03   
Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

bubi, kdaj si pa oddala vlogo? Si bila med "ta zgodnjimi" ?


Ja. Po dnevu, ne pa po uri. user posted image  Saj po številki zadeve vidiš, kateri si user posted image


Nisem še nič dobila, zato sprašujem

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
16.7.2009 8:13:27   
Alisa
evo tud jaz sem včeraj prejela pošto od SSRS in isto, da so prejeli vlogo in da jo vodijo pod to in to zap. št., sem mislila da bo vsaj napisano kdaj približn bo.
No vsaj nekaj se premika zlooooooooooooo pooooooooočas.
jaz sem oddala mislim da teden dni po objavi.


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
16.7.2009 8:18:02   
Alisa
Evo še iz strani stanovanjskega sklada;
SSRS odgovarja na vprašanja o subvencijahDatum: 15. julij 2009SSRS odgovarja na vprašanja o subvencijah; številu prejetih, neustreznih, nepopolnih vlog, o sredstvih in o primerjavi s prejšnjim javnim pozivom za dodelitev subvencij mladim družinamSpoštovana ekipa cekin.si!   V nadaljevanju vam podajamo odgovore na vaša vprašanja, ki smo jih prejel 8.7.2009 ob 11.07. uri.   Koliko vlog je bilo odobrenih in koliko zavrnjenih ter neustreznih (s pozivom za dopolnitev)? Če je le možno, prosimo za skupne in tudi za ločene podatke za vloge za prvo reševanje stanovanjskega problema in za vloge za tržni najem stanovanja, tudi pri naslednjih vprašanjih.   Stanovanjski sklad Republike Slovenije, javni sklad, je za leto 2009 objavil javni poziv za dodelitev subvencij po ZNSVS-B (Uradni list RS, št 33/2009). V času od 4.5.2009 do 16.06.2009 smo na Stanovanjskem skladu Republike Slovenije, javnem skladu (SSRS) prejeli 4.205 vlog, vključno z nepopolnimi in prepozno oddanimi. Od vseh prejetih vlog za leto 2009 je 73 vlog za najem.    Vloge so v postopku ugotavljanja upravičenosti in dopolnjevanja, zato bo mogoče število odobrenih in zavrnjenih vlog podati po zaključku navedenih postopkov.   Koliko je bilo letos vlog novih prosilcev v primerjavi z lanskim letom in koliko vlog predhodnih prosilcev z ozirom na to, da lahko mlada družina subvencije pridobi za največ 8 let.   V letu 2008 je Sklad za namene izplačil subvencij po pozivu iz leta 2008 iz proračuna Republike Slovenije prejel in izplačal 2.158.896 EUR sredstev.   Po pozivu 2006 je bilo prejetih 322 vlog, za leto 2007 1.484 in za leto 2008 2.355 vlog. Letos je vlogo oddalo 1.909 prosilcev, ki so bili upravičeni do subvencije že v letih 2006 in/ali 2007 in/ali 2008 ter 2.296 novih prosilcev.   Prosimo tudi za primerjavo letošnjega poziva s predhodnim glede novih vlog.   Po pozivu 2008 je Sklad prejel 2.355 vlog, po pozivu 2009 pa 4.205.   Koliko bo znašal znesek celotnih izplačil SSRS po tem zadnjem javnem pozivu - ali bo presegel predvidena oz. zagotovljena sredstva?   Višina sredstev, potrebnih za izplačilo subvencij po javnem pozivu 2009, je odvisna od končnih odločb o upravičenosti do izplačila subvencij in bo znana po zaključku obravnave vseh prejetih vlog.   V katerih terminih, po koliko in do kdaj bodo izvedena vsa odobrena izplačila?   Nakazila upravičencem bodo potekala po izdaji in pravnomočnosti posameznih sklepov.  
Ali je že znano kdaj je predviden naslednji javni poziv za dodelitev subvencij mladim družinam in s kolikšnim predvidenim zneskom subvencije na posameznega družinskega člana?   Zakon predvideva vsakoletno objavo javnega poziva za dodelitev subvencij mladim družinam, predvidoma do konca meseca junija. Tako bo ponovni poziv za dodelitev subvencij mladim družinam za prvo reševanje stanovanjskega vprašanja objavljen v prvi polovici leta 2010. Z objavo javnega poziva pa bodo znani tudi podrobnejši kriteriji oziroma pogoji za dodelitev subvencije.   Lep pozdrav,   Rebeka Rupnik zadolžena za stike z javnostmi Stanovanjski sklad Republike Slovenije, javni sklad


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
16.7.2009 9:49:56   
Tinky
No, pa je poštar prinesel tudi meni to obvestilo. Števlika pod katero me vodijo je pa tako visoka, da ne morem vedet kam me uvršča.

Jah nič, bo treba pač počakat.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
16.7.2009 9:57:45   
Urša
Tudi jaz sem dobila to obvestilo. Pomoje zna še trajat...user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
5.8.2009 20:38:55   
mižek
ali je že kdo dobil nakazano subvencijo, ali vsaj odgovor da mu pripada in da jo bo dobil?

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj je zdaj s to subvencijo
5.8.2009 20:41:13   
Erdbeere
jaz sem samo obvestilo dobila, da smo vložili, smo pa že lani dobili, tako da bi mi "povratniki" lahko kaj prej dobili user posted image user posted image

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




glasbene počitniške delavnice
harmonika

Koliko vam je pomembna strokovnost pri glasbenih delavnicah

zelo pomembna (72%)

mi je vseeno (10%)

ni tako pomembno, važno da otrok ni na cesti (18%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!