|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj je najboljse?
1.4.2009 14:23:59   
vesela veselka
zanima me, kaj je najboljse v tem primeru narediti -

svoji puncki dajem kapljice proti krcem, dajati moram 15 minut pred hranjenjem, ko ji dam kapljice, ta čas teh 15 minut, ki morajo miniti, jaz začnem pripravljati Aptamil. Ko mine čas in jo želim nahraniti ona enostavno zaspi, zdi se mi pa škoda jo zbujati.

Zanima me, kaj storiti:
- jo zbuditi
- cakati, da se zbudi in pripraviti novi aptamil?

Sedaj pa me zanima, KOLIKO NAJVEC CASA (V MINUTAH) PUSCATE PRIPRAVLJEN APTAMIL DA ''STOJI''??

Koliko je sploh dovoljeno ce sploh je????

Res me zanima, ker imam vsak dan ta problem. Vsem hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj je najboljse?
1.4.2009 14:28:46   
benika
Zakaj pa ji daješ kapljice 15 min pred jedjouser posted image Če vidiš da ti otrok zaspi ji kaplice daj tik pred flaško ali takoj po njej.

Aptamil je najboljši pripravljen svež in v tistih 158 min med kaplicami in jedjo se ne bo pokvaril.

Naredi aptamil, daj ji kaplice, jo 15 min animiraj in jo nato nahrani. Simpl. Glej, ne mi zamerit, kar ti bom rekla ampak ti se obremenjuješ s preveč nepotrebnimi stvarmi. Predvidevam, da je to zate prvi otrok ampak če bi le malo poslušala srce in razum bi ti bilo bistveno lažje pri marsikateri stvari.

Srečno.


(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj je najboljse?
1.4.2009 14:29:52   
Anonimen
V tem primeru je najbolje, da ga odložiš za ta čas kar na radiator.  Kakšne kapljice pa dajaš, da moraš čakat?user posted image

(odgovor članu vesela veselka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj je najboljse?
1.4.2009 14:30:57   
benika
V tem primeru je najbolje, da ga odložiš za ta čas kar na radiator.


Ma niti ni treba dat stekleničke na radiator. Malce toplejšo vodo daj noter pa bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj je najboljse?
1.4.2009 14:46:51   
2srcka
Jaz sem enkrat nekje zasledila da je umetno mleko uporabno največ dve uri če je v hladilniku. Koliko je res pa ne vem.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj je najboljse?
1.4.2009 18:23:08   
vesela veselka
zakaj dajem kapljice pred jedjo? Zato punce, ker smo v lekarni kupili kapljice proti krcem AQUA CARMINATIVA na katerih pise ''8-10 kapljic 15 minut pred obrokom 2-4 krat dnevno'', nisem si sama to izmislila, tako pise na flaski, plus je teta v lekarni rekla, da je potrebno tako dajati!!!!

Odgovor tisti, ki je skritizirala ''zakaj punčko ne animiram'' :)) drzim se navodil - dam kapljice - v teh 15 minutah pripravim Aptamil in puncko animiram, a ona vseeno zaspi, ne morem je prisiliti da je budna.

Katere kapljice pa ve uporabljate? Obstajajo sploh taksne, ki se lahko dajejo po jedi?????????????????

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj je najboljse?
1.4.2009 18:41:28   
Najaa
Daj ji kapljice in jo pojdi previt. V tistih 15 minutah lahko malo potelovadiš z njo in ziher ne bo zaspala. Aptamil pa pred tem narediš in ga pustiš v vroči vodi, da se flaška namaka.

Drugače pa je umetno mleko lahko v hladilniku shranjeno do 24 ur. Tako delajo tudi v P

Če pa rabiš kapljice, ki se lahko dajo tik pred ali po obroku, pa vprašaj v lekarni, jih je cel kup takih.

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj je najboljse?
1.4.2009 18:56:41   
benika
Obstajajo sploh taksne, ki se lahko dajejo po jedi?????????????????


Seveda obstajajo. Mi smo npr. imele Lefaxin, pa Babynos in vse smo mu dajali tik pred jedjo. In nisem te kritizirala, da punčke ne animiraš, temveč sem ti čisto lepo napisala.

Pa še vedno mislim, da se preveč obremenjuješ s stvarmi.

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj je najboljse?
1.4.2009 19:00:20   
TinaV*
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Obstajajo sploh taksne, ki se lahko dajejo po jedi?????????????????


Seveda obstajajo. Mi smo npr. imele Lefaxin, pa Babynos in vse smo mu dajali tik pred jedjo. In nisem te kritizirala, da punčke ne animiraš, temveč sem ti čisto lepo napisala.

Pa še vedno mislim, da se preveč obremenjuješ s stvarmi.



se podpisem


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj je najboljse?
1.4.2009 22:35:47   
CatJa
Potem pa celotno proceduro začni izvajati prej. Se pravi, ji ne daš kapljic 15 do desetih in ob desetih mleko, pač pa s kapljicami začneš ob pol desetih, če je tako hudo zaspana. Pa tudi drugače mislim, da se ti ni treba držati navodil kot pijanc plota.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj je najboljse?
1.4.2009 22:41:34   
Katjusa
če ti zaspi verjetno ni lačnauser posted image user posted image user posted image user posted image

aptamil se ne pokvari tako hitro..... men se še nikol ni pokvaril... nebi o podrobnostih, ker tle te hitro spluvajo sam v 15 minutah al pa tud v1 uri se ne pokvari..... a misliš, da v P delajo vedno sveže mleko????'

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj je najboljse?
1.4.2009 22:43:54   
benika
aptamil se ne pokvari tako hitro..... men se še nikol ni pokvaril... nebi o podrobnostih, ker tle te hitro spluvajo sam v 15 minutah al pa tud v1 uri se ne pokvari..... a misliš, da v P delajo vedno sveže mleko????'


Mleko imaš lahko v hladilniku do 12 ur.  Tudi jaz sem zvečer preden sem šla spat, naredila mešanico, jo dala v hladilnik, potem pa jo samo pogrela v mikrovalovni.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj je najboljse?
1.4.2009 22:51:01   
Abra
V porodnišnici v LJ hranijo mleko v hladilniku 24 ur. Vsak dan ob 9h zjutraj jim naredijo svežega. To mi je sestra povedala. In na sobni temperaturi ti lahko mleko stoji tistih 15 min, pa tudi pol ure, saj otrok navadno tudi ne poje nevem kako hitro user posted image drugače ga pa lahko pogreješ, če se ti zdi, da se v tistih 15min tako ohladi. Samo to pazi, da ne pogrevaš več kot enkrat.
Prej boš nehala komplicirat, lažje ti bo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj je najboljse?
2.4.2009 6:55:17   
Čebel@
moja bejba je stara 6 tednov in približno vem kdaj bo jedla-čez dan jo itak zbujam na 3 ure,zato ji grem ene 20 minut prej narediti  mleko in ko se ona zbudi je ravno taprava temperatura za pojest.....se strinjam s puncami da če zaspi,potem verjetno ni lačna.....če res ni stara ,nevem,3 dni je verjetno dalj časa budna kot pa 15 minut-moja je pri enem mesecu lahko pred obrokom in po njem budna tudi po eno uro in več

srečno

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj je najboljse?
2.4.2009 21:27:53   
jonna
KAJ JE NAJBOLJŠE? user posted image user posted image user posted image

Vesela veselka, najboljše je v naslovu teme nakazati, o čem bi rada govorila.
Pa brez zamere. user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




eko perilo
majch

Ste pripravljeni odšteti nekaj več denarja za perilo iz eko/organskega bombaža?

ne (50%)

da, vsekakor (15%)

da, če je tudi dizajn dober (35%)


Število vseh glasov: 215

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!