|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jutrooooooo
11.4.2008 8:31:06   
snake
a ste se naspale???

malo sem zaspala danes pa sem komaj komaj se stuširala in pokosila gozd tam spodaj, ker mam danes gineko.....laufala sem kouser posted image v avtuuser posted image


_____________________________

življenje je lepo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jutrooooooo
11.4.2008 8:33:47   
Dream
Jutro!

Komaj sem se zvlekla iz postelje in skoraj zamudila službo. Danes sem narejena zelo na počasi... Komaj čakam, da mi ne bo treba več v službo in bom lahko spala kolikor mi bo narekovalo telo... Da bi še kakšno goščavo urejala? No way, sem preveč zmozgana. Očitno mi mala pikica jemlje koncentracijo, spomin, energijo in še kaj...

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jutrooooooo
11.4.2008 10:08:50   
aljuška
kačica, kako je s tvojim zobomuser posted image ?

_____________________________





(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jutrooooooo
11.4.2008 10:22:15   
snake
ooo hvala aljuška za zanimanje, sem popila glih včeraj zadnji amoksiklav in končno je angina šlauser posted image
ampak še vedno se ne počutim ta pravo....zob me na momente ruži kot da bo poletel venuser posted image drugače pa je kul.....zobarca pa me je naročila komaj maja ker imajo vse polno in je rekla da ne more zdaj nič ker zobek ni še pokukal ven!

ti si ok???




_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jutrooooooo
11.4.2008 10:33:22   
aljuška
ja,ja, jaz sem zdaj ok, čeprav kašljam kouser posted image , ben ma to ni hudo, bolje to kakor zobuser posted image ..Pa šele maja te je naročila? aja, če zob še ni pokukal ven,verjetno tudi nič ne more ( ma mi je čudno, ker jaz imam te modrostne - no, sem jih imela, odkar pomnimuser posted image user posted image  zase )
user posted image user posted image da ni več angineuser posted image

_____________________________





(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?