|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jesenska roba v H&M
16.8.2009 20:27:06   
petra2a
A je bila katera v kratkem? Imajo že kaj novega jersenskega za otroke...za v vrtec trenirke in to? Ker nisem ravno iz Lj prej vprašam, ali se mi splača iti, ali ne.user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jesenska roba v H&M
16.8.2009 20:29:58   
mojcaziga
V MB že nekaj imajo. V primerjavi z Avstrijo se mi zdi zaenkrat izredno slaba izbira. Pri nas imajo še kar nekaj robe, ki je znižana in nimam pojma od kod so jo potegnili user posted image . Sama gleda za 7-letnika in imajo dolge trenirke, jope in podložene hlače. to zaenkrat, mogoče v LJ kaj več.

lp

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jesenska roba v H&M
16.8.2009 20:38:33   
Tjašy
Na rudniku v Supernovi je bila prejšnji teden slaba izbira česarkoli,.....user posted image Lahko pa jih pokličeš in vprašaš kdaj dobijo novo robo,.....user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jesenska roba v H&M
16.8.2009 21:19:52   
petra2a
IZVIRNO SPOROČILO: Tjašy

Na rudniku v Supernovi je bila prejšnji teden slaba izbira česarkoli,.....user posted image Lahko pa jih pokličeš in vprašaš kdaj dobijo novo robo,.....user posted image


Imaš kakšen direkten kontakt?

(odgovor članu Tjašy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jesenska roba v H&M
16.8.2009 21:22:14   
Anonimen
V petek ne na rudniku ne v BTCju niso imeli nič pametnega, vsaj od št. 86 naprej ne!

(odgovor članu petra2a)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jesenska roba v H&M
16.8.2009 21:45:31   
krtek 1
Jaz sem bila danes in sem se kar obrnila,ker ni bilo nič pametnega.Iskala sem trenerke za 5 letnika in 1 letnika in sem jih dobila v Zari.V H&M so jih sicer imeli (za starejšega sina) ampak same z patentom in enobarvne.Tudi Okaidi ni imel nič pametnega.Aja,kupovala sem v MB.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jesenska roba v H&M
17.8.2009 7:05:53   
Tjašy
Kadar me za kakšno oblačilce zanima prej pokličem na št.283-66-50/Rudnik,če ga imajo,da ne hodim zastonj.user posted image Prejšnji teden sem bila spotoma in ni bilo nič primernega za moja najmlajša.user posted image

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj všečno ime za punčko
Nosečka19

Prosim glasujte za najbolj všečno ime za punčko med temi imeni...

Klara (20%)

Nina (13%)

Tina (13%)

Katja (16%)

Lara (38%)


Število vseh glasov: 92

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!