|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je to o.k.?
30.8.2006 17:09:09   
natalia
zdravo,

ker se je naša puža začela postavljati na vse štiri in plazit, me zanima če je to vredu, da plazi nazaj oz. rikverc?

aja, pa še nekaj, a ima katera kakšno idejo kako naj ji preprečim, da bi v spanju to delala?user posted image  ponoči stoji na vseh štirih in se ziba sem in tja, pa včasih pojoče?

thx



_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je to o.k.?
30.8.2006 17:28:35   
mml
IZVIRNO SPOROČILO: natalia

zdravo,

ker se je naša puža začela postavljati na vse štiri in plazit, me zanima če je to vredu, da plazi nazaj oz. rikverc?




kar veliko user posted image  osvoji najprej premikanje vzvratno in šele potem naprej, predvsem zato, ker imajo roke močnejše od nog in se porivajo nazaj.

Pa veliko zabave sedaj, ko je user posted image  bolj mobilna

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je to o.k.?
30.8.2006 18:36:44   
Bonnie_RR
Moj tamali je isti. Ne vem, kaj bi lahko bilo narobe?

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: je to o.k.?
30.8.2006 18:57:37   
Anonimen
Moj se pa  v spanju plazi naprej, dokler ne pride čist do stranice in ko ne more naprej jok.user posted image  No zdaj pri 9.m. se zloži potem postrani po postelji čisto spredaj ob stranici. Kdo bi jih razumel - jim že paše tako.

Glede plazenja nazaj pa kot je že ena napisala. Veliko se jih najprej plazi nazaj, pa šele potem ugotovijo, da je lepše če šibajo naprej. Moje dete pa spet nima rikvercauser posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je to o.k.?
30.8.2006 22:16:08   
ona

IZVIRNO SPOROČILO: bonnie_

Moj tamali je isti. Ne vem, kaj bi lahko bilo narobe?


nič ni narobe,jih bo že minilo.Vsako obdobje prinese nekaj novega

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: je to o.k.?
30.8.2006 22:25:05   
bobek05
mi sicer nikoli nismo ne plazili ne hodili vzvratno, ampak sem slišala, da je to čisto normalna faza ...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: je to o.k.?
30.8.2006 22:28:47   
babylove
Eni plazijo naprej, eni nazaj.

Eni sploh ne plazijo, ampak sedijo in se z nogami odrivajo tako, da se vrtijo okoli svoje osi. Od kolegice mala je to počela, to je šele hecno!

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: je to o.k.?
30.8.2006 23:55:26   
sjug
Povsem normalno in hitro mine, teden, dva pa bo punčka šla naprej. Moja sta oba šla najprej rikverc, potem šele naprej. Sva se jima z dragim tako smejala, ker sta se oba jezila. Bolj sta nekaj želela, dlje sta bila. Potem pa veliko zmagoslavje, drsanje po terbuhu naprej!

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: je to o.k.?
30.8.2006 23:58:31   
rija
Moj že dobro obvlada rikverc. Edino mu bom na vrat retrovizor dala zmontirat, ker sem ga danes izpod kavča vleklauser posted image user posted image

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: je to o.k.?
31.8.2006 10:08:43   
natalia
user posted image user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: je to o.k.?
31.8.2006 22:20:17   
Darči76
Čisto normalno - ima pač roke močnejše in se odriva nazaj. In kako se je naš razkuril, ko je otel priti do nekega cilja in se je vedno bolj oddaljeval user posted image user posted image user posted image !
Ga je pa rikverc faza minila po kakem tednu dni in sedaj plazi že veselo naprej user posted image user posted image user posted image .
Pa moramo pred njim umikat vso kramarijo, ki seveda ne sodi v stanovanje user posted image

_____________________________

Don't be afraid that your life will end,
be afraid that it will never begin.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?