|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jahanje za otroke
16.5.2008 13:28:16   
Hanna M.
punce pozdravljene,

naša princeska v nedeljo praznuje 4 rojstni dan. je velika ljubitelice živali, zato smo planirali rojstni dan preživeti na ranču pri Ljubljani, kamor hodi jahat ponija že dve leti.
Ker pa imajo na ranču tekmo, nas ne morejo sprejeti. Ali poznate v bližini Ljubljane kakšen ranč, kmetijo, domačijo, ki nudi tudi otroško jahanje, lahko so tudi oslički.
Nekaj v stilu ranča Mrcije iz Bohinjske Bistrice bi bilo idealno.
Hvala za vse ideje in lep dan.

_____________________________

Bog, daj mi pogum, da spremenim stvari, ki jih lahko, daj mi moč, da sprejmem stvari, ki jih ne morem spremeniti in modrost, da ločim to dvoje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jahanje za otroke
16.5.2008 13:47:52   
deja27
žal poznam samo ta ranč v bohinju.smo bili ravn včerij tam.mal je smotan k je tuk deleč,če se pa otročki radi vozijo,jih pa peljite še mal na izletuser posted image ,je en kup lačnih račk.

(odgovor članu Hanna M.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jahanje za otroke
16.5.2008 13:54:00   
Balonchy
Hanna M., če se vam ni težko peljati dobre pol urice z avtom do Postojne + par km - toplo priporočam posestvo PLANA! 

tukaj

Pokliči in se zmeni...

< Sporočilo je popravil Balonchy -- 16.5.2008 13:55:33 >

(odgovor članu Hanna M.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jahanje za otroke
16.5.2008 15:43:14   
Blejka26
jaz ti tudi predlagam kot deja27-pojdite malo dlje ..v bohinju je res prijetno in mislim da ti bo tud otrok užival v naravi ne pa med bloki..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jahanje za otroke
16.5.2008 17:49:32   
Hanna M.
saj nebi bili med bloki. Mišleno je v okolici lj.
Bohinj zelo dobro poznamo, na Marcini velikokrat jahamo.
Tokrat pa rabim bližino lj., ker bodo prisotne tudi babice in družine z dojenčki, pa se nebi radi vozili daleč.

_____________________________

Bog, daj mi pogum, da spremenim stvari, ki jih lahko, daj mi moč, da sprejmem stvari, ki jih ne morem spremeniti in modrost, da ločim to dvoje.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?