|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izgubila bančno kartico
26.12.2010 18:24:01   
2.2.
vse preizkala in je ni in ni. koliko znaša nova in koliko časa jo je potrebno čakat. vse kar sem imela na računu sem že dala možu preko spleta. koliko bom mogla plačat za mojo nevednost?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izgubila bančno kartico
26.12.2010 18:32:19   
jajula
mislim da je cena izdelave nove kartice okoli 4e, pa tja do 14 dni je potrebno čakat, da ti pošljejo novo

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izgubila bančno kartico
26.12.2010 18:38:04   
2.2.
user posted image kolk sem jezna, ker sploh nimam pojma kam sem jo založila....itak se bo pa potem najdla ko dobim drugo...bom še jutri po dnevu pregledala avto za vsak slučaj potem če nebo nič jo prekličem...aja kaj št. računa ostane isti?

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izgubila bančno kartico
26.12.2010 18:45:41   
jajula
ja, številka računa ostane enaka. pa tudi na banki lahko dvigneš denar brez kartice, če imaš osebni dokument. sej 4e ni tak denar, da bi bla jezna nase, še v knjižnici več računajo, če izgubiš izkaznicouser posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izgubila bančno kartico
26.12.2010 19:12:32   
barika
v žep bunde še poglej user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izgubila bančno kartico
26.12.2010 19:28:00   
Petraa
Žal zgornji znesek ne drži. za preklic kartice plačaš okrog 6,50 e in tudi za novo bančno kartico se vrti približno enak znesek.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izgubila bančno kartico
26.12.2010 19:49:54   
svetlomodra
če si pri abanki izkoristi ugodnost do konca leta in naroči novo kartico s sliko po lastni izbiri za manj kot 4 €

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izgubila bančno kartico
26.12.2010 20:31:40   
eva1
Jaz sem jo zgubila kakšen mesec nazaj-plačala okoli 12 € za novo, čakala sem jo cca. 2 tedna, dobila nov pin in novo kartico...

(odgovor članu svetlomodra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izgubila bančno kartico
27.12.2010 6:47:30   
2.2.
ma vse preizkala, ponoči nisem mogla spat, tako da sem zdaj še pisarno pregledala, da se ni kje med papirji zataknila. in je in in niiii. mogoče mi je kje izpala ali jo pustila v trgovini da mi mogoče trgovka ni vrnila....ma iščem na vsakem vogalu-cela hiša je v iskanju. ma dobro samo da mi kdo denarja ni vzel iz nje.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izgubila bančno kartico
27.12.2010 6:48:06   
2.2.
aja imam jo pa pri sparkasse

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




imena
łiłi

kako ime bi izbrali za fantka

teo (36%)

tian (45%)

adrian (20%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!