|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izcedek iz prsi
9.2.2007 10:27:40   
MEGi20
Punce a je možno da imam v 23t izcedek iz prsi.... user posted image Vsi modrčki in majčke, ki jih imam za spat so flekasti nekaj minutk po tem ko oblečem majčko takoj vidim moker flek...user posted image

Kaj bi bilo to??Hvala za nasvetuser posted image


_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izcedek iz prsi
9.2.2007 10:52:17   
mojčca
Ja, čisto možno. Jaz sem v prvi nosečnosti imela izcedek že pri 20 tednu.

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izcedek iz prsi
9.2.2007 11:19:06   
anja07
Jaz sem v 22 tednu, in se mi dogaja enako, mislim da je to čisto normalno.

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izcedek iz prsi
9.2.2007 11:33:26   
Miška76
To je čisto normalno in te naj ne skrbi!!user posted image

(odgovor članu anja07)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izcedek iz prsi
9.2.2007 12:21:11   
Eca
Ja tudi pri meni enako, sem pa opazila te fleke nekje v 25. tednu. Uporabi blazinice za dojenje, da si ne uničiš ali poflekaš modrčkov in majčk.

Lp, Eca

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izcedek iz prsi
9.2.2007 13:42:14   
Anonimen
Pri meni se je isto dogajalo, sicer malo kasneje, pa vendar. No sedaj sem že v 38t in že kaka 2 tedna nimam nič izcedka oz. so se "prenehali" Ima mogoče katera s tem izkušnje, pa da je potem bilo vse ok z dojenjem? user posted image Mal me firbec matra...  

(odgovor članu Eca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izcedek iz prsi
10.2.2007 18:52:42   
Strawberrie Cherrie
Men se je to dogajalo od nekje 29tedna dalje...
Definitivno je lahko tudi prej, saj se mlečne žleze pripravljajo skozi celo nosečnost...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izcedek iz prsi
10.2.2007 20:56:48   
Freycha
meni se med masažo bradavic rado pocedi ven... začelo se mi je pa kak teden nazaj, torej v 18. tednu že......

pravijo, da bom mlekarca user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izcedek iz prsi
17.4.2007 13:31:54   
rakinja
Jaz tudi maslim,da je to normalno sem v 21.tednu in se to tudi meni dogaja

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izcedek iz prsi
17.4.2007 13:43:04   
Anonimen
Sem par dni nazaj opazila, da ko sem si mazala trebuh in prsa, da so se bradavičke navlažile in je prišlo ven nekaj tekočine. To se je zgodilo že 2x, vendar res malo, če nebi gledala nebi opazila. Sem pa v 19 tednu. Kaj še bouser posted image .

(odgovor članu rakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izcedek iz prsi
17.4.2007 14:10:06   
siskamiska
Jaz zaključujem 26 teden in mi teče iz prsi že vsaj 2 meseca če ne več.
Je pa količina mleka že tolikšna da ko se stuširam in predem se oblečem popackam po tleh celo kopalnico user posted image . Včeraj sem bila prav jezna, ker mi je toliko kapljalo venuser posted image .

Na začetku sem uporabljala kar navadne okrogle vatke, me je pa zelo motilo ker se je videlo čez majčko,  sedaj pa uporabljam blazinice  in so mi boljše ker mi ne premočijo, pa še nevidne so.

Ne vem pa če je kakšno pravilo oz. če to pomeni da bom imela tudi kasneje veliko mleka. Upam da mi ne bo presahnilo do takratuser posted image .

Lep dan še naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izcedek iz prsi
17.4.2007 19:33:30   
Klarita
Meni se je pojavilo v 22. tednu, na modrčku čist mala pikica rumena, na pižami pa kar veliki fleki.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izcedek iz prsi
17.4.2007 19:45:03   
ancka1
Meni se je tudi že okoli 20. tedna pojavil izcedek. Med 25. in 30 tednom je bil sploh zelo obilen.
Jasna81, jaz sem pa noseča 37T 6/7 pa se mi je glede na preteklo stanje sedaj tudi izcedek zmanjšal na minimum. Tako da sva na istem. Mislim, da to nebi smelo karkoli vplivati na dojenje, saj nekatere prej sploh nimajo izcedka.
LP

_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izcedek iz prsi
17.4.2007 20:50:10   
F*S*M
Jaz sem ga dobila nekje v 22 tednu in sem ga imela do konca nosečnosti in full mleka potem, sam problem pri meni je vil da Filip ni zizal kakor bi moral in sem fasala mastitis, zato punce potrute se da si boste iztisnile mleko po dojenju kr drugač je  mastitis pekl. Vročina 40 še na noge nisem mogla ornk stopit

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Izguba
Anjuša

Ali ste doživele izgubo ploda, če ste v kateri nosečnosti?

Nisem doživela tega (72%)

Pri prvi nosečnosti (13%)

Pri drugi nosečnosti (13%)

Pri tretji nosečnosti (0%)

Pri več kot tretji (2%)


Število vseh glasov: 211

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!