|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hranjenje na stekleničko
26.4.2005 14:21:29   
Venera
Pozdravljene!

imam en problemček in upam, da mi boste lahko pomagale. Naša punčka je zdaj stara 2 meseca. Dojim jo polno, tako, da ji še ne rabim dodajat. Se pa tu in tam zgodi, da ji moramo dat hrano v steklenički ( moje mleko ) in takrat noče pit. Noče zagrabit dude. Pa smo poskušali že z dvema različnima (avent in nuk) pa nobene noče!

Kaj naj naredimo. imate kak nasvet?

hvala in lp
Venera
Neposredna povezava do sporočila: 1
   hranjenje na stekleničko
26.4.2005 14:26:20   
urla
Naš Tian je vse do 8. meseca veselo odklanjal karkoli po steklenički. Tudi mi smo kupovali vse vrste cuclje, mu dajali tekočino po žlički, vendar žal vse brez uspeha. Bilo je kar precej nerodno, ker sva se morala prav za vsako žejo dojiti. Potem pa je napočil trenutek, ko sem bila najbolj vesela mamica. Odšli smo na morje in poskusila sem mu dati vodo v 0,5 l steklenici, tisto s cucljem. Malo smo polivali, vendar je šlo kar dosti v usta. Tako se je navadil na pitje tudi iz kje drugje, kot od mene. Kmalu zatem smo uspešno preklopili na čudežni lonček, ki še danes veselo uporabljamo.
Mislim, da otroka ne moreš kar prisiliti v nekaj, mu trenutno že ne odgovarja steklenička. Saj bo bolje, boš videla.


(odgovor članu Venera)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   hranjenje na stekleničko
26.4.2005 14:43:00   
Magi*
Venera, kot bi brala moj post pred nekaj meseci. Zarja pač (še danes) ne mara ne dude, ne flaške. samo joška in pika. pa sem jo hotla navadit vsaj na moje mleko iz flaške, da bi lažje kam šla - pa nič od tega. zdaj, pri 4. mescih, je malo lažje, ker ne je več tako pogosto. zdaj jo tudi že skupaj mahneva okoli in se pač tako zorganiziram, da jo lahko kje v miru podojim. pozimi je bilo pa težko (viroze, gripe, mrzlo, ...). najbolje, da se s tem sprijazniš. kasneje bo vse lažje in povrh vsega je tudi zelo praktično, ker ne rabiš razkuževat stekleničke, dude, s sabo nosit, pogrevat, mešat itd. hrana je vedno s tabo in prirpavljena:)-

(odgovor članu Venera)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   hranjenje na stekleničko
26.4.2005 14:45:29   
ditkaaida
Tako hitro mine čas ko ne potrebujejo več nas!
Tako sem bila zaverovana v dojenje da sploh nismo kupil nobene flaške in ne dude.Pri osmih mesecih je začel degustirat z žličko, pit in polivat iz kozarčka,
na slamico ga učimo. Pa dojimo se veselo.LP

(odgovor članu Venera)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   hranjenje na stekleničko
26.4.2005 14:48:31   
Venera
Hvala obema za odgovore!
Se pravi, če se je naša Mija odločila, da ne bo pila iz flaške, smo pečeni!:)-:)-:)-:)-:)- Ja ok no. Sem mislila, da ste kaj pogruntale!

Saj jaz sem vesela, da imam mleko in da jo lahko dojim, ampak ne morem pa nikamor sama. Ker čez dan še vedno je na 3 ure. No, bomo že preživeli!

lp
Venera

(odgovor članu Venera)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   hranjenje na stekleničko
26.4.2005 14:58:29   
Anonimen
Pri nas isto. Nobene flaške, bog ne daj, da si jo približal.

Poleti je potem malo začela pit iz aventovega magičnega lončka ampak kadar je bila res žejna. Pa sem probala še z nukom pa je blo isto.

Potem smo pa kupili mercatorjevo lumpi flaško, tista je pa zakon. Iz tiste pa zdaj prav zares pije.

(odgovor članu Venera)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   hranjenje na stekleničko
26.4.2005 19:20:34   
Leni72
Kaj pa žlička? Malo dlje traja, ampak kr gre.
Naša sicer veselo malica flašo (6 tednov). Pa čaj je tudi odličen na flašo (žal nimam dovolj mleka in moram dodojat), je pa res, da je navajena od začetka.
Ker jo pa po umetni hrani zvija, ji dajem kuminov sirup razredčen z vodo z šprico oz. injekcijo. Malo smo bli na začetku popluvani (je fuuuj zadeva), zdaj nam pa gre odlično. Mogoče bi pa šlo z injekcijo!

(odgovor članu Venera)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   hranjenje na stekleničko
26.4.2005 23:16:14   
piščanc
mam približno tok starega bebija, pa mislim, da če odklanja stekleničko, pač ni lačen

drugače pa naš ne sme biti preveč lačen ali preveč utrujen potem pa lepo vleče, drugače pa ne mara

(odgovor članu Venera)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   hranjenje na stekleničko
27.4.2005 18:11:17   
Venera
Punce, hvala za nasvete in poste. Saj jaz sem vesela, da lepo je iz dojke, samo včasih, ko jo mora popazit njen oči, pa je zelčo nerodno, ker je ne uspe na hranit. Sem prvo mislila, da pač noče pit, ker mene ni, ampak sem ji naslednji dan poskušala dat sama in ni in ni hotela zagrabit. Ko pa sem ji dala dojko, pa je takoj!
Kaj čmo, bo pač morala bit vedno z mano, vsaj zdaj na začetku!:)-:)-

lp
Venera

(odgovor članu Venera)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Koliko časa dnevno vaši 2-5 letniki gledajo TV?
darja72



15 minut (25%)

1 uro (39%)

več kot 2 uri (13%)

več kot 3 ure (4%)

nič (18%)


Število vseh glasov: 430

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!