|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hrana na recept
3.7.2005 15:10:52   
k1
sem ravno malo gledala forum Nedonošenčki in se spomnila, da tudi tu mogoče katera ne ve - nekatere občine dajejo do določenega meseca hrano na recept.

Malo povprašajte na občini oz. pri vašem pediatru!

lp :rozica:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   hrana na recept
3.7.2005 15:18:54   
Blink1
V Mb dobivaš do 6. meseca na recept.:bravo::bravo:

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   hrana na recept
3.7.2005 16:41:41   
Marogica
Tudi jaz sem iz MB in imamo nedonošenčka, pa smo dobivali do dopolnjenega 4. meseca (računanega od njegovega rojstva), do 6. meseca dobivajo samo socialno ogrožene družine.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   hrana na recept
3.7.2005 20:13:23   
Andra
Po novem tudi v MB dobijo samo socialno ogrožene družine, prej je dobil vsak.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   hrana na recept
3.7.2005 21:32:22   
Anonimen
V občini Miklavž na Dr. polju dobivamo do dopolnjenega 4. meseca, no, smo dobivali.:bravo:

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   hrana na recept
3.7.2005 21:34:50   
Marogica
Pri naši pediatrinji se še vedno tako dobiva ( sinko je sedaj star 6,5 meseca)

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   hrana na recept
3.7.2005 23:04:31   
spacey
Kdo vse spada v socialno ogrožene družine? Jaz sem nezaposlena, dobim tistih 40.030,00 starševskega d. in cca. 9.000,00 otroškega d., moj fant pa plače ni dobil že od oktobra lani. :( A mislite, da bi lahko bila upravičena do recepta?
Pri nas na obali, vsaj pri našem pediatru, ko sem vprašala če bi lahko dobila mleko na recept, mi je rekla sestra da samo tisti ki imajo kake alergije (se pravi, da mleko HA) in še to, če odobri komisija v Ljubljani. :zmeden: :grrr: Bom pa v sredo, ko imamo posvetovalnico vprašala našo zdravnico, če bi se dalo dobit.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   hrana na recept
3.7.2005 23:12:16   
Marogica
Spacey, meni je pediatrinja povedala, da je v vsaki občini drugače. Zato obvezno vprašaj še kje drugje-mogoče na Zavodu za socialno varstvo-ne vem.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   hrana na recept
4.7.2005 21:54:35   
SISI25
V celju ne dobiš, glede na to, da sta moaj dva rojena prej in še dvojčak, pa nimamo osnovnih šans.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...




ime otroka
danuska

katero ime vam je najbolj všeč?

zala (43%)

zara (11%)

zarja (10%)

zora (2%)

zoja (34%)


Število vseh glasov: 802

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!