|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hlače za v dež
6.11.2009 11:18:57   
TiaSara
A se kje dobi kaj takega - nekaj v smislu palerine. Ker iz palerine mu direkt na hlače teče, potem pa joka, ker ga zebe - če se hlače zmočijo zaradi skakanja po lužah, seveda ni nič narobe user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hlače za v dež
6.11.2009 11:26:37   
mateyka
seveda se. ponavadi so dežni kompleti - jakna/plašček in hlače. jaz sem kupila hlače v kiku (si lahko kupil posebej, jaknico in posebej hlače - več modelov in barv), ker smo plašček že imeli, samo je mela hlače skoz mokre od skakanja po lužah (ni nikoli jokala zarad tega, samo bit moker par ur pa meni ni ok, da je).
mislim, da bi jih moral met tudi hofer in kak špar..

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hlače za v dež
6.11.2009 11:46:50   
Lu
Ja točno take stvari sem 2 dni nazaj vidla v Hoferju za prav smešno ceno. Palerinca in še take hlače. Mogoče malo podloženo.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hlače za v dež
6.11.2009 13:55:11   
*daša*
Imajo jih tudi v H&M-u.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hlače za v dež
6.11.2009 18:59:00   
norge
Mi imamo iz Hofra tak tanek dežni komplet, hlače in jaknica (kot anorak), ki ne premoči in takšen debelejši, podložen s flisom (jakna in hlače), ki so lahko tudi za sneg. Oboje ne premoči, je pa super, tanek je bil tam okoli 6 eur, podložen pa mislim, da 14. Vse Hofer!

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hlače za v dež
7.11.2009 19:06:12   
tinaaja
Hlace za dez je imel tudi Kik. Za 5€...

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hlače za v dež
9.11.2009 13:29:35   
TiaSara
Hvala, bomo šli malo pogledati.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hlače za v dež
9.11.2009 16:11:53   
pajac
user posted image

Tak komplet le rjav smo mi kupili našemu škratu za v dež. Je fajn ker ne zavzame veliko prostora in lahko imaš vedno pri sebi. Mali pa lahko skačejo do nezavesti po lužah... Nam se je dobro obnesel, kupili smo ga pa v H&M in je cena bila okoli 20eur, kljub temu da je na netu višja. Pa mislim da jih še imajo...


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?