|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hiperakiven
29.1.2005 11:30:10   
lin
Kako veš,če je otrok hiperaktiven?
A ima katera hiperaktivnega otroka,ali pa če poznate koga ki ga ima!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   hiperakiven
29.1.2005 11:31:21   
Anonimen
moja mama ga ima v vrtcu!posebej zaradi njega je tam, ker je res zelo zivahen.
mislim, da ga takoj opazis, ker ima res velikoooo energije(vedno se najde kaka vragolija):)-

(odgovor članu lin)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   hiperakiven
29.1.2005 11:34:18   
malika
po domače povedano divjakec. ne moreš ga zgrešit, ker nima miru. na enem mestu ne zdrži niti par minut. Moj nečak je hiperaktiven in se preseda še pri mizi med kosilom.In skoz govori in sprašuje in nikoli se ne utrudi,...Kako to zgleda pri manjših otrocih oz. dojenčkih pa ne vem.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   hiperakiven
29.1.2005 11:34:23   
ZARA
25 01.05 je bla debata na forumu....Od solarcka do solarja...

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   hiperakiven
29.1.2005 12:01:06   
lin
Zara!
Iščem iščem pa nenajdem.Nevem ali sem malo tko ali kaj!
A veš mogoče na katerem forumu?

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   hiperakiven
29.1.2005 12:05:30   
nejcko
Danes se vse preveč rado vsakega bolj živahnega otroka označi za hiperaktivca. Živahen otrok je pač radoveden, nemiren duh, ki se mu pač svet odkriva z neizmerno hitrostjo. Hiperaktiven otrok pa je bolan. Zato dekleta, ne nasedajte rainim "pametnjakovičem", ki bodo skušali vaše otroke filati z zdravili.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   hiperakiven
29.1.2005 12:07:03   
nejcko
lin, poglej pod Vzgoja, 12.1. 05, Maja.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   hiperakiven
29.1.2005 12:10:21   
rainbow
Se strinjam z neicko. Nekateri otroci so bolj živahni od drugih, pa še zato niso hiperaktivni. Delam v šolstvu in nasploh opažam, da imajo nekateri otroci več težav s koncentracijo, ne morejo biti tiho; ne vem pa, če je to ravno hiperaktivnost ali kaj drugega (posledica TV, vzgoja...???). Morda bi našla kakšno literaturo v zvezi s tem pojavom, kajti hiperaktivnost je zagotovo tudi strokovno določena.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   hiperakiven
29.1.2005 12:16:35   
lin
Nejčko!
Hvala-pogledala-prebrala-in se popolnoma strinjam s tabo!
Sej ne da je moja Lin hiperaktivna,ampak s prijateljicami smo debatirale o tej temi,pa me je zanimalo malo več!

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   hiperakiven
29.1.2005 19:59:33   
Blanka77
Tudi jaz delam v šolstvu. Ni vsak živahen otrok hiperaktiven. Z živahnostjo ni nič narobe, hiperaktivnost je pa bolezensko stanje, ki je zelo težko tako za otroka kot vso njegovo okolico. Najhuje pa je to, da za delo s takim otrokom nismo usposobljeni, ker je škoda denarja za take vrste izobraževanja.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   hiperakiven
29.1.2005 22:06:45   
lin
Zara!
Zdaj ko sem si vzela mal več cajta sem našla.Hvala tudi tebi!

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   hiperakiven
30.1.2005 11:54:44   
ZARA
ni blema...;)

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




katero ime
Kratka

za fantka?

Aleks (56%)

Marko (44%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!