|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   helikopter/avion na daljinsko vodenje
13.2.2011 17:42:36   
K_a_t_i
Dajte mi prosim pomagat, tiste/i, ki se spoznate - sin sanja o tem, da bi za 4. rojstni dan dobil helikopter/avion na daljinsko vodenje. Mogoče veste - ali dejansko obstaja kakšen tak, ki bi bil primeren za njegovo starost? Se pravi, da ga lahko sam vozi ne da se bo razsul, ko bo padel na tla in da baterija zdrži kaj več kot 10 minut? Vsaka pomoč bo dobrodošla.
Hvala!


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
13.2.2011 17:47:20   
Colt
Ne obstaja. Realna starost je nekje 12 let, ko ima otrok že nekaj teorije o teh zadevah. 4 leta pa je iluzorna starost. Razen če je želja imeti iztaknjeno oko, lestenec razsut in še kaj.

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
13.2.2011 17:57:37   
K_a_t_i
Se mi je zdelo, ja.... Ampak probat ni greh user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
13.2.2011 19:48:07   
kajalin*
imaš ga v pikapolonici,ne vem kako se reče je pa cca 20 eur,pa dokaj trpežen,čeprav bo potreboval atijovo pomoč-pa ne dolgo user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
13.2.2011 21:15:05   
krtek 1
Mi smo ga kupili sinu za 6.roj.dan in ga super obvlada,je pa res da smo že krilo zlomli,ampak ima v kompletu nekaj rezerve,tako da smo jo zamenjali.Drugače so pa kar trpežni.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
13.2.2011 21:16:22   
valči
Naš sine ga je dobil za 5. rojstni dan in ni zdržal 1 mesec,ker mu je na streho pobegnil in se razbil.Je pa bil en taki iz stiroporja,stal 30-35 evrov.Je ati kar čukasto gledal,ko je imel mali nesrečouser posted image ,je govoril,kao genij je,ko zna vozit.

No,lani,za 7. rojstni dan je dobil od dedija spet helikopterja na daljinc,ki,pravi,da še je prdivji za njega in,ko bo 10 star,ga bo vozil.Sam pogruntal.Ima pa še enega,ki je enak model,ko je pokojni,pa lepo z njim vozi.

Letos bo star 8 let in atija heca,da bi imel avin na daljinc,taki modelarski.Simulator na rač. že obvlada.Sicer se je vsega tega od atija nalezel,ker pač ati ima velikega aviona doma.Takega modelarskega,ki ga je sam sestavil.

Aja,danes je rekel,da ko bo velik,bo pilot.Hm...ne vem,kaj bi komentirala na to,morda ta smajliuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
13.2.2011 21:24:41   
ZmajTolovaj
Naš zgornji sosed ga ima, je star 6 let, ampak ga ima že kar nekaj časa, takega mini, pa lepo ga po sobi trajba sem in tja .. Sem lih včer občudovala user posted image Za začetek takega bolj majhnega, ne? user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
13.2.2011 21:38:33   
K_a_t_i
No, ZmajTolovaj - kaka mala mrcina, ki se lahko vozi po stanovanju, ne da nam vse razbije, bi bila kar varianta. Daj prosim vprašaj soseda kaj to ima user posted image . Hvala.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
13.2.2011 21:55:43   
Katjusa
mi imamo oboje avijonček (zunanja uporaba) helikopterček je pa primeren za stanovenje...... tko naš je pri 4 letih helokopterček dvignil ga mal obračal..... ravno toliko da poteši svojo željo..... baterija drži nekje 10 min in se potem tud 10 fila tak da ni da se nebi dalo počakat.... je pa vsekakor boljše kot avijonček k ti lahko hitro pobegne morš že kr obvladat..... je pa kar trpežna zadeva je še cel pa ga imamo že ena 3 leta res pa je da ga tamali ne uporablja prav dosti......

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
13.2.2011 22:03:51   
K_a_t_i
Ok, punce.... Bodte zlate pa mi še napišite KATERI avionček je to in kje se dobi user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
14.2.2011 9:35:35   
kajalin*
pojdi v pikapolonico in vprašaj,sigurno ga imajo tam,je majhen in takšen kot ga tu opisujejo.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
14.2.2011 14:59:18   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: valči
Aja,danes je rekel,da ko bo velik,bo pilot.Hm...ne vem,kaj bi komentirala na to,morda ta smajliuser posted image

Valči, začni šparat user posted image Pameten dečko...


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
14.2.2011 15:53:28   
valči
Colt,ja naš sine je res po duši bolj za po zraku,kot za po tleh.Prirojeno mu je.Popolnoma.In vsa vozila,ki,ki so mu pri srcu,so letala,helikopterji...

Ker te ravno imam tukaj,na vezi,ti moram napisat,kaj je naša tamala malo nazaj komentirala na tvojega mucekauser posted image Gleda ona to tvojo sliko in smrtno resno reče:"Tega muceka pa nimam jaz rada,me lahko ugrizne,ko tako grdo gleda.Grem stran.."user posted image user posted image

Priznam,večkrat ga gledam,a take negative asociacije mi ni dajaluser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
14.2.2011 16:50:16   
Colt
Hehe Valči....tale maček je res nekaj posebnega ja hehe....kolkor vem je v ''originalu'' nekaj fasal od zadaj oz se je ful prestrašil, od tu takšna fača ;)
Kolk pa je mali nadebudnež star sicer? Jaz bi svetoval da ga kr vzpodbujaj v smeri letalstva...samo kot sem rekel, začni šparat. Ker športne zadeve (jadralno letenje, motorno letenje) so zelo drage, ampak te pa zanesljivo potegnejo v nek krog ljudi, kjer ponavadi negativne navade v kakršnih koli oblikah nimajo kej iskat.

Vsaj moje dolgoletne izkušnje so take.




_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
14.2.2011 19:11:11   
K_a_t_i
Colt, katerega od teh:
http://www.eigrace.com/index.php/cat/c7_Letala-in-helihopterji.html/XTCsid/022cb4af2c324ae8c8f542cbd3c907c2
je najlažje voziti, je primeren za noter in je najmanjša možnost poškodb? Sej ga bi očka vozil, ampak probat bo pa ziher hotel mulc... HVALA.

Ali pa, če najdeš link še za kakega drugega, bolj simpel (pa tisti za 100€ me ne zanimajo user posted image ).


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 14.2.2011 19:21:48 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
14.2.2011 19:33:57   
Felicita
kati, moj vd mož ma helikopter, 4-kanalni, koaksialni in ti povem da ga je sto na uro težko vozit. ga je razbil drugo minuto ko ga je imel user posted image pa jest sm ga tut že sesula... pomoje je najboljše da kupiš kako 2-kanalno zadevo, max 3, po možnosti mehko, ker zadeve letijo naokol neverjetno. moj vd mož je zapravu še 1x tolko za rezervne dele kot je za sam helikopter.

aja, pa po mojih izkušnjah je avione vseen lažje upravljat kot helikopterje.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
14.2.2011 19:46:43   
Colt
Kati, vozi se samokolnica in avto, leteče zadeve pa se pilotirajo user posted image Absolutno je vsaj še enkrat lažje pilotirat letalo kot helikopter. Drgač pa...z modeli nimam prav veliko izkušenj, morda ene 10 ur letenja modela letala. Sem bolj pristaš pravega pilotiranja ko sam sebe prevažaš okoli v letalu...tu pa sploh ne sme biti napak user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
14.2.2011 20:58:21   
K_a_t_i
Mislim, da bomo kupili avto na daljinca user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
15.2.2011 17:21:01   
Colt
Neskončno in vsaj dve dimenziji bolj varno user posted image Vseeno ne nehat šparat user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
15.2.2011 18:19:19   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Vseeno ne nehat šparat user posted image

Za kak modelček aviončka bomo že stisnili, ko bo čas. Za svoje hobije, ki bojo presegali moje pojme o tem kaj je predrago, si bo pa našparal sam, če bo hotel. No, prej bo še verjetno kako službo rabil user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
29.3.2011 13:59:10   
Housy
Svojemu sinu sem za 13 rojstni dan kupil 3-kanalni helikopter Syma S107 in je res super zadeva no, še sam se včasih igračkam z njim user posted image

Že kar nekajkrat mu je padel na tla, se tudi z njim kam zeletel in še vedno dela brezhibno. Se vidi, da ne gre za neko običajno plastiko, temveč kvaliteten material.

Lp

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
29.3.2011 14:03:12   
Housy
Tukaj je še povezava - klik

Pozabil sem še omeniti, da je potrebno biti pazljiv pri nakupu tega helikopterja, ker je na trgu ogromno kitajskih ponaredkov tega helikopterja.

Lp

(odgovor članu Housy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
29.3.2011 20:24:56   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Housy

Tukaj je še povezava - klik

Pozabil sem še omeniti, da je potrebno biti pazljiv pri nakupu tega helikopterja, ker je na trgu ogromno kitajskih ponaredkov tega helikopterja.

Lp

Kul. To bo za čez 10 let potem user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Housy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: helikopter/avion na daljinsko vodenje
10.4.2012 21:44:35   
zovko
Poglej si na spletni trgovini http://www.rcsvet.si, najboljše pa je vsekakor, da izbereš zadevo, za katere je možno dobiti rezervne dele,...

Imajo pa naprimer:
RC avtomobili:RC avtomobili
RC letala: http://www.rcsvet.si/27-rc-letala
RC helikopterji: http://www.rcsvet.si/15-rc-helikopterji
RC plovila: http://www.rcsvet.si/24-rc-colni
RC tanki: http://www.rcsvet.si/23-rc-tanki

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?