|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   foto knjiga
20.9.2007 15:57:24   
srursa
user posted image mene pa zanima ali si je katera naredila foto knjigo preko dm??
Kakšne so vaše izkušnje??  Kako pride, je v redu??

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: foto knjiga
20.9.2007 16:00:16   
Miss Piggy
Jaz si je še nisem dala delat, sem jo pa vidla pri eno RR-jevki in zgleda fenomenalno!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: foto knjiga
20.9.2007 20:09:21   
Naja30
Meni je ni uspelo poslat takrat, ko je bila akcija. Sem jo pa tudi vidla od prijateljice in je res lepo! Prava luštna knjigica s tvojimi komentarji. Taka domača user posted image

Jo bom dala delat, ko bo mala imela roj.dan, da bo imela lep spomin na svoje 1.leto.

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: foto knjiga
20.9.2007 21:03:55   
dulcinea
Midva z mojim sva si naredila vsak po dve. Une zastojnske. Midva nisva bila zadovoljna. Premajhne slike, slaba kvaliteta. Kaj pa vem.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: foto knjiga
24.9.2007 12:03:25   
pikecpokec
sem dala delat pri cewe fotobuch in smo bili zlo zadovoljni. za mojega dedka sem za 80.rojstni dan poskenirala njegove stare slike in iz njih naredila fotoknjigo in je bila ful kvalitetna, kljub temu da so bile slike stare tudi 60 let in in več.  pa še v 1 tednu jo dobiš.

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na EURO 2024?