|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtenje v postelji
26.6.2006 7:49:39   
Anonimen
kdaj so se vaši dojenčki začel vrtet po pojstli? moja taprva ni tega počela do enega leta se mi zdi, tadruga pa še 2 mesca ni stara pa jo dons najdem prečno v košku?? pa kovtr kr nek..se bojim a bi se še zadušila z njim?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 7:52:24   
lenika
Naš se tudi že vrti, tako, da ga moram kar dobro podložit, da mu ne uspe, star je pa dobrih 6 tednov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 7:55:49   
Primoza
Kovtr???

Kaj pa uporabljate za pokrivanje v tej vročini?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 7:58:32   
Anonimen
ja kovtr, kaj pa? tut sama in vsi spimo s kovtrom

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 8:06:16   
April
Jaz sem mojega imela v vreči, tako da se je lahko prosto premikal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 8:09:54   
Primoza
Rekel bi, da je dovolj tanka flis dekica, kakršnih je povsod dovolj, s tem tudi odpade možnost zaduštve.

Da se revež nagonsko poskuša ohladiti in se zato še bolj vrti.

Verjetno imate tudi zaščito stranic postelje z varovali iz blaga.



< Sporočilo je popravil primoza -- 26.6.2006 8:11:47 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 8:15:51   
A-N-J-A
Jaz sem mela našouser posted image sam en mesec v zibki,pol pa kr v posteljco,ker se je tok vrtila.Dala sem jo pa kr v vrečo,da sem bl mirno spalauser posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 8:19:05   
Anonimen
ja ne vem flis deko še hitrej zbrca iz sebe pa men je pod sintetično deko bl voč k pod lahnim kovtrom. spi pa v košku ne v pojstli! žakl se mi zdi pa sploh tu mač za zdele, k pokrita je s kovtrčkom sam mal po nogah žakl jo pa zadihta do vratu

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 8:26:12   
kapesanta
jaz sem za darilo dobila žakelj iz bombaža - brez podloge, samo tanko blago - a mislite da bo to dobra rešitev za tole vročino (midva oba spiva pokrita le z rjuho - klime nimava). Me kar oblije, ko pravite da spite pokriti s kovtri....

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 8:31:53   
Anonimen
js mam fajn kovtr k je nafilan z ovco in se pod njim čist nič ne švica. js sovražm rjuhe k se samo navijejo okol mene. tamaledve mata pa tut čist tanke bombažne kovtrčke. js sploh ne razumem kako se lahko spi z rjuho pa deko. to gre men tko na živce da kr znorim k ni nič kompaktn pa vse se samo frenčla :)

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 8:32:47   
Primoza
Saj če jo bo zbrcala ni nič narobe - samo kovtr je pa res prehud za malega. "sintetika" tudi ni več to kar je bila včasih. Tale moderna vlakna tipa "velur"  na bazi poliestra so zračna in mnogo bolj dihajo.

Tudi spodaj omenjena tanka bombažna vreča brez podloge je dobra.

P.S. tudi ovce se bolje počutijo poleti potem, ko jih postrižejo...

< Sporočilo je popravil primoza -- 26.6.2006 8:35:03 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 8:36:37   
Anonimen
no pol pa še povej kok nej jo oblečem?

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 9:21:57   
Naja31
Živjo,

moj je sicer starejši, ampak se spomnim lansko poletje, ko je bilo tako vroče, je spal samo v bodyju s kratkimi rokavi in pokrit s tetra plenico, ki jo je potem itak zbrcal.
Zdaj spi tudi v bodyju s kratkimi rokavi, nepokrit.
V stanovanju imamo okrog 25,26 stopinj.
Tudi midva spiva nepokrita.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 9:38:09   
soncicaT
Verjetno ne veste tega, ampak to vrtenje otroka...otroci so zelooo senzibilni in glede tega bolj pametni od staršev...Otrok se nagonsko obrne tja, kjer so za spanje "ugodni pogoji"....torej stran od sevanj, negativnih energij, itd...

Ležišče mora vedno biti obrnjeno proti S, nikoli proti V!

V bližini ležišča nobenih vtičnic, radijskih ur, televizorja, itd...

lp

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 10:09:42   
Anonimen
Mi imamo v stanovanju zdaj samo 22 stopinj, pa spi v bodiju brez rokavov in je pokrit samo s pleničko ali  tankim prtom. Pa se veliko manj vrti kot takrat, ko sem  ga pokrivala s poplonom. PA še prt ali plenička gre z njim ko se vrtiuser posted image  - posledično se tudi manj budi.

< Sporočilo je popravil URSKA -- 26.6.2006 10:11:18 >

(odgovor članu soncicaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 11:24:05   
Primoza
Pleničko (če jo še previjate na široko) in majčko brez rokavov

Drugače pa pleničko in kak tanek bodi brez rokavov.

< Sporočilo je popravil primoza -- 26.6.2006 11:25:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 11:24:40   
Primoza
Neka čudna napaka je podvojila sporočilo.

< Sporočilo je popravil primoza -- 26.6.2006 11:25:03 >

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 12:12:46   
Bonnie_RR
Jaz imam svojega 4-mesečnika ponoči samo v plenički in bodiju s kratkimi rokavi. Se pa tudi ful vrti in ravno danes sem ga zjutraj našla kontra obrnjenega. Drugače se je samo prečno obračal, danes pa je imel glavo že tam, kjer naj bi imel noge...user posted image
Zdaj moram pa fajn obložit prečke, da se mi z glavo kam ne udari.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 12:46:54   
Anonimen
ja pol se pa lahko še čudim da moj otrok še ni skuhan

a lahko vprašam v čem spite vi?

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 13:22:55   
TVN
Pri nas imamo sicer klimo in pred spanjem fino prezračimo, vendar je še vedno preko noči okoli 24 stopinj. Midva z možem spiva nepokrita oz. imava samo rjuho (za vsak slučaj) ter oblečena v spodnje perilo ali pa še to ne.

Naša pupa (9,5 meseca) spi sedaj, ko je tako vroče, samo v body-ju s kratkimi rokavi, pokrita s tetra pleničko. Prej je spala v tanki pižamici z dolgimi rokavi in spodaj body brez rokavov, če je bilo še hladneje pa smo jo dali v vrečo.

Tudi jaz mislim, da je tvoje detece oblečeno preveč. Kakšna pa je, če jo potipaš po prsnem košu ali hrbtu (vratu)?

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 13:45:43   
Anonimen
user posted image normalna je, nič prešvicana al pa žareče vroča??!! tut spi celo noč od 8h zvečer, maksimalno se 1x zbudi za jest in koj zaspi nazaj'?!! če bi ji blo vroče bi se zbujala in jokala...pomoje??!!user posted image

(odgovor članu TVN)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 14:33:10   
Bonnie_RR
No, moj user posted image je bil pa ful prešvican vedno, tako da smo nazadnje kar pri samem bodiju pristali. Nima pa tudi nobene tetra pleničke čez.

Drugače pa pri nas vsi spimo bolj malo oblečeni. Jaz v prosojni spalni srajci, dragi pa v samih bokserkah. Imamo pa zraven še celo noč odprto okno, ker je res vroče.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 19:17:09   
tina104
Naš se je tudi že pri kakem mesecu kdaj pa kdaj postavil povprek v njegovi posteljici, ko sva ga preselila v najino posteljo, se je to obračanje nehalo. Zdaj pri 10 mesecih se pa celo noč obrača.

Če bi ji bilo vroče, bi jokala in se zbujala, tudi po moje.

LARA, jaz te razumem glede tega, kako ste pri vas pokriti. Jaz sem tudi skozi  s prešito odejo pokrita, rjuha mi gre ful na živce. Pokrita pa sem samo preko pasa, noge in roke venuser posted image . Tamalega pokrijem s koco (res fajna, ni flis, pa ne vem, kaki material je), pa se tako odkrije, pogosto pa koco z eno roko drži.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vrtenje v postelji
26.6.2006 21:35:49   
sisy11
Naso malo oblecemo v bodi kratek rokav pa nic ne pokrijemo saj je res vroce, ce jo pokrijemo se pa sama takoj odkrije pa ful se obraca, ne pokrivej jo prevec ker je tamalim tud fejst vroce pa se slabse prenasajo mogoce se zato tako obracauser posted image

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vrtenje v postelji
27.6.2006 9:26:08   
Anonimen
no evo sem upoštevala vaše nasvete in tamalo oblekla samo v bodi ampak z dolgimi rokavi pa še vedno nalahno pokrila s kovtrčkom. rezultat: zbudila se je skor 2 ure prej kot običajno in jedla. pol pa ni in ni zaspala nazaj je kr godrnala in jokala, mož ji je sam dudo dajal in pol sem bla po uri in pol tega sita in sem ustala da preverim situacijo. tamala je bla glih tko počez, kovtr odbrca, mrzla pa k v ledenici! sem jo hit previla, ji oblekla šeene tanke bombažne žabce, popila je malo topuga mleka, jo dala nazaj v košek in jo pokrila lepo s kovtrčkom. zaspala je nazaj k top še do osmih zjutraj! v obi je blo 24 stopinj!!!

zgleda da so si otroci tut različni.

(odgovor članu sisy11)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




otroška kozmetika


Kaj vam je najbolj pomembno pri nakupu otroške kozmetike/plenic?

nizka cena (12%)

ime (10%)

kakovost izdelka (45%)

čim bolj naravno (33%)


Število vseh glasov: 178

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!